Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

On 7/4/2020 at 7:54 AM, Miilos said:

 

Pretpostavljam da si hteo na random da okačiš... Ili to, ili povezuješ kao autor klipa 😛

Koje je tvoje mišljenje o svemu ovome? 😍 Jeba smajlije na telefonu, hteo sam onog što se smeje 😄

Fascinantan slučaj, kako povezuje, a miran kao buba, bar da je besan pa da dobije psihijatrijsku negu na vreme.

Teško mi malo da se smejem jer je dužan tolike pare ali ima ludih momenata, naročito i sa onim šiptarizovanim mladićem pa sve do komentara...

@Srbin Hamza Gledaj dečka za primer

https://www.instagram.com/besim_zemra/

Dvoje su se tako smuvali:

https://badoo.com/bs/profile/0522371057

Seksologija :haha:

 

Edited by Demon Seed
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se dobrano opremio sa preko 100 policajaca unutar skupštine i sa dosta suzavca koji ne podseća na isti, znam jer sam fasovao jednom na Akademiji jedan klasičan suzavac, već na neku kombinaciju još nečega.

Bukvalno da ti bude muka od toga i uspori i omami te.

Kačio sam i snimke da se sve to vidi i da nije raja nikoga tu napadala kao što se priča po medijskim servisima.

Skidam kapu inače studentima što su došli, a od recimo vremešnih ljudi nije bilo toliko ove generacije što je pre protestvovala.

Pojavili su se i neki ne baš dobri elementi i slojevi ljudi poput navijača i nekih mafijoza ali sam gledao da ne budem pri toj ekipi jer je to pretilo samo da eskalira.
 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Srbin Hamza na instagramu sam kačio putem story-a.

Ako ljudima nije dovoljan pokazatelj da trenutnu vlast absolutno boli kurac za sopstveni narod, pogotovo posle ovakvog tretmana suzavcem i puštanjem armiranih kornjača sa konjima i psima da ih lemaju sa svih strana, a snimaka ima i na Al Jaazeri i na N1, i to usred jebene pandemije nagoreg virusa kojeg smo imali, ja zaista više ne bih znao šta je dovoljno da ti ukaže da smo u septičkoj jami.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

N1 je rasturio sinoc. Sve 4 novinarke su odradile odlican posao.

Apsolutni pobednici:

- pop koji se pobio sa murijom

- 3 lika koji su dobili batine, pa se vratili na klupicu kao da se nista nije desilo

- lik koji je rekao da ovo radi za preminulog caleta (najezio sam se kada sam gledao)

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

najbolji momenat - novinarka N1 intervjuiše Ruskinju koja reče da je ovde na snazi diktatura i da je ona već sve to prošla u Rusiji, ne navodeći imena i vreme
ova kreće da je zapitkuje o tome u Rusiji i da je vraća na to što je rekla, a žena odgovori "devedesetih, kad je bio Jeljcin"  :haha:
odmah nakon toga prekinut razgovor, hvala prijatno :haha:

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...