Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

Pa da.

Samo je pitanje kako je to Kurir odjednom progledao? :haha:

Šta kao, nisu to isto znali pre pola godine, ili pre par godina? :)

Isto ko i Veljo... dok je trebao koridore da dobije, sve mu bilo potaman, a sad odjednom vidi da je Srbija na rubu propasti. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ljudi ne kapiraju da jankovic i sutanovac igraju bad-com good-cop?

sutanovac zapravo nije nista konkretno izjavio, samo se kao fora tumaci da nesto ide niz dlaku vucicu. uvek moze da kaze "nisam to mislio, ovo je sasvim suprotno".

 

a obojica racunaju na kratku pamet naroda koji ce iz cele epizode zapamtiti samo da se jankovic "distancirao" od jankovica. a u stvarnosti su i dalje u simbiozi.

 

 

nikad glas jankovicu.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koga ćeš glasati ako NDBGD, PSG, DJB, Dveri i Vukova ekipa (Vukadinović, Sanda, Dijana...) naprave dogovor i izađu na jednoj listi :bigblue:

 

Kuruz i imaginos glasaju za istu listu, Yumetal implodira, stvara se crna crna rupa, guta planetu i ceo Sunčev sistem, svi nestajemo u singularitetu, a tamo nas dočekuju Dio i Lemmy. Vidiš, ne bi to bilo ni tako loše, svakako bolje od ovoga sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i dalje mnogo smešno kako ih je netalentovani Janković sa'ranio sve, uključujući i sebe. :haha:

Sigurno Vučić ima prste upletene u to. Kontroliše nekoga ko šapuće u uvo Jankoviću. i nekoga blizu Šutanovca.

Ili su toliko imbecilni, da ne shvataju da mora da se udruži i kuso i repato da bi imali iole šansi da pomrse Vučiću račune. Čak i tada, upitno je.

A ovo što su uradili je naajgore. Udružiti su se prvo, pa se rasturiti.

Ne postoji efikasnija stvar da rasteraš birače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako će to da otera birače, onda birači zaslužuju Vučića.

 

Nikad me ništa neće sprečti da glasam za nekoga za koga mislim da bi bio dobar, makar i nemao nikakve šanse. Ili da izađem i da ne glasam ni za koga, ako su svi na spisku goveda. Na prošlim predsedničkim je bilo 5 novih i prilično ozbiljnih kandidata (i Beli je ozbiljan za Čanka). I na beogradskim će biti nekoliko dobrih ponuda (čak i ovi komunisti iz NDBGD su bolja opcija od SNS imbecila ili Šapića). Ako neko i pored toga ne izađe, onda zaslužuje fontanu i jarbol od 2M evra i Beograd na otpadnoj vodi.

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad me ništa neće sprečti da glasam za nekoga za koga mislim da bi bio dobar, makar i nemao nikakve šanse.

 

Pa dobro, ali ne možeš celo biračko telo posmatrati iz svoje perspektive.

Ja sam recimo mišljenja, i kada bi došli na vlast oni za koje sam ja glasao, odmah bi bio protiv njih, i glasao sledeći put za nekog drugog, da se ne bi opustili (mada sam sve bliže mišljenju, da i to ništa ne bi promenilo, jer su izgleda svi u talu). Ali naši ljudi piju one priče: "čekajte 100 dana... čekajte 6 meseci... ne može preko noći... predhodni su sve upropastili", pa u proseku daju svakoj vlasti 6-8 godina.

A imaš i onih 30% ljudi koji će uvek glasati za vlast, ma ko bio (dokj je bio KOštunjavi, glasali su za njega, pa za Tadića i sada za Vučića).

 

I ono što rekoh oko rasipanja. Ja otkada pratim politiku, nikada, ali nikada nisam video da je nečiji razlaz (principijelan ili ne), doneo obema strana više glasova. Uvek je bilo (mnogo) manje. Počev od Koalicije Zajedno, preko Dos-a, raspada SRS-a...

Pa i Dveri, da su ostali zajedno Boško i Glišić, da i dalje drže onaj radio, da su nastavili da prave one cool klipove + trolovanja u skupštini, sada bi bili na jedno 15-20% (uzeli bi Šešelju skoro sve birače, i mnogi neopredeljeni bi bili za njih... možda bi čak i Kuruza pridobili), ali pošto su blentavi ko i ostali, sada se bore za cenzus.

 

A opozicija ko opozicija. Pazi, oni ne mogu da se slože ni oko toga da se ne slažu ni u čemu, ali makar da svi zajedno zahtevaju objektivnost medija sa nacionalnom pokrivenošću, i tačnu minutažu za svaku od stranki, svakoga dana pre izbora. Inače idu u bojkot! I to svi. I Vučić bi morao to da im da. Znači, ni u nikakve koalicije, ništa, samo taj jedan zahtev.

To ti je kao... ja volim Mejden, ti voliš Metaliku, ali što bi nas to sprečilo da tražimo od admina otvaranje nekog zajedničkog podforuma o istoriji?

Pogledaj te razmere nesposobnosti opozicije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad me ništa neće sprečti da glasam za nekoga za koga mislim da bi bio dobar, makar i nemao nikakve šanse. Ili da izađem i da ne glasam ni za koga, ako su svi na spisku goveda.

 

Opet je bolje glasati za najmanje govedo nego ne glasati ni za kog jer su svi goveda (to je automatski ~pola glasa najvećem govedu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...