Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Kao sto ti vec rekoh, ne znam gde su to izjavili. Nije mi svrha zivota pamcenje informacija o Behemothu.

 

Podsecas me na moje "sudbinom odredjene "drugarice"" sa kojima sam morao da delim odeljenja zadnjih 12 godina koje sam morao da ubedjujem da Slayer ne piju krv fanovima, i da Merlin Menson nije lomio sebi rebra da bi sebi pushio kurac, i ne znam koja chuda.

 

Tako da sa tim "prochitao sam u kuriru", "rekla mi baba moje najbolje ortakinje" fazonima zaobidji teme ozbiljnih bendova.

 

A vi sto nazivate Behemoth MTV bendom, samo da znate da se na tom istom Headbangers Ballu pushtaju spotovi i Morbid Angela i Obituarya, i ne znam koji sve josh bendovi. A to sto je Behemoth trenutno u centru paznje u odnostu na njih je, osim sto redovno izdaje albume, je sto i izdaje veoma kvalitetne albume. Tako da to chisto vasha ljubomora prema njihovom uspehu moze da proizvede takvu "mrznju" prema bendu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Shadya
Podsecas me na moje "sudbinom odredjene "drugarice"" sa kojima sam morao da delim odeljenja zadnjih 12 godina koje sam morao da ubedjujem da Slayer ne piju krv fanovima, i da Merlin Menson nije lomio sebi rebra da bi sebi pushio kurac, i ne znam koja chuda.

 

Tako da sa tim "prochitao sam u kuriru", "rekla mi baba moje najbolje ortakinje" fazonima zaobidji teme ozbiljnih bendova.

 

A vi sto nazivate Behemoth MTV bendom, samo da znate da se na tom istom Headbangers Ballu pushtaju spotovi i Morbid Angela i Obituarya, i ne znam koji sve josh bendovi. A to sto je Behemoth trenutno u centru paznje u odnostu na njih je, osim sto redovno izdaje albume, je sto i izdaje veoma kvalitetne albume. Tako da to chisto vasha ljubomora prema njihovom uspehu moze da proizvede takvu "mrznju" prema bendu.

Svaka cast!!!Sve si rekao... :bigblue::bigblue::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu da vam za par sati docaram zasto je Behemoth govance ... ;) Hocemo da kazemo da su mnogo favorizovan bend i ako to ne zasluzuju, to sto im izdavaca placa pun kurac para da steluju albume u stdiju je sasvim druga stvar .

samo da izripujem nesto i kacim itd.

:pivopije:

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grof Drobikus

 

Evo ti novost ako do sada nisi znao: SVI sviraju za PARE! Koliko god te neko ubedjivao da nije tako... Nije ni jedan muzichar rodjen bogat, da su rodjeni bogati ne bi svirali... Sve je to propaganda bre da se skupi shto veci broj ljudi i samim tim veci broj para... E sad ako si iole normalan ti cesh slushati muziku zbog muzike a ne zbog tih tekstova i kojechega. Jako su retki pravi satanisti u muzici, ko shto neko gore reche sve je to rock 'n' roll... :pivopije:

 

Upravo si mi odvalio komad mozga

Pa za nekoliko dana magrudergrind dolazi iz amerike u bg i sa josh 2 benda sviraju a cena ulaznice je 200 dinara... ako budu zaradili za suncokret ja cu da popushim sam sebi kurac i okachicu slike tog china na ovom forumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVO DOKAZ NUMBER UNO :

 

ovo je jebanje mame .... a kada popiojem jos koju onda cu da dodam i snimak geehemotha.... eeee leba ti .... pa ljudi moji vidite ovo pa onda nesto picajte ... .kaki crni gheenoth ... mora jos da uce oni d.... a to sto ih deca slusaju pa stoa reci,... i shit flames slusaju pa sta.... ma a uk urac... drug mi se razveo nek ide zivot...

nego infecting the cryopt srbija sad cu dvojku da uploadujem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsecas me na moje "sudbinom odredjene "drugarice"" sa kojima sam morao da delim odeljenja zadnjih 12 godina koje sam morao da ubedjujem da Slayer ne piju krv fanovima, i da Merlin Menson nije lomio sebi rebra da bi sebi pushio kurac, i ne znam koja chuda.

