Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Fenseraj :P Jedan od razloga zashto necu da idem na RHCP, gotivim bend i rado ih slusham, ali da se guram sa 100 000 ljudi i da gledam bend iz 50i nekog reda i da ih gledam na video bim..to za mene nije koncert. To mogu i kuci da radim, da ih gledam na monitor i da mi prichaju "You are great! We love you!"

 

A ovako ti je Nergal na 1m-10m od tebe i nema! Kraj k'o u bioskop! Pure evil and hate! :rockdevil:

 

a ljudi beshe..200-300 ne vishe..sigurno ne manje..

Fensi sam ja! :D Ne znam, meni lepshe mnogo. Sale su male, zagushljive, a i ne mogu da polivam masu pivom/vodom shto uvek radim kad sam u velikoj guzhvi, poslednjih dana gimnazije su me svi moguci psovali zbog vrtenja flasha oko glave. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa drugo je dvorishte gimnazije zadnjeg dana..kod nas je svako svakog polio..to su ti bile kombinacije sa ponavljanjem, ak poznavas gradivo ;) A na svirkama me nervira iskreno kad neko poliva tako...nije ti neki fazon kolega : ) Dovoljno meni sto se oznojim dosta..jedino to, a nije uvek zagushljivo, zavisi i od guzve i gde se nalazis itd...to je metal svirka, a ne pozoriste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, stadioni su treš.

Bilo je više od 200, a devojka s kojom sam ulazio je kupila trista i nešto, mislim broj karte, tako da ne znam.......

nema to veze,oni prodaju sta im prvo padne pod ruku,ja sam na dan koncerta eodusa kupio kart br17,pa ti vidi...

 

inace,svirka je bila odlicna,jedna od boljih na kojima sam bio,nergal je car...

 

inace,svirka je bila odlicna,jedna od boljih na kojima sam bio,nergal je car...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skoro svaka pesma svojim završetkom stvara sliku ruševina zemljotresom tek razorenog grada nad kojim se šire oblaci dima i prašine, odnosno izaziva osećat da se nešto zastrašujuće upravo završilo na isto tako furiozan način kojim je i počelo.

Ala sam ga smislio. :D

Inače, pretpostavljam da je naziv prve pesme, Rome 64 c.e. Nergal dao po prvom velikom pokolju hrišćana u istoriji, pošto je te godine Neron za požar u Rimu okrivio upravo njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lov na veštice u Poljskoj?

Poljska organizacija za borbu protiv sekti All-Polish Committee for Defence against Sects, sastavila je listu umetnika koji “promovišu satanizam” kroz svoju muziku.

Lista će u julu biti predata različitim poljskim zvaničnicima sa ciljem da se obeleženim umetnicima zabrani da nastupaju u Poljskoj.

“Do sada nije bilo jasno koji bendovi afirmišu te vrednosti, i zbog toga su vlasti, neupućene dovoljno, dozvoljavale da takvi koncerti budu organizovani, omogućavajući na taj način podijum sa kog su oni mogli da šire svoje opasne poruke. Zato smo odlučili da im pomognemo” prokomentarisao je Ryszard Nowak, direktor All-Polish Committee for Defence against Sects.

Članovi ove organizacije nisu za sada hteli da kažu kojim će bendovima biti zabranjeno da nastupaju, ali je gotovo izvesno da će se na spisku pojaviti poljski bendovi Behemoth i KAT, kao i američki šok-roker Marilyn Manson.

POPBOKS

 

<_< koji primitivizam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vam kazem jednu stvar, malo su i oni preterali sa svim tim antihriscanstvom. Mene zanima muzika, a ne njihova proseravanja. Ili sviraj ili seri, a nemoj srati i svirati. Nikad mi nije bilo jasno zasto su satanisti samo protiv hriscana? Sto lepo nisu i protiv muslimana, budista, jevreja i drugih?

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Islam je mnogo ekstremniji od hrishcanstva, ali zato i nema zajebancije s time. Napravite vi pesmu protiv muslimana, pa cesh da vidish kako ce te u roku od tri dana lokalni pekar ili poslastichar ganjati po sokacima.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Islam je mnogo ekstremniji od hrishcanstva, ali zato i nema zajebancije s time. Napravite vi pesmu protiv muslimana, pa cesh da vidish kako ce te u roku od tri dana lokalni pekar ili poslastichar ganjati po sokacima.

O tome ti upravo i govorim. Strašni su kad seru po nekome ko nije toliko radikalan, a nemaju muda da seru po svima. Da ih vidim da seru po muslimanima. Ako si satanista, onda ti smetaju sve ostale religije, a ne samo jedna.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veću glupost izreći nisi mogao. XD

Zasto mislis da je to glupost? Lako je biti frajer kad diras nekoga ko ti nista nece. Budi frajer pa diraj onog ko hoce da vrati. To mi je uvek smetalo kod nabedjenih satanista. Sto se mene tice, serem se na sve religije, ukljucujuci i satanizam.

Ljudi, koliko ja vidim, njih Hriscani hoce da banuju (jebem ti uticaj foruma), a ne Hare Krisna, Crna ruza, Dalaj Lama, Jogi letaci ili statijaznam ko.

A zasto? Ne diraj mecku sa prstem u oko.

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde je tu umetnicka sloboda, majku mu jebem, ovo 21. vek. nek se nose u kurac sa invizicijom.

to sa islamom lupetas samo tako, taj njihov satanizam je neka vrsta revolta protiv vecinskog opredeljenje, mesanja crkve u sve svere drustva, bla, bla, mada pola njih to rade iz kurca i zajebancije... rok en rol, jeba ga!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...