Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

ovo je izgleda tema za spam, tj svastara, evo jednog ludilo teksta, glupo da otvaram temu. sta je zivot na zapadu, mamu mu jebem! :rockdevil:

 

Dodatak na platu zbog HM zavisnosti

 

Šveđanin Roger Tullgren (42) dobio je vrstu socijalne pomoći zbog zavisnosti od slušanja heavy metala.

Ovaj metal džanki je samo tokom ove i prošle godine bio na 300 koncerata, što se odrazilo i na njegov svakodnevni posao: izostanke, umor, nedostatak koncentracije...

Ipak, razuzdani stari metalac nije dobio otkaz, već kompenzaciju s beneficijima.

Naime, njegov muzički ukus vlasti su službeno prihvatile kao invaliditet, što znači da će mu država davati dodatak na platu.

Tullgren radi kao perač posuđa u jednom restoranu na jugu Švedske, a do je zbog svoje zavisnosti morao da dâ nekoliko otkaza.

Pošto HM dominira njegovim životom, organizacija za zapošljavanje će mu davati dodatnu platu, a šef mu je dopustio da na poslu muziku sluša koliko poželi glasno.

 

popboks(od juce)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možete da nadjete dečka ili devojku? Možda vam pomogne mrtva žaba.

 

Bar tako piše u receptima za raznorazna bizarna madjijanja pronadjena u rukom napisanoj knjizi staroj gotovo 400 godina koja je bila u vlasništvu kontraverznog umetnika Roberta Lenkjevića.

 

U knjizi koja će se idućeg meseca naći na aukciji nalazi se neverovatan broj čari, znakova, znamenja, narodnih lekova i raznih čarolija iz 16. veka.

 

Što se tiče mrtve žabe i zavodjenja partnera, ukoliko ste toliko očajni da vas recept još uvek zanima, s pažnjom čitajte:

 

Stavite mrtvu žabu u posudu, a tu posudu zakopajte u mravinjak, i to na raskrsnici puteva. Ne mora da bude noć punog meseca, pa se ne morate bojati da će vas zaskočiti vukodlak. Mogu vas zaskočiti jedino borci za prava životinja, pa zato ne odajte nikom svoje planove.

 

Ali, to nije sve. Nakon devet dana morate da se vratite na mesto zločina i otkopate posudu sa žabom. Naime, dve kosti te iste žabe morate poneti sa sobom i položiti u potok, reku ili neku drugu tekuću vodu. I ima još!

 

"Jedna kost otplutaće uzvodno. Nabavite prsten i kost koja pluta uzvodno stavite u prsten. Kad nadjete ženu koju želite, stavite joj prsten na desnu ruku i ona neće imati mira dok ne bude vaša."

 

Cela akcija zahteva malo truda, ali ako tako osvojite ženu svog života..

 

Osim ovih uputstava, u priručniku koji je napisan izmedju 1590. i 1620. možete naći raznorazne šifrirane poruke, nazive na latinskom, veštičije čarolije, krvave rituale i skicu obrnutog pentagrama - simbola satanizma.

 

Natpisi će vam pomoći da dozovete duha u svoju sobu ili u kristalnu kuglu, ali ćete saznati i kako se rešiti zubobolje ili bolova pri porodjaju.

 

Od priručnika bi koristi mogla imati i policija, jer pomoću "čarobnog oka" možete otkriti i kazniti lopove, a nasilnike možete oterati pevušeći podugačku listu imena andjela.

 

Gabrijela Hiton, stručnjak za rukopise u aukcijskoj kući Sotsbis, kaže da ovaj rukopis pruža vrlo zanimljiv uvid u ranoevropsku magiju.

 

Medjutim, ona ne preporučuje da se "recepti" isprobavaju kod kuće, jer ima tu tragova nekih davnih i mračnih tradicija i čudnih krvavih obreda.

 

Ali, ako vam zaista nikako ne ide bez magije, šta vas košta da potražite običnu žabu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj mozda cete mi se smejati,ali skoro sam otkrio Behemoth kao bend :)

Znao sam odavno za njih,ali sam se zestoko istripovao da su oni iz Skandinavije,a ne da su Poljaci :)

Poslusao sam album Demigod-uhhhh brate sto je dobar,kako likovi cepaju

A i tematika mi lezi-uglavnom Bliski Istok i paganstina....

Nekako me podseca me na Morbid Angel sa Steve Tucker-om

Imam jos i album Satanica,a definitivno cu morati da polusam i njihove starije(black)stvari

Carevi! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...