Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ovo je skandal sta se radi na sednici RIK, sve smuljano se glasa po nekom ubrzanom postupku, pola sale se zali, ninic se zali a odgovo ovog sisaca hemijske je - imate pravo da se zalite.... kriminal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da je Labus profesor na tom fuckultetu. Bagerom na isti.

 

Niški >>> novosadski >>> beogradski >>> kragujevački prauuuni

 

ma kakvi

novosadski je komičan

 

samo beogradski

 

Balsa, jeste.

Zasto je trebalo?

 

zato što je plagirao doktorsku disertaciju

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu kako su izmanipulisali glasovima sa kosova, strahota.

 

Šta tek reći za Šešelja ljigu, najjači su mi hc radikali koji odobravaju njegove izjave da bi išao sa Vučićem u vladu ako se odrekne eu, dakle može da se pljačka i uništava samo da ne maskira to pričom o eu nego pričom o Rusiji, težak oblik govnara.

A tek opravdanja što će napraviti milion koalicija na lokalu, to nije bitno, bitno je da neće na republici, pa jbt...

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne sme da vas pita, pa moram ja - zašto ste se toliko ugojili?

 

- Što bi rekao glumac Petar Božović, sumnjam na hranu. Od povratka iz Haga ugojio sam se više od 25 kilograma. Nekako sam se tokom 12 godina u zatvoru uželeo hrane, pa ne mogu ničemu da odolim, a naročito sam slab na baklave... Moraću da smršam, da budem u formi za Skupštinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kraju ce Sanda i Bosko da mi postanu simpaticni

 

I meni isto. Moj neki "osjecaj za feeling" je takav da smatram da su DSS/Dveri imali kapaciteta da 'ladno predju cenzus na ovim izborima. Koliko god da mi nisu simpaticni, neuvjerljivo mi djeluje da bi mogli da ostanu ispod, pa sam zato u fazonu dajte ljudima da predju kad su vec osvojili, koji kurac ih vise zajebavate. Za Tadica i njegovu koaliciju bih i mogao prihvatiti da bi mogli da se klackaju oko granice za cenzus, ali za DSS/Dveri ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://informer.rs/v...-udju-Skupstinu

ako je neko ziveo u iluziji ko je seselj, sad mu je sve jasno

 

Informer, bastion novinarstva, temelj profesionalizma, i stub objektivnosti.

Verovatno je u tom intervjuu istina samo to kad Voja kaže da se glasovi trebaju prebrojati.

 

Elf da pojasni ovo, mozda to i ne izgleda bas tako

 

Dosadilo mi više da ti pojašnjavam, crna ovco forumska. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...