Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

http://www.b92.net/b...&nav_id=1124966

 

ko je ono pominjao da je Đelić veliki stručnjak i odličan političar?

evo ga još jedan strašan političar :haha:

:D Jebite nas.

Jeste ga neko branio, ali ruku na srce, u više u kontekstu Dinkić vs. Đelić, a i nije se pominjalo da je odličan političar, nego da je dobar stručnjak.

 

^JA

 

Đelić jeste bolji stručnjak, a manji lopov nego Dinkić, a priloženi link nema veze s tom pričom.

 

Poštovanje B@Ki za sasecanje spinovanja i proseravanja, uvek bio iskren i neiskompleksiran drug član.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja izgiboh sa caletom sad, on mi tvrdi da nije bilo kradje i u fazonu je sto ti predstavnici partija nisu ulozili prigovor na zapisnike u roku od 24h, tj.nema prigovora-cao zdravo. Daj ovi sto su radili za izbore nek kazu, moze li realno da se upise pogresan podatak u zapisnik jer on tvrdi da nema sanse jer svi stoje okolo i posmatraju i funkicija im i jeste da ne dozvole to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasno ovo ali daj licno iskustvo. jesi li gledao unos, jesi uocio nepravilnost, da li je moguc zajeb u tom delu, mimo unosa u aplikaciju od strane RIKa?

 

nisam ja posmatrao, sestra tražila da posmatra umesto mene :D kod nas nije bilo nepravilnosti ali je generalno na našem mestu bio skroz poštovan red na glasanju i radili su svi svoj posao, sad kakvih je sve tarzanluka bilo širom zemlje, ko će znati

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sad realno, da l je sanja recimo znala na sta je trebala da obrati paznju, koje su moguce zloupotrebe, u kom roku treba da javi svojima u stranci da bi ulozili prigovor...ili je otisla da gleda i zajebava se i uzme 1500din?

ubedio me cale, stranka stavi neobucene ljude ili sto ovaj lik prica debile recimo, treba sama da snosi odgovornost za propust. nije dostavljena kopija zapisnika, nije dat zapisnik na potpis- pa gde je prigovor na to jbg? sta rade ti ljudi onda?

 

haha evo klempavi sad isto prica na pinku

Share this post


Link to post
Share on other sites

imali su (bar ovde) svi sastanak prethodne večeri da se upoznaju sa procedurama i pravilnicima, i jesu se do u tančine svi pridržavali svega - dok sam ja bio tamo, obavezno se sve proveravalo, svi posmatrači na svojim mestima, neki čiča zaboravio jedan listić u kabini baš pre mene pa bila cela uzbuna oko toga da sve bude regularno...

 

tako da je bilo okej ovde, ali nemam pojma da li je bila ista praksa i drugde

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...