Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 hours ago, vudun said:

Čović legendado da predsedava, a ovaj da crta akcije... i sin Danilo da dovodi igrače. Biće tektonskih potresa na košarkaškoj mapi Evrope. Samo nebo je granica i to nebo će se otvoriti. Moraće.

Hukom predgrađa da diriguje gospodin Rošavi, nešto življi nego Mutavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, to je sveže euforičan zbog pobede nad koronom malo dao sebi oduška i prebio čoveka.

Treba nego da mu javi da može da se brani na neuračunljivost pošto korona napada i mozak i da su česti takvi neurološki simptomi i za vreme bolovanja a i posle toga.

4 hours ago, Kumodraski Vo said:

Stace ti broj hana je lesbian..

Nemoj da kažeš Radulu, verovatno se još nada da će da napusti friend zone ❤️

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve neprežaljene ljubavi Sofije Milošević... Sve izdudlane kite Bube Korelija... Sve brakorazvodne trzavice Ane Nikolić... Svi promašeni penali Tarzana Hadžiabdića...

Sva neostvarena obećanja predsednika Vučića... Sav pošmrkani kokain Jedomira Čovanovića... Sva poetična saopštenja Željka Mitrovića... i vagoni i vagoni kokaina.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Fokusiran sam na suštinu, isključujem sve ostalo. Nisam siguran šta mogu da očekujem u budućnosti, ali je se ne plašim jer znam za koga živim. Za one koji su "ja"...Anđeliju, Zoru, Janu, Mihajla, Hris, Jelu...i vas retke koji ste uprkos svemu ostali moji....i delim vaše breme kao što vi delite moje. Živim za to, volim zbog toga", napisao je Jovanović.

--------------------------

Šta je umetnik hteo da kaže, može li neko da mi rastumači? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...