Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Да се мало похвалим - донела тетка из Швабије оригинал Апостаси у слипкејс формату!!

А донела је и нови Најл лимитед едиШн са бонусима, али то ћу да напишем на најл теми ако ме не буде мрзело... Мада већ сам написао овдена, тако да одустајем... :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

То, то. Битно је да ће продукција остати одлична, ако не и још боља. За квалитет се не бринем, то се подразумева.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam nesto nov na Forumu, i mrzi me da citam sve 43 stranice pa cu samo da napisem svoje misljenje o ovim bogovima.

 

Poceo sam sa Demigodom, prva stvar koju sam cuo je ustvari bila As Above So Below, ali sam prvo nabavio Demigod.

Odusevio sam se sa Conquer All i Slaves Shall Serve (jedna od najboljih pesama koju sam cuo u zivotu, /me voli brze bubnjeve :) )... Kasnije sam negde skinuo/nabavio skoro ceo mp3, probao da slusam starije album i skonta da to nije za mene.

Onda se uhvatio Satanice, Thaleme i Zos Kia Cultusa i sada ih obozavam. Zatim dosao The Apostasy koji sam svario jako tesko ali ga isto tako volim kao i ove albume.

Znaci ne mogu da izdvojim samo 1 album, ali uzi izbor je Satanica, Zos Kia, Demigod i The Apostasy :)

Volim njihovu mjuzu i isto tako volim i to sto ponekad moram da se pomucim i guglam dok ne nadjem sta znaci pojedini text, sve te teme oko Theleme, Crowleya i slicnog me odusvljavaju.

 

Jedini shit je sto nisam imao love da ih vidim u Bg-u kada su bili... :(

 

Hail almighty Behemoth!!! \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg ljudi ja ne volim takvu produkciju kakvu oni imaju - plasticnu. Bolje da nakucaju bubanj i da ga izmiksaju nego da bubnjar posteno da odlupa ceo album a da zvuci kao ritam masina...Meni licno se njihova muzika ni malo ne svidja, i mrzim te Black/Death varijante kao oni, Hate, i tako to...Jbg. A to sto su potpisali sa Nuclear Blast, svaka njima cast ali to nemora da znaci nista. Eto uzmite Nile koji je tek poslednji album izdao za Nuclear Blast a 10x je losiji nego "Black Seeds Of Vengance".

Edited by banedeathmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...