Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Upravljački tim „HPK inženjeringa“, na čijem je čelu Peter Kamaraš, ostvario je 39,1 odsto veći minus nego lani, piše Politika.

Ovaj podatak nalazi se u ugovoru o prodaji 98 imovinskih celina železare kineskom Hestilu, koji je objavio Ministarstvo privrede.Revizorska kuća KPMG utvrdila je i da je neto dug srpske čeličane na kraju 2015. dostigao 284,38 miliona evra.

 

S obzirom da je na to da je Hestil za 46 miliona evra kupio samo „čistu“ imovinu, to je iznos koji će pasti na teret porskih obveznika.

Svaka čast Kamarašu, za samo godinu dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vučić je s lakoćom razbucao prvo Srpsku radikalnu stranku, a zatim i mit o velikom, hrabrom i mudrom vojvodi Šešelju. Kao svaki pacer, posle početnih jakih poteza, čim je došao do svoje igre, pokazao je da nema pojma o politici. Uplašen Šešeljevim povratkom iz Haga, primenio je strategiju na koju je navikao, kakvu na njemu već decenijama svi primenjuju – podmitio je bivšeg šefa. U pakt o nenapadanju uložio je, priča se, dva miliona tuđih evra. S tim je amortizovao potencijalno žestokog neprijatelja, a dobio močugu od 155 kg s kojom može da gruva po Tomi Nikoliću, Pajtiću i ostalim nepodobnim pojedincima. Mangupski, tek da demonstrira moć, Šešelja je pripuštao samo kod Marića i Vučićevića, u „Parove“ i na „Farmu“, da se sprda s Macom Diskrecijom i Kristijanom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno je u tom intervjuu istina samo to kad Voja kaže da se glasovi trebaju prebrojati.

 

Znači, objašnjenje je zapravo vrlo jednostavno - prosto nije istina da Šešelj to govori ovih dana?

 

U stvari, ljepše je to Kuruz sročio u postu iznad. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која спрдња. сад неки са Косова из СДС-а каже да на његовом бирачком месту нема ниједан глас за њих, сви су гласали за СНС по записнику. :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne sme da vas pita, pa moram ja - zašto ste se toliko ugojili?

 

- Što bi rekao glumac Petar Božović, sumnjam na hranu. Od povratka iz Haga ugojio sam se više od 25 kilograma. Nekako sam se tokom 12 godina u zatvoru uželeo hrane, pa ne mogu ničemu da odolim, a naročito sam slab na baklave... Moraću da smršam, da budem u formi za Skupštinu.

 

gde bas baklave muslimanske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post u kome Fapril kaze da ce Sanda i Bosko da mu postanu simpaticni sve govori.

 

Bole Seselja ona stvar za Vucica,ako padnu Dveri-DSS i SDS ispod cenzusa eto njemu jos mandata,a moguce da ce i dosta ljudi iz Dveri onda preci kod Seselja.

 

Izbori su za 4 godine opet ili maks za tri a Dveri su se i ovako raspadale vec dva puta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seselj kenja po njima samo zato sto su mu konkurencija kod glasaca. Furaju istu pricu i jedni i drugi.

 

Da ne udju u skupstinu verovatno od njih vise nista ne bi bilo u buducnosti, zato i hoce da ih unisti, da on tu bude jedini sa tom nekom patriotskom pricom.

 

Mada, ja ne bih bio iznenadjen sta god da je tu u pitanju. Nije nemoguce ni da im je nategnuto da predju cenzus. Jer cim se na rezultate izbora cekalo do prekosutra svaka vrsta sumnje je opravdana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je jedino nategnuto ovde je to da su stelovali da budu tacno na 5% u hodu, a sad steluju da ih sa malverzacijama sa jos 2,3 hiljade glasova jasno bace ispod. Verovatno su imali realno i oko 6% glasova kao sto je DJB realno imao 7-8% bez kradje. Ovo gde mi zivimo ovo nije zemlja ovo je septicka jama.

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam na to sto daje intervju za informer, i mislim da je sve istina sto je rekao, da su to njegove reci, ovde je najbolje opisan:

 

Pa mislim recimo na to kad navodno kaže da će na ulicu pozvati hiljade četnika.

To, ili nije rekao, ili je rekao u zajebanciji. On je uvek bio protiv takvog načina borbe protiv sistema.

 

daj Elfe ne seri više leba ti

 

?

 

Znači, objašnjenje je zapravo vrlo jednostavno - prosto nije istina da Šešelj to govori ovih dana?

 

U stvari, ljepše je to Kuruz sročio u postu iznad. :bigblue:

 

Mnogi Yumetalci ne mogu a da ne gledaju crno-belo.

Znači, ili je sve rekao kao u intevjuu, ili ništa nije rekao? Ne postoji sredina, je l' da?

Pozvaće Šešelj hiljade bradatih četnika na ulicu da obaraju Dveri iz parlamenta.

 

Seselj kenja po njima samo zato sto su mu konkurencija kod glasaca. Furaju istu pricu i jedni i drugi.

 

Da ne udju u skupstinu verovatno od njih vise nista ne bi bilo u buducnosti, zato i hoce da ih unisti, da on tu bude jedini sa tom nekom patriotskom pricom.

 

To i ja pričam sve vreme, ali ljudi upliću razne teorije zavere.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako? Kako mislite da to sprečite?

- Ako Vučić popusti pod pritiscima i dozvoli dosmanlijama i lažnim patriotama da uđu u Skupštinu iako nisu prešli cenzus, izvešću na desetine hiljada besnih četnika na ulice Beograda i drugih gradova Srbije! Ne damo da se izbori kradu. Ne damo da nam se za račun Dveri i Tadića otimaju mandati!

 

 

 

kako neko u zajebaciji moze ovo da kaze?

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost, rezultati su takvi da je Nova stranka dobila samo jedno mesto i nema dileme kako će ono biti raspoređeno. Njegovo učešće u Skupštini bilo je veoma značajno, a ja sam ga prvi predložio za svog zamenika - objašnjava Živković.

Kakav govnar ovaj Živković, a neće provesti u skupštini ni 50% vremena, klasičan partijski bot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...