Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Jbt deca u citanci uce vokativ na izmedju ostalog "secas li se, lepi grome moj, nekada je tlo pod nama pucalo"

 

Bukvalno da odes i da se izvinis detetu sto si ga pravio u Srbiji xD

 

Dodji Cjazime kazi kako to nije nista strasno, utesi me, ebem te bas

 

Sry brt malo da se ispraznim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt deca u citanci uce vokativ na izmedju ostalog "secas li se, lepi grome moj, nekada je tlo pod nama pucalo"

 

Bukvalno da odes i da se izvinis detetu sto si ga pravio u Srbiji xD

 

 

Ništa tako čudno, već su stasale te turbo folk generacije, pa neko postao i profesor (nažalost) ili šta god..

 

Ali evo daću ti i jedan svetao primer, ja kad sam imao predavanja iz grafičkog dizajna, u udžbeniku medju omotima albuma bili Roots, Demanufacture, SOAD (prvi) itd. Naravno zahvaljujući profesorki, staroj metalki, i sestri još poznatijeg beogradskog metalca i multimedijalnog umetnika, koja je učestvovala u realizaciji tog udžbenika.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako taj nije imao nalog na yumu sa +10k postova, ako ga nije banovao Gotik Ejndzel nazad u dan, ako nije pricao sa Shamandalie o pravljenju italijanske pice, ako ga Krang nije naduvao kurcem na avangardi, ako nije popio pivo kod Solija dok su se rezale mp3jke... dzaba mu sve

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako taj nije imao nalog na yumu sa +10k postova, ako ga nije banovao Gotik Ejndzel nazad u dan, ako nije pricao sa Shamandalie o pravljenju italijanske pice, ako ga Krang nije naduvao kurcem na avangardi, ako nije popio pivo kod Solija dok su se rezale mp3jke... dzaba mu sve

hahhaha ja sam i zaboravio na to

 

urodilo plodom, danas pravim opasnu picu

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako taj nije imao nalog na yumu sa +10k postova, ako ga nije banovao Gotik Ejndzel nazad u dan, ako nije pricao sa Shamandalie o pravljenju italijanske pice, ako ga Krang nije naduvao kurcem na avangardi, ako nije popio pivo kod Solija dok su se rezale mp3jke... dzaba mu sve

 

istorija ovog mesta u par recenica. svaka cast. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od onlajn verzije časopisa Puls? :haha:

 

Kako si propustio raspravu tokom koje smo pominjali i kulturni značaj yumetala... Mnogi ga potcenjuju!

 

:haha: :haha: :haha:

 

Verujem da lik ni ne zna šta je yum

 

Prašta mu se ako ne zna šta je internet :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je rek'o putin, jel' rek'o

 

druže vučiću, ako vas budu dirali amerikanci, javite crvenom linijom

mi odma' ulećemo našim najnovijim uranom 6 tenkom, a bogme tu je i devetka

vas niko nesme da dira dok sam ja tu, recite haradinaju da se ne igra sa nama, a haradinaju se inače tresu gaćoni :haha: pogotovo u zoni dukadjini

tačija će da sredi moj novi frend erdogan, do tada, ajte vi malo doma, imam ja neka posla

i tako vučić se rastade nevoljno, a hteo je da jede šniclu

 

do novog peglanja kod merkelove............

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...