Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Скоро све женке су потајно заљубљене у Бошка Обрадовића, али опет, када дође тај ''дан Д'' на биралиштима, одлучно заокружују Александра Вучића. Ваљда рука сама задрхти. Шта ти је психологија... Наука.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto?

 

 

Pa takav mi je utisak.

Pazi, i Dveri kada su se udruživali sa DSS (koji su im mnogo bliži), nisu imali sinergiju, nego su jedva preši cenzus (ono kada ih je Rik jebao za jedan glas), a pre toga je svako samostalno imao oko 4%. Znači umesto da imaju 8% ili čak 10%, oni jedva 5% nabacili, i to posle svih protesta i zajebancije.

Tako očekujem i sada da se desi, ako ne i mnogo drastičnije.

 

A što Beli? Zar se nije ono Beli prodao? Ide na izbore, a bez podrške sopstvenog pokreta, sopstvenih ljudi.

A i pravo da ti kažem, meni je onaj njegov zamenik preletačević mnogo opušteniji i taletovaniji od Belog, i bolji zajebant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ja sam video njegovu izjavu i dobio sam utisak da su se dogovorili da ovi ostanu na lokalu a on da ide na Bg izbore, ne znam za tu butthurt

 

I za tu pricu mu je bolje da se negde prisljamci nego da skuplja novu ekipu, glasao bih ja za njega kao DJB kandidata za gradonacelnika :D

 

@Elf:

To je zato sto je DSS propo, ovo se licno meni vise svidja zato sto nisu ljudi iz prethodnih vlasti, mada tu DSS ruku na srce nije bio najgori...

 

Mislim da je to osnovna zdravorazumska stvar, radije bih neke koji nisu bili pa se makar pokazali i oni kao lopovi, nego da se glasa za vec dokazane lopove/nesposobnjakovice :)

 

I slogan im je na tu temu (i odlican):

Da ovi odu, a da se oni ne vrate :-D

 

Meni ovo inace jedna od boljih vesti za duze vreme, najvise je frustriralo sto se ne ujedini njih vise protiv govneta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D

 

A ko je ovo potpisao? Pise samo "Doskorasnji saradnici Luke Preletacevica", i ovaj Danas vise voli da pokopa bilo koga iz opozicije ko nije DS :D

 

Doduse bilo bi previse da su ga malo preuredili za jaci utisak, ali novinari stalno iznenadjuju xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Elfom. I jedni i drugi će izgubiti gomilu glasača, i to vrlo verovatno nepovratno. Ako prođu, biće ok, ali ako puknu, jedina mogućnost da DJB opstane je da Radule ode.

 

Ja razumem ovu ili bilo koju drugu koaliciju na lokalu, ako su im ljudi dobri. Ali kod nas se retko kad gledaju ljudi prilikom glasanja na lokalu, već samo oni na vrhu. Mada kad pogledam svoj grad, tu je jad i beda svuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

bosko + randula = savrsena kombinacija suve testosteronske mentalne retardacije i propederskog ali ipak malo i zdravog razuma

 

ovakva koalicija nam je trebala ako cemo realno, jos samo da muskarci sluze voooojskuuuuu ane ko zenice sisiceee ove danasnje generacije heehehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo, sad si wishful thinking racunicom pokopao razum Radula i DJBa

 

Rezultat nije bio blizu tih brojeva jer su DJB zaboravili da se njihova ciljna grupa sastoji od veoma pametnih (i cinicnih :D) koji odma znaju da nema nista od tih 18% :haha:

 

Ne znam sta bi hteli ljudi, da nadju za njih 100% kompatibilnu, savrsenu stranku, pa onda da ceo narod razmislja isto kao oni i da ta stranka ubedljivo pobedi, i sve to iz fotelje da gledaju :D

 

U svim drugim varijantama moze nesto da se cepidlaci. Treba da dodje LazaGNR da vas izgrdi, kao neke devojcice kukate. A vidim, takvih je puno ovde.©

 

Kome se ne svidja nemo' da glasa, pa ce i dalje da ima materijala da bude pametan i cinican na internetu.

 

Te ne uklapa se politika i ideja, bolje sa DSS, te se predlaze da guglamo "kakvi su ljudi" u svakoj stranci na lokalu gde glasamo ili mozda bolje da idem po komsiluku i mesnoj zajednici da se raspitujem, pa na osnovu toga da donesem odluku. :P

 

Svako ko moze da razmislja o takvim stvarima ne kapira da smo u vanrednoj situaciji i treba mu jos jedan mandat SNSa da bi se probudio.

 

Samo ja ne verujem da cu da izdrzim jos jedan mandat, nego cu duteknem iz drzave. Ako nam ne lupe neke blokade/sankcije dok se nakanim :D

 

Pazite ovo, anketa o migracijama studenata, vidite koje su ideje nase da zadrze ljude:

 

IMG_20180105_115737.png

 

4/5 opcija krediti :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da spinujes. To sto izvrgavam podsmehu protivprirodni blud koaliciju primitivnih zverjana i montipajtonovskih diletanata DJB, ne znaci da cak i za tako nesto ne bih glasao kad sa suprotne strane imamo ovaj human waste na vlasti. Uostalom, ovi degenerici i jesu na vlasti bas zato sto je opozicija inferiorna do crnohumoristicna.

Edited by Haos sam ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba razlikovati koalicije na lokalu i na republičkom nivou. Na lokalu visoka politika neke stranke nema nikakvog uticaja. Jer ne može moja opština da odlučuje o PDV-u, EU, vosjci i slično

 

@Demon

Idiotska anketa. Nemam živaca ni da komentarišem. Niko od mojih prijatelja nije otišao ni zbog jednog od navedenih razloga. Inače, većina dobrih ljudi (zapravno najbolji ljudi koje znam) sa kojima sam se družio između 15. i 25. je vani

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anketa je dugacka, ima tu svakojake razloge da biras (zasto odlazis), a ovo oni nude u jednom pitanju opcije da te ubede da ostanes, tj. da te vezu kreditom, pripovracalo mi se. Rekao sam im gde da metu te kredite, nije kao da ce nekog da bole k da procita xD

 

Jesu drugacije odluke ali je meni bolje na duze staze da mi dodje djb na lokalu, nego da glasam za neku drugu namazaniju opciju jer im je satro dobar program za lokal. Valjda je vrh stranke ucestvovao u biranju tih ljudi, pa i nek je indirektno.

 

Nemoj da spinujes. To sto izvrgavam podsmehu protivprirodni blud koaliciju primitivnih zverjana i montipajtonovskih diletanata DJB, ne znaci da cak i za tako nesto ne bih glasao kad sa suprotne strane imamo ovaj human waste na vlasti. Uostalom, ovi degenerici i jesu na vlasti bas zato sto je opozicija inferiorna do crnohumoristicna.

 

Pa reci da nemaju razum jer su hteli pred prosle izbore da naprave malo hajpa i pokazu ljudima da ti brojevi zavise od njih je malo preterano za mene, i pomaze u pravljenju tripa "jao sad opet nemam za koga da glasam", zato negodujem :D

 

Degenerici su na vlasti zato sto je narod degenerisan i izgubljen, a ne zato sto je opozicija nesposobna, i ovo sto rade je nesto, ne bih se zalio

 

U opoziciju ne racunam DS, ČBČ i te akcije

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...