Jump to content

Fear and Loathing in YUMETAL


Face Of Melinda

Recommended Posts

Puna podrška duvandžijama.

 

Nisam duvandžija, ali imam razumevanja za njih. Jedino bi trebalo da batale te brendirane cigarete koje su otrov i lepo pređu na rezani duvan.... ili mariuanu.

 

Od njih su svakako gori ovi što bi ih zabranili, oporezovali... bacili u Jadovno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puna podrška duvandžijama.

 

Nisam duvandžija, ali imam razumevanja za njih. Jedino bi trebalo da batale te brendirane cigarete koje su otrov i lepo pređu na rezani duvan.... ili mariuanu.

 

Od njih su svakako gori ovi što bi ih zabranili, oporezovali... bacili u Jadovno...

 

Obrazlozi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokaju ih, ali kad se oduzme ta hemija, ne skraćuju 25, nego 20.

 

Najštetnije u cigaretama su nikotin i katran koji nije aditiv nego produkt sagorevanja. Ukratko glavni efekat: katran uništava pluća, a nikotin i ugljen monoksid krvne sudove.

Ta hemija pride poveća rizik od raka i drugih komplikacija za par procenata i to je to, nije mnogo zdravije pušiti organski gajen duvan od ovog industrijskog.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zvakanje duvana i smrkanje burmuta?

 

Ovo prvo sam videla samo u filmovima, ali dosta mojih prijatelja ima burmutice haha u cemu je fora s tim?

Hipsteri. To su nekada davno u gimnaziji provalile neke moje drugarice u gimnaziji (štono se kaže - što sam ih jebo :maca: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prenaduvano je sve to iz ko zna kojih razloga.

 

Dok sam bio pušač tih cigareta samo sam uvlačio prvi dim...donekle... ostalo se pućkalo. Trebalo bi tu tehniku da primene i okoreli pušači.

To puckanje kod okorelih dovodi do instant raka grla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...