Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Od Jankovića je mnogo bolji i Jeremić, jer ima ogromno iskustvo u diplomatiji, ima politički talenat, i harizmu.

 

kakvu harizmu ima jeremic, crni elfe? pa lik izgleda i ponasa se kao najgora tuzibaba u odeljenju, mi smo u srednjoj takve "navlacili na banderu". deluje kao lik koji ostane u ucionici kad ceo razred pobege. :haha: :haha:

 

Elfe, predsednik ne može imati program za ekonomiju, zdravstvo, obrazovanje i sl. Mislim može, ali taj program ne vredi ni po lule duvana. I zbog toga sam već govorio da je Janković bolji izbor za poziciju predsednika, a Radulović za izvršnu vlast. Janković je kao ombudsman kritikovao DS, i siguran sam da bi u okviru svojih ovlašćenja kao predsednik to radio i da DS ponovo uzme izvršnu vlast.

 

ali srbija nije apsolutisticka monarhija pa da jedan covek moze da promeni sistem(e) i uvede red svuda. mi se ovde borimo da od govnjive drzave napravimo nesto iole normalno. za to je potrebno da na vlast dodje tim ljudi koji imaju neke makar minimalne moralne kriterijume i da svi imaju isti cilj kojeg se non stop drze. ne moze jedan covek bez dobre ekipe.

 

na primer, koliko god se zezali za jasminu :) ona ne deluje kao ljigavac i potkupljiva osoba. ni miroslava, ni dragan itd. medjutim, njih nekoliko nije dovoljno. za zemlju velicine srbije ti treba na primer 50-100 ljudi koji su strucni, nepotkupljivi i koji se drze ciljeva bez kompromisa. da bi dosli do dovoljnog broja takvih ljudi, potreban je strog kriterijum (da nisi imao istoriju pravljenja sranja, kradje, niti bilo kakve veze sa takvim ljudima u proslosti i da se nisi okoristio).

 

zbog toga nisam za sj-a, a ne zato sto sam sklon sektama. on se sad nije pokazao kao timski igrac nego kao individualac. mada bih, prizajem, voleo da ga vidim u ekipi koja menja srbiju i da ima skroz odresene ruke.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

reci kako je dosad mogao pokazati da je timski igrac i zasto bi to bilo dobro i znacajno?

da li bi bio timski igrac da je pristao na vise kompromisa sa DS i ...cankom? cedom?

stvarno ne znam o cemu pricas

 

kakve funkcija predsednika ima veze s timskom igrom? timska igra sa kime, sa vladom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve funkcija predsednika ima veze s timskom igrom?

 

diskutovati s tobom je uvek bilo a i dalje jeste odlicno iskustvo. hajde da zadrzimo i prvi deo moje izjave iz tvog potpisa.

 

odgovor na prognozu je da se svi nadamo da se nece obistiniti i da ce doci do osnivanja neke nove partije, inace cu postati imaginos za siromasne

 

najverovatnije je da ce osnovati svoju stranku u koju ce preci "najzasluzniji" clanovi ds-a i ostalih partija u izumiranju koje su ga podrzale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://moravainfo.rs/2017/03/bliski-susret-belog-preletacevica-i-sase-jankovica-u-cacku/

 

 

U trenutku dok je Saša Janković okupljenim Čačanima govorio na platou kod spomenika vojvodi Stepi Stepanoviću, u automobilu se na mestu suvozača pojavio Beli Preletačević i na megafon rekao:

Veliki pozdrav za kolegu Sašu Jankovića.

To je izazvalo smeh i odobravanje Jankovićevih pristalica, koji su aplauzom pozdravili ovakav gest jednog od protivkandidata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo mi je čudno što ima toliko profesora, pa slučajnim izborom odabrah jedno ime i izguglah

 

проф. др Месуд Аџемовић

 

U utorak, 28.2.2017. godine, koordinator poslediplomskih studija Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura Mesud Adžemović, odbranio je doktorsku disertaciju pod nazivom: „Ekološke determinante ekonomije u preoblikovanju ekološko-ekonomskih instrumenata zaštite životne sredine“.

 

 

na stranu činjenica da ima mnogo profesora sa državnih fakulteta, i to onih koji bi trebalo da su ozbiljniji, serem vam se baš i u fakultete i profesore i doktorske disertacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvu harizmu ima jeremic, crni elfe? pa lik izgleda i ponasa se kao najgora tuzibaba u odeljenju, mi smo u srednjoj takve "navlacili na banderu". deluje kao lik koji ostane u ucionici kad ceo razred pobege. :haha: :haha:

 

 

 

ali srbija nije apsolutisticka monarhija pa da jedan covek moze da promeni sistem(e) i uvede red svuda. mi se ovde borimo da od govnjive drzave napravimo nesto iole normalno. za to je potrebno da na vlast dodje tim ljudi koji imaju neke makar minimalne moralne kriterijume i da svi imaju isti cilj kojeg se non stop drze. ne moze jedan covek bez dobre ekipe.

 

na primer, koliko god se zezali za jasminu :) ona ne deluje kao ljigavac i potkupljiva osoba. ni miroslava, ni dragan itd. medjutim, njih nekoliko nije dovoljno. za zemlju velicine srbije ti treba na primer 50-100 ljudi koji su strucni, nepotkupljivi i koji se drze ciljeva bez kompromisa. da bi dosli do dovoljnog broja takvih ljudi, potreban je strog kriterijum (da nisi imao istoriju pravljenja sranja, kradje, niti bilo kakve veze sa takvim ljudima u proslosti i da se nisi okoristio).

 

zbog toga nisam za sj-a, a ne zato sto sam sklon sektama. on se sad nije pokazao kao timski igrac nego kao individualac. mada bih, prizajem, voleo da ga vidim u ekipi koja menja srbiju i da ima skroz odresene ruke.

 

nisi za sj zbog jasmina ne deluje kao potkupljiva osoba i oborio bi jednog autokratu sa ciljem da drugom daš mogućnost da bude autokrata zbog ni on ne deluje kao potkupljiva osoba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

nisi za sj zbog jasmina ne deluje kao potkupljiva osoba i oborio bi jednog autokratu sa ciljem da drugom daš mogućnost da bude autokrata zbog ni on ne deluje kao potkupljiva osoba?

 

sw, vodi ga na pivo hitno, pliz! :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažete kako Radulović nema harizmu? Pa ja onda ne znam ko uopšte ima harizmu. Jedino mu, kao što sam ranije pisao, nedostaje malo večernje obuke kod Zdravka Mamića.

 

Od ponuđenih kandidata harizmu poseduju još samo Čanak i Boško. Dobro ajde, I baba Šešelj. Ali on je papadać svoje vrste.

 

Saberete dva i dva, pogledate se u ogledalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo je ta priča o harizmi generalno preterana.

 

ako je koštunica mogao sa onom harizmom da bude predsednik...

u poređenju sa njim svi ponuđeni su ovde divno harizmatični, prosto neodoljivi.

a i zna se šta je prosečnom srbinu "harizmatično" - čovek koji je na vlasti. vučić čim se dokopao vlasti postao je neodoljiv vođa, pre toga bio druga liga uvek, kanta za šutiranje na bg izborima.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...