 

Tako da sa tim "prochitao sam u kuriru", "rekla mi baba moje najbolje ortakinje" fazonima zaobidji teme ozbiljnih bendova.

 

A vi sto nazivate Behemoth MTV bendom, samo da znate da se na tom istom Headbangers Ballu pushtaju spotovi i Morbid Angela i Obituarya, i ne znam koji sve josh bendovi. A to sto je Behemoth trenutno u centru paznje u odnostu na njih je, osim sto redovno izdaje albume, je sto i izdaje veoma kvalitetne albume. Tako da to chisto vasha ljubomora prema njihovom uspehu moze da proizvede takvu "mrznju" prema bendu.

Ou, ou brate stani malo....kakva ljubomora? :)

Pa ja sam dao 1200 dinara da bi pogledao ovaj bend, da sam ljubomoran to sigurno ne bih ucinio. Da li izdaju dobre albume ili ne, to je krajnje subjektivno ( ja volim neke od albuma). Ali, pogledaj cinjenice. Behemoth nije izmislio nista novo, Apostasy nije doneo nista novo, iako je Nergal najavljivao originalni album. Dalje, po mom misljenju previse pozerise, imam utisak kao da im je imidz bitniji od muzike (to je moj utisak, nisam ubedjen da stoji 100% iza onoga o cemu prica); na jedno pitanje zasto koristi "ov" umesto "of" on kaze "jer tako bolje zvuci" :) - cisto pomodarstvo. Trece, kako su to naprasno promenili stil sa black-a na death metal? Sta, odjednom im se svideo death a black su zapostavili? U jednom od skorijih intervjua (nemam link, ali sam procitao) Nergal izjavljuje kako oni sviraju Extremni metal, ne zeleci da kaze da sviraju Death (sto je kranje ocigledno) kako bi ispali sto "svestraniji" bend. To za aerodrom necu da komentarisem jer ne znam da li je istina ili ne.

I da, kad sam rekao MTV Death Metal, nisam mislio na Headbangers Ball :) vec na to sto mi cela njihova formula lici pomalo kao da su pesme i sve (mislim na noviji period, dakle kad su batalili black i presli na death, kao da su videli da od black-a nema 'leba) napravili po receptu, tipa "e, to ovako treba da zvuci, dodaj malo ovoga, takvi i takvi tekstovi" itd...

 

Sve u svemu, oni su extra radnici, zato su i uspeli. Cinjenica je da su super popularni bendovi uvek precenjeni da se tako izrazim (tj. popularni vise nego sto stvarno "zasluzuju"), neki vise - neki manje. Svaka Behemothu cast, ali nemoj da odmah napadas ljude kako su ljubomorni samo ako se ne slazu sa tobom ili na neki nacin "udaraju" na tvoj omiljeni bend, uz argumente naravno.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grof Drobikus

 

Evo ti novost ako do sada nisi znao: SVI sviraju za PARE! Koliko god te neko ubedjivao da nije tako... Nije ni jedan muzichar rodjen bogat, da su rodjeni bogati ne bi svirali... Sve je to propaganda bre da se skupi shto veci broj ljudi i samim tim veci broj para... E sad ako si iole normalan ti cesh slushati muziku zbog muzike a ne zbog tih tekstova i kojechega. Jako su retki pravi satanisti u muzici, ko shto neko gore reche sve je to rock 'n' roll... :pivopije:

Evo tebi novost, ako do sada nisi znao: JA NE SVIRAM ZA PARE! E, sad ja nisam nikakva velicina i toga sam svestan, ali sam sebe stavio u primer da bih opovrgao tvoju teoriju da SVI sviraju za PARE. I znam gomilu bendova koji ne sviraju za pare. Dovoljno im je da zarade za palice, zice, trzalice... (a u najvecem boju slucajeva ne zarade ni to). A ako i zarade za to, to je ponovno ulaganje u muziku, a ne zarada za zivot, a tu muziku i ti slusas.

