Jump to content

2024.07.25. *SKCNS Fabrika, Novi Sad* Testament


Talvi

Recommended Posts

Možda posterom hintuju da sviraju samo prva dva albuma. 😛 

Razmotriće se ovaj koncert, draga su mi prva četiri albuma i poneka pesma iz kasnije faze, ali kakva se koncertna godina sprema, ovo nije baš prioritet. Svakako sjajna vest, doduše. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

26 minutes ago, azal said:

nece nista da prejebe noc kad smo gledali Testament pa odmah nakon koncerta slikali se sa Cipijem. 

bolje da sacuvam tu uspomenu. 

ja imam takvu mentalnu sliku sa Legacy festa kad su Destruction svirali i vidiš istovremeno Kozeljnika i Kojota kako stoje nedaleko jedan od drugog, obojica u zanosu uz Total Desaster

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

44 minutes ago, Totamealand said:

kakva se koncertna godina sprema, ovo nije baš prioritet

 

imam neki FOMO

sta se sprema? meni na spisku 3-4 stvari, i to vise da dam organizatoru novce u nadi da ce bude nesto krsteno

Edited by Havočka

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Havočka said:

 

imam neki FOMO

sta se sprema? meni na spisku 3-4 stvari, i to vise da dam organizatoru novce u nadi da ce bude nesto krsteno

Therion, Rammstein, The Smile, možda se ode i na Deep Purple, biće i Tygers koji ću propustiti jer to veče gledam Yes u Beču. Sprema se i preko grane štošta, Bruce Dickinson ima solo turneju. A sad kako je objavljen i Soen, postaje već stvaaarno ozbiljno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Haos sam ja daj bar spisak tih lokalaca i da nije tool tribute

 

 

Pre neki dan gletujem terasu i randomuje mi algoritam standardni gojira/tool/nešto treće loop

 

I taman kad sam bila na ivici da se samoubijem krene neštozgranem sene znam šta je, možda bude dob...

oh ne, nova katatonia

 

i bacim sve u kurac šta ću

  • Like 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je lokacija, što se kaže, po meri. Fabrika može da primi oko 600 ljudi, tačnije toliko je karata prodao Hammerfall, 30.10.2018.godine. Bukvalno, igla nije imala gde da padne.

Cene karata su, moram reći, ipak malo više za naše uslove, ali verujem da će biti rasprodato. Verovatno ovih po 4.000 više i nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...