Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

gledao sam to... vodio bih je na jedno razgledanje:

 

sov176.jpg

 

Tu sam u noći između nedelje i ponedeljka, nakon što je legitimna naslednica NDH izgubila finale Mondijala, vodio na ponoćni piknik neke zatočene naprdnjake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=cy4AUzsGbfE

 

ni Bavarci više nisu kao što su nekoć bili

 

osim sto nisi odlgedao snimak, niti znas o cemu pricas (samo reagujes na naslov, posto je to maksimalni domet ogranicene pameti :) ). tako na primer nisi ni cuo da na pominje metode lecenja, cak i lekove koji mozda mogu da pomognu tim ljudima. siguran sam da ne znas ni sta je pedofilija.

 

 

plitkoumnost je kad pogledas naslov i vec umislis da znas o cemu je rec. jak indikator gluposti.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor si da optuzujes ljude za stvari koje ti sam najvise radis, ti si doktor za strawmana :haha:

 

S druge strane, mogu da se ne slazem sa tvrdnjom koja je izneta u naslovu, i bez da znam sadrzaj klipa u kome se eventualno pravi framework u kome je ta tvrdnja smislena.

 

Jbg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

osim sto nisi odlgedao snimak, niti znas o cemu pricas (samo reagujes na naslov, posto je to maksimalni domet ogranicene pameti :) ). tako na primer nisi ni cuo da na pominje metode lecenja, cak i lekove koji mozda mogu da pomognu tim ljudima. siguran sam da ne znas ni sta je pedofilija.

 

 

plitkoumnost je kad pogledas naslov i vec umislis da znas o cemu je rec. jak indikator gluposti.

 

ja sam bio pogledao i to dvaput i smece je.

 

dakle njena intencionalisticka definicija/redefinicija pedofilije je cist mentalni otrov. sreca pa ne moram puno da filozofiram, sve je sama rekla: ocuh koji seksualno zlostavlja dete-pastorku nije pedofil. dakle ne jeste pedofil, ne verovatno jeste pedofil, ne mozda je pedofil, nego posto njegova zelja nije usmerena na dete kao takvo nego na zrtvu kao takvu, on samo ima potrebu nekoga slabijeg da viktimizuje, a dete mu se naslo pri ruci, i stoga nije pedofil.

 

pa jebeno dokle

 

takodje seksualni prestupnici - obljubivaci dece, nekad i jesu pedofili ali shodno gornjem rezonu kad su pedofili seksualni prestupnici, to nije jer su pedofili nego jer su prestupnici kao takvi, nekakvi cisti viktimizatori. a pedofili ne-prestupnici, to je prirodno i ne treba da se plasimo. lep argument from nature. ne treba ni aligatora da se plasimo

 

ocemo praviti jednoroge od pedofila sledece?

 

 

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje mi se dize kurac kad nesto na brzinu pretpostavim i ispostavi se posle da sam lepo procenio, pravi snajka frejmvork :D

 

Takvi ruku pod ruku sa suprotnim ekstremom, tupim relativizatorima svega i likovima koji za bilo sta izjavljuju mudrosti poput "pa znas kako, nema pravila brate", svi u jamu :D

 

Ima sve svoje, pædo ima boles'

 

Dimone, ne blamiraj se. Opet.

 

Ne duvaj sebi u me'ove, ne moz se niko izblamira tako sto ce da te prozove za ono sto radis svaka 3 posta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dušmani bušmani. Pusti Olovnu ruku od Bakija B3, šta da ti kaem.

 

Nego, nije mi jasno kako to da niko od milion i dvesta hiljada stanovnika nije do sada načisto polomio onog Di Džej Vučićevića... Ili da mu baš niko nije polio kola benzinom i kresnuo šibicu... u najmanju ruku.

Jebote, to mi ne ide u glavu.

Zaključak se sam po sebi nameće: Beograd - grad pizdurina.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...