Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Valjda imamo svi čiji su preci živeli na teritoriji Ugarske. Poznanik je skoro polagao, vrlo ozbiljno se spremao i išao na časove, riba mu je Slovakinja i treba da emirgiraju u Slovačku, ali su ga oborili na polaganju. Naravno, ima pravo ponovo da izađe, ali to polaganje košta oko 100 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Lepo i korisno. Begaš odavle?

Ili ti to samo u slučaju mobilizacije? :D

 

pa moguce da cu i da odem, ali bice lakse kad idem u nemacku, sto je srazmerno cesto zbog posla (budem tamo nedelju-dve svakih par meseci). sad mogu i da gledam ponude ozbiljnije, posto nije da ih nema, a sa EU pasosem ne treba dodatna papirologija... nemacki C1 vec imam polozen, ENG, pa da vidimo ko ce vise da plati haha.

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja imam pravo na ungarski pasoš

 

mene zabole, al bi burazeru mogao da treba, pa me zanima koliko detaljno ispituju poznavanje jezika

pre nekoliko godina je to bila ladovina, ali sam čuo da su dosta pooštrili test

 

kad sam ja podnosila zahtev, nije bilo testa za jezik uopste. zakazala sam termin, odnela sta je trebalo, referent pregledao, 10-ak minuta razgovarala sa konzulom, i to uglavnom oko toga cime se bavim, kako to da govorim madjarski bez akcenta, mama - tata ovaj-onaj i to je bilo sve.

 

i for the record, u petak sam podnela zahtev za LK i pasos u Tompi, malopre stigla dva mejla da su oba dokumenta gotova i da mogu da ih preuzmem od sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je sa vučicom, jesu je uhvatili :haha: jurili i uvatili, jel ukrštena rasa sa nekim kerom il je prava vučina

košta 30 ooo evara, ma daj, ni za pomije nije

kakva sad peticija, kome da se vrati

kakva sad životinjska prava

šta 'oću udruženja

Share this post


Link to post
Share on other sites

O jeb'o ih otac očinji, viđu komentare i pohvale ispod vidoja. Još kažu bolje i od Raste... :uhoh: Evo pravo sam se iznervir'o.

 

Inače, gilti pležr je nešto drugo. Ovo je plejn gilti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja čujem laurel (i vučićuderupe)

 

haha, evo sad opet probao, i čujem yanny, i polako se morphuje u laurel. sad mogu oba da čujem. kul trip, šteta što nisam na nečemu...

 

Jeamej

 

Jeamej

 

 

Mislim da laurel samo cuju oni koji misle da je jupa otvoj u zidu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...