Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

ću ukazivati na pravi problem - opoziciju, sa nadom da će neko da se opasulji i da ovakvom (nepostojećom) taktikom nikada neće skinuti Vučića".

 

Bolesno razmišljanje

 

 

Nije kriv tiranin što te jebe nego je kriv Radulović što to dozvoljava :haha:

 

 

 

Od kako nema Bate Životinje, šampion si yuma u obrnutoj logici :P

 

ti realno samo odvlačiš ljude od glasanja i smanjuješ šanse opoziciji, kakva god da je.

 

takoe, fala kurcu da još neko kaže!

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti kao da si se predao, nisi mi pre delovao tako negativan.

 

Ma koje predavanje... kakva negativnost. :haha:

To možda zato što zaboravim da stavim koji smajli, pa mi možda postovi deluje preozbiljno.

Ja samo želim da kažem (kao posmatrač) da mi se čini da opozicija, ovakva kakva je, neće još dugo ugroziti Vučića.

Daj Bože da grešim, i da opozicija sada odere Vučića u BG-u, pa ubrzo i u parlamentu, niko ne bi bio srećniji od mene.

Uvek ću glasati, i uvek ću pozivati ljude da glasaju.

 

A što se tiče akcija Dveri, seti se samo 2012. koliko su bili aktivniji. Seti se spotova koje su radili. Seti se da su ceo sopstveni radio imali, sa prilično cool emisijama (Snaga Naroda), i od kako su se pretvorili u političku partiju, mnogo, mnogo slabije.

Ja bih voleo to da se vrati.

Ako bi Boško uspeo da natera režim da ga uhapsi, to bi bio pravi pogodak. Reputacija bi buknula.

 

I tako dalje... i tako dalje...

 

---------

 

Izvali spot brate iz 2012.

 

Može neko da se ne slaže sa stvarima u spotu, ali niko ne može da spori da je moderno izrežiran i ložački. :D

Direktno u centar.

 

-------------------

Izvali spot iz 2014.

 

Jadno, bezenergično, neuverljivo, dosadno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Beli nije čak ni smešan. Razmaženo derle sa uraslotinom od brade - Raduljica wannabe. A da je niskog do prosečnog IQ-a, to je neoboriva činjenica.

imas 10 piva od mene za ovo

 

bukvalno isti opis sam dao za tog idiota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Belog je dobra samo ona pesma sto su pokrali od Kung Fury.

 

I to zbog muzike. On je samo trebao da bude trojanac koji ce povecati izlaznost da Vucic ne bi pobedio u prvom, sto se nije desilo.

 

Ovako je cista i neozbiljna sprdnja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne isplati im se da budemo razvijeni. Kao što se američkim kompanijama, na primer, ne isplati da kinezima skoči prosek plata sa 30 dolara, na 150 dolara.

 

Prosečna neto plata u Kini prošle godine je bila preko 400€. Zapravo sam prilično siguran da običan neškolovani radnik u kineskoj fabrici zarađuje bolje nego običan neškolovani radnik u srpskoj fabrici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opozicija treba da se opasulji, pa da onda otvori oči glasačima.

Opozicija treba da se aktivira i van izbora.... da obilaze sela... da otvaraju odbore... da prave spotove... da štampaju pamflete... da organizuju akcije... da organizuju dobrovoljne akcije.

Da se vidi da imaju energiju. Energija stvara energiju. Pozitiva privlači pozitivu.

Ja trenutno ništa od toga ne vidim. Samo neko kukanje.

 

to je zato što je vučić u svim medijskim porama i kuka kako mu je mnogo teško i kako ga niko ne voli...

 

Daj Bože da grešim, i da opozicija sada odere Vučića u BG-u, pa ubrzo i u parlamentu, niko ne bi bio srećniji od mene.

