Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Jbg ljudi ja ne volim takvu produkciju kakvu oni imaju - plasticnu. Bolje da nakucaju bubanj i da ga izmiksaju nego da bubnjar posteno da odlupa ceo album a da zvuci kao ritam masina...Meni licno se njihova muzika ni malo ne svidja, i mrzim te Black/Death varijante kao oni, Hate, i tako to...Jbg. A to sto su potpisali sa Nuclear Blast, svaka njima cast ali to nemora da znaci nista. Eto uzmite Nile koji je tek poslednji album izdao za Nuclear Blast a 10x je losiji nego "Black Seeds Of Vengance".

 

 

A Satanica, Thelema? o.O Preslushao to?

 

 

Behemoth je mama :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa reche chovek da ne voli black/death kombinacije..tako da ne verujem da cemu se neshto od ta dva svideti. Ali dobro, posle dugog vremena da prochitam neki anti-Behemoth post, a da nije besno pljuvanje :)

 

Ona prva recenica je odgovor :pivopije:

 

Jedan jedini bend koji mogu slusati a "kombinuje" pomenuta pravca je Nemacki SEIRIM, ali to ne lici na Behemoth uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
bio jutros live stream u dva ujutru do 5 ona behemoth-db i josh jedan bend al neznam kako se zovu valjda keep of kalesin

 

Chim ih tako nazivash, znachi da si ih preskochio. Nabavljaj "Armada"u i ispravi tu greshku!

 

BTW Behemoth svirao:

 

1. Slaves Shall Serve

2. At The Left Hand Ov God

3. Prometherion

4. Conquer All

5. Antichristian Phenomenon

6. Demigod

7. Christgrinding Avenue

8. As Above, So Below

9. Chant For Eschaton 2000

 

bem mu mater, bash kratko..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chim ih tako nazivash, znachi da si ih preskochio. Nabavljaj "Armada"u i ispravi tu greshku!

nabavio i ispravljam greshku(nisam ih sinoc preskochio gledao sam od samog pocetka samo nisam zapamtio kako se pishe ime benda) stvarno je super bend!

a behemoth je stvarno sinoc bio odlichan i meni je bilo kratko falilo je christians to the lions,decade of therion,lam,pure evil and hate i neznam jel i dalje sviraju i got erection al sve u svemu odlichan koncert bilo bi dojaja kad bi te tri grupe dosle u srbiju planule bi karte :D

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ako nishta drugo, dobro je da su barem maalko izmenili listu, CTTL i DOT, i PEAH cenim da cepaju nonstop vec godinama... A shto se tiche "Erekcije", zakon pesma, ali ubacivati obradu na ovako kratak set, uz toliki katalog iza sebe, je gre'ota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da..nema veze nisam bash neki ljubitelj the apoctasy-ja tj nije mi nalego uopste al' sve je to sinoc fino zvuchalo,josh da sam imao moj stari net imao bi i super sliku ;\ nego ljudi jel snimao to iko?

 

Sto, bre, nisi ljubitelj The Apostasy-ja??? :ph34r::ph34r::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam preslushavao sam ga 5-6 puta album nikako da mi nalegne prometherion mi je ok pesma,a ostale mi se uopste nesvidjaju..shta znam dobri su meni njihovi noviji albumi al the apoctasy i demigod mi neshto nisu nalegli posle par slushanja kao ostali..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stream je bilo neverovatan, tj koncert :)

Da mi nije kenjao net snimio bih prenos ali jebem li ga.

Likovi su (Behemoth) odvalili, ljudi su ko masine! Samo shit sto nisu svirali bar jos 3-4 stvari vise.

 

A sto se tice dimmu_ovog ne lajkovanja The Apostasy-ja... ne cudi me. Ja kao neki fan sam ga preslusao jedno 15 puta dok mi nije usao u usi, a sada jebe keve. I za spot su trebali da izaberu Slaying The Prophets of Isa mada ni At The Left... nije los izbor.

I jebeno im treba mesec dana da stave spot na net a zavrse ga skoro cim izdaju trailer.

 

Uglavnom - Behemoth kicks ass! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chim ih tako nazivash, znachi da si ih preskochio. Nabavljaj "Armada"u i ispravi tu greshku!

 

BTW Behemoth svirao:

 

1. Slaves Shall Serve

2. At The Left Hand Ov God

3. Prometherion

4. Conquer All

5. Antichristian Phenomenon

6. Demigod

7. Christgrinding Avenue

8. As Above, So Below

9. Chant For Eschaton 2000

 

bem mu mater, bash kratko..

 

Kratko ali jebitachno! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...