Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Ja sam rekao protiv svih OSTALIH, nisam rekao protiv svih. Citaj malo.

@ djuk - To za islam nije nikakvo lupetanje, mucni malo glavom. Satanista si pa ti smetaju samo hriscani, a muslimani koji su zagrizeniji vernici u boga od hriscana ti ne smetaju i ostale religije. Taj satanizam je toliko pun kontradiktornosti da je smesan. Postoje i druge forme bunta i revolta. Ja sam protiv svih religijskih opredeljenja, pa ne koristim satanizam iz "fazona" da bih se borio protiv toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je ovo mozda i dobro, jer sam do sada imao utisak da Behemoth sa antihriscanskim temama ispira usta, a da ne veruju stvarno u to, suvise su mi nekako teatralni. Sad bi trebalo da se vidi jesam li u pravu il ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac moj veruju. Isto kao i Shagrath. Isto kao i Keri King.

Nego navlace glupavu decurliju koja misle da su face i velike njuske ako seru da su satanisti, da im kupuju albume. Cist marketing. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sa nakoliko prethodnih postova se u potpunosti slazem i na to i hocu da skrenem paznju. Ljudi, mislite svojom glavom, to je ono sto hocu da kazem. Znam ja te sataniste sto se vencavaju u crkvi i sto se okrenu i odu kuci kad im student bogoslovije dekne samarcinu kad mu kazu "Isus te krese."

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one kojima nije jasno kako to da satanisti na stejdžu nisu satanisti u svakodnevnom životu, neka obrate pažnju na film "Metal: A Headbangers Yourney". Tamo Tom Araya (za kojeg inače ne mislim da je genije) lepo objašnjava u par rečenica fenomen zla kod metal tekstova.

Behemothova mjuza je stvarno sjajna. Što se tiče njihove poze sam se izjasnio na live Behemoth temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pogledaj ih na stejdzu, nisi corav. I mislim na sva satanisticka proseravanja o kojima mi drugi popuju. Jel se tebi Nergal ni najmanje pozerski ne ponasa? "Necu da sviram ni u jednom gradu koji nema aerodrom." Jel to nije proseravanje? To neces cuti ni od jednog UG benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis...Svaki UG bend tezi da Bude sve upesniji,i uspesniji i kad to dostigne jednog dana...onda ne zeli da nastupa vise na mestima koja nemaju aerodrom.Stvarno nista nemam protiv njih!!!!

Ljudi sebe cene....i to ti je to! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ja imam iskrivljenu sliku o ovom svetu, ali ipak je vazno i da tebe drugi cene, a ne samo da cenis samog sebe. To se zove uobrazenost. Zamisli sad nekog extra zagrizenog fana koji bi dao sve pare da sviraju u njegovom gradu, koji nema aerodrom. Kako su se oni poneli prema tom fanu? Ja svoje fanove nikad ne bih razocaravao. I kad smo vec kod svog tog satanizma, neka mi neko objasni zasto u pocetku paganizam, a sada satanizam? Da nisu mozda doziveli neko providjenje? Da se nisu mozda spoznali u svemu tome? Ili im je jednostavno paganizam postao pomodan, pa su presli u satanizam koji nije pomodan? Ne, uopste. Pa su sada od jednom zagrizeni satanisti. MA, dajte. Dobro rece Heavy, samo se proseravaju da bi se sto bolje prodavali.

Nisam siguran odakle to za aerodrom, ali znam da su to izjavljivali. I jos samo da dodam da ja nigde nisam rekao da se UG bendovi ne proseravaju. Ima ih itekako i takvih. Svojim ocima sam gledao kako ljudima udara slava u glavu. Slava koju ni nemaju, a umislili su da je imaju.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

DAJ MI DOKAZ ZA TU PRICHU TVOJU O AERODROMU!!!!

 

A Behemoth, nisam im toliko upoznat sa tekstovima da mogu da razglabam o njima, ali znam da su i Nergal i Kristof velike "pristalice" Kraulijevih tekstova i radova, i tu im je velika inspiracija...pa ako je Alister sotonjara, e onda su i Behemoth sotonjare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krouli jeste cudak i biografija mu je poprilicno uvrnuta,a da li je sotonjara to samo on zna...Knjiga Lazi,Oblaci bez vode-njegove knjige govore mnogo....Imaju neku cudnu filozofiju....a to ne moze svako da shvati,i razume :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grof Drobikus

 

Evo ti novost ako do sada nisi znao: SVI sviraju za PARE! Koliko god te neko ubedjivao da nije tako... Nije ni jedan muzichar rodjen bogat, da su rodjeni bogati ne bi svirali... Sve je to propaganda bre da se skupi shto veci broj ljudi i samim tim veci broj para... E sad ako si iole normalan ti cesh slushati muziku zbog muzike a ne zbog tih tekstova i kojechega. Jako su retki pravi satanisti u muzici, ko shto neko gore reche sve je to rock 'n' roll... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...