Uvek ću glasati, i uvek ću pozivati ljude da glasaju.

a meni se baš učinilo da (namerno ili nenamerno) radiš suprotno

 

Ako bi Boško uspeo da natera režim da ga uhapsi, to bi bio pravi pogodak. Reputacija bi buknula.

nek proba da gađa mišem vučića, samo nek ga priključi na produžni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako pink koristi glupog radulovica, njegove glupe twitove, bolje da se okrene protiv svog gazde vucica,jeboga on sto ga je doveo ovde, onako metiljavog

jebo tebe tvoj gazda vučić što te šalje na slobodnu teritoriju jumetala da širiš bajke o Njemu gospodaru marioneta, Njemu koji sve kontroliše i drži u šaci.

 

ovde svi znamo da je to obična pičkica i pljačljivac koja može radula četnika da povuče za kitu.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

jebo tebe tvoj gazda vučić što te šalje na slobodnu teritoriju jumetala da širiš bajke o Njemu gospodaru marioneta, Njemu koji sve kontroliše i drži u šaci.

 

ovde svi znamo da je to obična pičkica i pljačljivac koja može radula četnika da povuče za kitu.

Nabijem te na kurac, piskaralo nedojebano
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свакодневни панкеризам је већи од Радуловића, а Саша Радуловић је већи од свих осталих лидера. Тачка.

 

beli.jpg

 

Да се обрије као човек, евентуално да остави бркове, да скине бапску пунђу, те да престане да чупа обрве. Црна кошуља на бели сако - идеална комбинација. Не знам да ли је Гробар по опредељењу, требало би ако држи до себе.

Даље - да се образује. Нека приупита Хејла одакле да почне; ја бих му, рецимо, препоручио да крене од Тургењева. Што се тиче формалног образовања, ту му не можемо помоћи. С обзиром на чињеницу да је из имућне породице с политичком позадином могао би, попут превејаног старог лисца Томе Дипломе, пазарити неки Сингидунум-Унион-Алфа сертификат. Напослетку, требало би га навући на кокаин бијели јер повећава бодове на Векслеровој скали. Емпиријски доказано.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ada pušti ga

 

dečko lep, pametan, moderan, jebe više od vas, pomirite se s time

 

Posebno je simpatično što ga Bogdan pljuje a fura sličan fazon, lepo vas je bradilko našao :P

 

 

Al' svako čudo 3 dana dosta, jbg.

 

 

 

DMD lepo što je naveo Češku za poređenje sa Srbijom, dobar primer kako izgleda država posle habsburške/austrougarske okupacije, a kako posle turske :haha:

To je glavna razlika, narodi su isti kurac xD

 

slobodna teritorija jumetala :D :D :D

ovde je vec dugo pre anarhija cini mi se

 

Pa jedno ne isključuje drugo u najmanju ruku, a grublje rečeno, isto mu dođe.

 

Osim ako impliciraš da smatraš da je neophodno postojanje hijerarhije da bi postojala sloboda? :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa K und K monarhijom. I oni i mi smo pod komunizmom bili dovoljno dugo da se neutrališe predratno stanje. Ali oni su 1990. videli kuda ide svet i odlučili da budu deo tog sveta. A mi se i dalje ložimo na čvrstu ruku i "država duradi nešto". I naravno Rusiju, tj. Putina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo što smo mi i kao komunistička država bili pod malo većim (što unutrašnjim, što spoljnim) pritiscima i tenzijama, pa smo se onda na kraju i malo turbulentnije raspali nego Čehoslovačka, pa smo zato ostali i više usrani, šteta :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti smo zapamtili čvrstu ruku komunizma kao lošu, već kao doba industrijalizacije, elektrifikacije, wca u kućama, prvih automobila i dioba kada smo karali mađarice i čehinje za kvoter dnevnice...

naš narod kolektivno pamti tuđe teške čizme kao loše (turske, austrijske, nemačke), ali svoje ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mađarice i danas dižu noge kao blesave, za džabe, to to prosto nije normalno šta se događa tamo. I Huni i Avari i neke tamo čamuge im pipkaju žene uzduž i popreko. Nimalo ne čudi zašto Mađari imaju najveću stopu samoubistva u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...