Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa moze ko sta hoce da prica, ali je istorija pokazala da je SRS truo element, objektivno sad ti glasovi idu na korisnu stranu

 

Pa može... ali može istorija da pokaže još svašta nešto. :haha:

Da li se sećaš, kada sam na ovim stranama, svima vama liberalima objašnjavao da je DJB mnogo bliže desnici, nego što mislite? Ono kada je trebalo da se udruži sa Jankovićem.

Izguglaj moje postove, kada sam govorio o djb-u i njohovom odnosu o EU, o Nato-u, o svemu...

Ko je onda prorok? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jasno bilo od pocetka, ali ja ako sam liberal, ne mora budem libtard, da mi te lazne slobode i politicke korektnosti budu najbitniji :D

 

I meni je romantizovanje EU idiotska rabota kao i tebi, bitnije je sam sebi sebe da sredimo

 

Ali mi ni romantizovanje bratske Rusije i pravoslavnih konekcija nije nista bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Према мени је Благоје, а и ја према њему, увек био коректан.

Чак смо требали и неки интервју да радимо пре 15 год док је имао бенд. :haha:

Причао ми је о свом БМ пројекту, албуму који би имао тематику Хајдук Станка. :haha:

Сећам се да га је та екипа из ЦГ зезала како је богомољац (имао Љотића на аватару) и како иде у цркву да запали Варгу свећу. :haha:

Иначе, Благоје се тих година знао закачити са свима.

На неком концерту, причали ми људи, а ако они лажу мене и ја лажем вас, је са бине извређао неке панкере, па се и потукао са њима ради одбране металне части.

 

Један симпатичан младић, тада симпатизер НС идеологије, чак је рекламирао своју издавачку кућу ЗОГ рекордс, позивајући НС бендове да објављују за њега. :haha:

 

Још увек чувам интервју са њим, рађен за Велесов фанзин, где Благоје говори кључну мисао: "Све потиче од корјена."

 

Завршавам, Благоје је Бог, а то што га ти и суботички Мануте Бол етикетирате је ваше мишљење.

Стуб је, није да није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DJB je samo najbliži zdravom razumu, a zdrav razum je trenutno u Evropi bliži desnici.

baš tako.

 

doduše, niti klasična levica ne bi smela da bude za ovo što se dešava i što se tek kuva.

 

samo globalisti i kapitalisti truli

i klinci koji dok puše tu kurčinu misle da su pametni i progresivni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Завршавам, Благоје је Бог, а то што га ти и суботички Мануте Бол етикетирате је ваше мишљење.

Стуб је, није да није.

 

Za ime Boga, Bogoje... :)

Pa naraqvno da je naše mišljenje... ja ponavljam, i ponoviću... čoveka ne znam, to mi je utisak sa foruma.

Verovatno mnogi imaju utisak sa foruma mnogo gori o meni. :da:

Ti si ko Šešelj počeo da pričaš istorijat Blagoja, a to uopšte nije tema.

Ja sa i ne sećam oko čega smo se ja i (famozni) Blagoje pičkarali (na forumu), ali znam da jesmo.

A voleo bih da ga upoznam uživo (ko i sve ljude sa ovog foruma).

Ali da mi se svideo (forumski) - nije.

Edited by Dark_Elf

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...