Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jovo pokidao bio i onog idiota iz ličnog stava

jovo je nervozan

 

Jovo je pokidao dosta njih,ukljucujuci i Cedu i Dacica. Divota ga slusati.

 

Steta sto ga nema na jacim televizijama (barem koliko sam ja videla) da se cuje malo vise. Naravno, to necemo ni docekati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bejaše skoro na N1, kad je pokidao onog Dejana Vuk Stankovića. :haha:

 

N1 nije rts, b92...

 

Ima na jutjubu da se nadje davno, pre mozda 10 godina kada je gostovao kod Olivere Kovacevic sa Dacicem.

Vise je Dacic pricao ali ga je Jovo pokidao. Ni Dacic koji ima argumente za sve nije znao sta da kaze.

 

10 godina posle je smejurija sta je Dacic pricao da je program njegove stranke, borba za radnike bla bla, a danasnji zakon o radu ne treba ni komentarisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali covek rece da su Borko i Levica najozbiljnija stranka :haha:

 

Budimo realni, on samim tim sto nije politicar ima prednost u svakom duelu sa istima. Dacica i Cedu bas tesko pokidati.

 

Koliko sam skontala on je bio u Levici jer mu ideoloski najvise leze...Ynam devojku koja je otisli u Levicu zbog ciste ideologije... I pobegla glavom bez obzira kad je videla tu smejuriju

Edited by ~SilentWarrior~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali covek rece da su Borko i Levica najozbiljnija stranka :haha:

 

Pa više ne priča tako za Borka.. čak naprotiv.. kaže da levica Srbije prima i kuso i repato... skoro je napadao Borka.

 

A Borko ko Borko, dok je vodio one pregovore sa fusnotama, bila mi jako antipatična sama njegova gestikulacija, ali sada mislim potpuno drugačije.

Talentovaniji je za politiku od svih u DS-u zajedno, dobar retiričar, a kada krene ironično da priča o Vučiću, to najviše gotivim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta Levica nema nikakvog smisla.

 

To je napravljeno u duhu uspeha Sirize i Podemosa, pa racunaju da bi mogli i ovde da namaknu makar za cenzus. A posto se i tamo pokazalo da je u pitanju obicna prevara, ovde bi tek bila jos veca, da kojim slucajem dodju na vlast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Speedza je svako ko razmišlja libtard.

 

Фиксд.

 

Pa bejaše skoro na N1, kad je pokidao onog Dejana Vuk Stankovića. :haha:

 

Тај човек има среће да на медијском небу постоји Славиша Орловић, па онда није најглупљи аналитичар у историји свемира.

Мени је Орловић предавао, нисте свесни какво је то говно од човека и колико је пре свега глуп као курац.Пола професора са ФПН-а треба у најмању руку стрељати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nišu niko živ neće glasati za Vučićeve naprdnjake, tu se po svim istraživanjima veoma loše kotiraju.

Juče je pičkousti dolazio sa gomilom autobusa koje je parkirao ni manje ni više nego kod http://www.juznevesti.com/Politika/SNS-autobuse-parkira-kod-Miskovica.sr.html

Imam informacije da je u nenapunjenoj hali bilo tek stotinak Nišlija u poznim godinama, ostatak su činili sendvičari iz putujućeg cirkusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...