Ja i slusam muziku zbog muzike, a ne zbog tekstova i kojecega, a veruj mi ima ljudi koji neke bendove slusaju upravo zbog toga. Sto se mene tice mene to ne zanima, jer ja mislim svojom glavom.

 

Podsecas me na moje "sudbinom odredjene "drugarice"" sa kojima sam morao da delim odeljenja zadnjih 12 godina koje sam morao da ubedjujem da Slayer ne piju krv fanovima, i da Merlin Menson nije lomio sebi rebra da bi sebi pushio kurac, i ne znam koja chuda.

 

Tako da sa tim "prochitao sam u kuriru", "rekla mi baba moje najbolje ortakinje" fazonima zaobidji teme ozbiljnih bendova.

 

A vi sto nazivate Behemoth MTV bendom, samo da znate da se na tom istom Headbangers Ballu pushtaju spotovi i Morbid Angela i Obituarya, i ne znam koji sve josh bendovi. A to sto je Behemoth trenutno u centru paznje u odnostu na njih je, osim sto redovno izdaje albume, je sto i izdaje veoma kvalitetne albume. Tako da to chisto vasha ljubomora prema njihovom uspehu moze da proizvede takvu "mrznju" prema bendu.

Pazi ovako, sve sto sam cuo, a nisam izmislio, imam pravo i da napisem o kome god bendu da se radilo i to mi niko ne moze zabraniti. Prema njima nemam nikakvu odgovornost. Kao sto neko rece, svi imaju prava na svoje opredeljenje i misljenje, pa tako i ja. Ne znam da li je istina, ali s obzirom na njihovo ponasanje ne bi me cudilo da jeste i to nisam ja izmislio. E sad, ne znam za tebe, ali ja se ne druzim sa babama svojih drugarica.

I pronadji mi post u kojem sam ja rekao da mrzim Behemoth i da je Behemoth govno. Ja sam samo protiv njihovog ponasanja i stavova sa kojima se ne slazem i imam pravo na to. A vi ljudi malo razmisljajte svojom glavom, nemojte slepo u zid samo zato sto je neko nesto rekao protiv vaseg omiljenog benda.

 

Ou, ou brate stani malo....kakva ljubomora? :)

Pa ja sam dao 1200 dinara da bi pogledao ovaj bend, da sam ljubomoran to sigurno ne bih ucinio. Da li izdaju dobre albume ili ne, to je krajnje subjektivno ( ja volim neke od albuma). Ali, pogledaj cinjenice. Behemoth nije izmislio nista novo, Apostasy nije doneo nista novo, iako je Nergal najavljivao originalni album. Dalje, po mom misljenju previse pozerise, imam utisak kao da im je imidz bitniji od muzike (to je moj utisak, nisam ubedjen da stoji 100% iza onoga o cemu prica); na jedno pitanje zasto koristi "ov" umesto "of" on kaze "jer tako bolje zvuci" :) - cisto pomodarstvo. Trece, kako su to naprasno promenili stil sa black-a na death metal? Sta, odjednom im se svideo death a black su zapostavili? U jednom od skorijih intervjua (nemam link, ali sam procitao) Nergal izjavljuje kako oni sviraju Extremni metal, ne zeleci da kaze da sviraju Death (sto je kranje ocigledno) kako bi ispali sto "svestraniji" bend. To za aerodrom necu da komentarisem jer ne znam da li je istina ili ne.

I da, kad sam rekao MTV Death Metal, nisam mislio na Headbangers Ball :) vec na to sto mi cela njihova formula lici pomalo kao da su pesme i sve (mislim na noviji period, dakle kad su batalili black i presli na death, kao da su videli da od black-a nema 'leba) napravili po receptu, tipa "e, to ovako treba da zvuci, dodaj malo ovoga, takvi i takvi tekstovi" itd...

 

Sve u svemu, oni su extra radnici, zato su i uspeli. Cinjenica je da su super popularni bendovi uvek precenjeni da se tako izrazim (tj. popularni vise nego sto stvarno "zasluzuju"), neki vise - neki manje. Svaka Behemothu cast, ali nemoj da odmah napadas ljude kako su ljubomorni samo ako se ne slazu sa tobom ili na neki nacin "udaraju" na tvoj omiljeni bend, uz argumente naravno.

Evo da krenem redom. Ni meni se ne svidjaju svi albumi, pogotovo ovi noviji (sa muzicke strane su mi bolji od svih prethodnih, ali sto bi nas narod rekao, nemaju dusu). Znaci, odmah da kazem da je to MOJE misljenje, da me ne bi neko napadao zbog toga, a velikim slovima sam napisao posto ovde ima ljudi koji samo ovlas predju okom preko postova i kad vide kako se neko ne slaze sa njima napadaju, a da post nisu ni procitali kako treba. Druga stvar je taj pozeraj koji se itekako primeti kod Nergala. I jos samo da kazem da ako nije 100% ubedjen u ono sto prica (a ja mislim da nije, vec se samo proserava), onda to sto prica, prica samo da bi izmanipulisao masama koje ga pomno slusaju i ne razmisljaju svojom glavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozeraj...hm dobro ako je to tvoje misljenje.Ali misljenja se razlikuju i ja to podrzavam.Ok je slusati muziku zbog muzike ali je jos bolje kad se sve to spoji u jednu celinu.Muzika + tekstovi + nastup...I zato mi je Behemoth sasvim Korektan!Niti su najbolji bend,niti imaju najbolje tekstove,ali su definitivno bend koji ima nesto u sebi,koji je drugaciji od svih-i zato ih mnogi ne vole.Tek kad su nastupili ovde shvatila sam da su upravo onakvi kakvim sam ih smatrala.Bend koji voli scenu,Slavu.Bend koji postuje fanove iako ne deluje tako...I Nergal je....veoma interesantan. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo tebi novost, ako do sada nisi znao: JA NE SVIRAM ZA PARE! E, sad ja nisam nikakva velicina i toga sam svestan, ali sam sebe stavio u primer da bih opovrgao tvoju teoriju da SVI sviraju za PARE. I znam gomilu bendova koji ne sviraju za pare. Dovoljno im je da zarade za palice, zice, trzalice... (a u najvecem boju slucajeva ne zarade ni to). A ako i zarade za to, to je ponovno ulaganje u muziku, a ne zarada za zivot, a tu muziku i ti slusas.

Ja i slusam muziku zbog muzike, a ne zbog tekstova i kojecega, a veruj mi ima ljudi koji neke bendove slusaju upravo zbog toga. Sto se mene tice mene to ne zanima, jer ja mislim svojom glavom.

 

 

Vidi ovako: razgranichi bendove koji mogu da stave ulaz 1500 dinara i da napune salu i bendove koji to ne mogu pa ce ti biti sve jasno. Znachi ti da znash da bi napunio salu i sa ulaznicama od 1500 dinara ti bi svirao za 200? Ma daaaj...

 

Dodajem na ovo da bi na Behemoth doshlo mnogo vishe ljudi u Srbiji da ova godina nije takva kad je vec bilo tako puno dobrih bendova i kad su ljudi potroshili gomilu para. Mnogi koje znam su morali da biraju izmedju Kreatora i Behemotha. Eto ja sam izabrao Behemoth...

 

I da...Behemothi su poznati na "metal sceni" bash zbog svoje energije na bini i shto se uvek trude 100%. Niko me ne mozhe ubediti da tako nije bilo i ovde, a takvi bendovi ne mogu biti pozeri...to je smeshno...

 

Kad kazhem "muziku zbog muzike" ne mislim bukvalno na muziku (instrumente bez vokala). I tekstovi su naravno bitni ali ja necu biti satanista zbog toga shta je Nergal rekao u pesmi, to je glupost...

 

I nije mi jasno kakve veze sad ima shto su sa blacka preshli na death, gde se to tako razgranichava jbt? Pa valjda treba da sviraju ono shto vole i shto im se svira, a ne da forsiraju black zbog starih fanova, uostalom black je mrtav...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo ti nisi razgranicavao nista. Rekao si SVI sviraju za PARE. Svi i pare velikim slovima. Da ulaznica mog benda kosta 1500 din, veliki deo tih para bi isao u promociju koncerta, profi ozvucenje i ostala sranja koja idu uz to. A cisto da znas postoje ljudi iz velikih bendova koji prave hamburgere da bi preziveli i zive u iznajmljenim kucama koje prokisnjavaju. Sad se pitate kako znam. Sve ovo sto sam napisao procitao sam na Derek Roddy forumu. To je bio njegov post. Imena nije objavljivao, verovatno iz postovanja. Nadam se da znas ko je Derek Roddy.

 

I ja sam hteo da dodjem na Behemoth, ali nisam, zbog finansija. Isao sam na Kreator, a malo su me i zajebale price da dolaze ponovo na jesen. A to sto daju 100% sebe na svirkama, ne znaci da nisu pozeri.

 

Nisam ni ja mislio na muziku bez vokala i slazem se sa tobom sto si rekao da neces biti satanista zbog toga sto je to u necijem tekstu, ali ima ljudi koji razmisljaju suprotno.

 

I, da, black je mrtav. Samo stvarno nove stvari Behemotha su izgubile dusu. Zaista se i meni cini kao da su radjene po receptu.

I jos da dodam da nemam nista licno protiv tebe niti bilo koga ko se ne slaze samnom. Da ne ispadne da nekog napadam. Nadam se da nije tako zvucalo. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, baš se raspisaste, ali moram da ispoštujem svoj najjači utisak.

 

Frubi, čoveče, ti si baš istripovan. Niko te ne moli da pričeš o Behemothu. Pa ti si ih čak i doveo da sviraju, koliko sam razumeo na onoj live temi. Pazi, Suffo je strava, sve je ok, ti si troo ded metalac, strava, ali brate Behemoth je zakon bend, i to očigledno klavire svi ovi ljudi koji se ovde dopisuju i nisu natripovani oko toga šta je pravi andergraund.

 

Batali tu priču kako su govance: moja tri drugara su bila sa mnom na svirci i konstatovali da je Behemothov gig jedan od najboljih koncerata koje su slušali, a nijedan od njih ne prati DM scenu, osim kada slušaju ponešto kod mene. Hoću da kažem da nikako nisu pristrasni kod ocene svirke.

Ok, tebi je Behemoth prevara ili fejk ili industija ili shit: batali upisivanje po svaku cenu.

 

Dakle ljudi: Frubi666 misli da je Behemoth najgori bend na svetu.

 

Hajde sad da nastavimo sa životima....... :rolleyes:

 

Grofe, naravno da nemaš ništa ni protiv koga, pa koja budala će tako šta pomisliti?!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

EVO DOKAZ NUMBER UNO :

 

ovo je jebanje mame .... a kada popiojem jos koju onda cu da dodam i snimak geehemotha.... eeee leba ti .... pa ljudi moji vidite ovo pa onda nesto picajte ... .kaki crni gheenoth ... mora jos da uce oni d.... a to sto ih deca slusaju pa stoa reci,... i shit flames slusaju pa sta.... ma a uk urac... drug mi se razveo nek ide zivot...

nego infecting the cryopt srbija sad cu dvojku da uploadujem

 

kakvo ludilo, kad ce repriza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cinjenice su cinjenice.

 

I nije mi jasno kakve veze sad ima shto su sa blacka preshli na death, gde se to tako razgranichava jbt? Pa valjda treba da sviraju ono shto vole i shto im se svira, a ne da forsiraju black zbog starih fanova, uostalom black je mrtav...

 

Ja ih ne kritikujem zbog toga, vec je ta promena stila bila poprilicno nagla, kapiras? Ta promena mi deluje vrlo "neprirodno", to je sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...