Jump to content

Queensryche


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Smogao sam danas snage da poslusam Tateryche tj Operation: Mindcrime (infuckingdeed), sto ce reci popio sam metak za bracu pa 'ajde da kazem neku da se jos neko ne sjebe ako ne mora.

Prvo me muka uhvatila kad sam video scan bukleta gde je logo benda dignut sa OM albuma, bar da ima neke veze pa hajde, jeftina kupovina poena odmah ali da vidimo muziku...

Kad se preslusa ovaj album kristalno je jasno da je jedan covek krivac za post-Promised land downfall*... Geoff Tate naravno, jer ovo zvuci kao sva ona govna kojim su nas Ryche neumorno hranili proteklih 20 godina. Uz svoju najbolju zelju ne mogu da definisem uopste koji je ovo muzicki pravac i kome bi ovo moglo da se dojmi, ipak apsolutni ponor albuma je pesma The Stranger koja uzima najgore momente nu industrial trendova pre 15 godina i mesa ih sa Tejtovim modernim stremljenjima, stvarno treba cuti da bi se poverovalo. Needless to say da Tate nema nista od one nekadasnje harizme i bozanskog glasa ali to smo davno apsolvirali, zar ne. Treba reci da je tu i Kelly Grey na gitari, covek specijalizovan da usere sve cega se dohvati - poznat po masakriranju produkcije Enemies of reality albuma, sviranju na Tate solo albumu i ucestvovanju na Ryche albumima iz prosle decenije, stvarno CV na kome bi mu i doktor Mengele pozavideo. Malo boli sto je tu Simon Wright, covek koji je dugo svirao bubanj kod Dia ali 'ajde, nestalo para...

 

* samo da se vratim ovde i napravim digresiju, citao sam onaj Wiltonov esej gore i ne ide mi bas u glavu sto pise da se sa Tejtom 15 godina nije moglo raditi i da ih je jebao na sve moguce nacine ali da ipak nisu otisli iz benda, kao trebalo im izdrzavati porodice... ma vazi, idi radi nesto drugo jbg, klasicna americka kapitalisticka govna. Jeste Tate sjebao sto se sjebati moze ali mogla je ekipa bar malo to da spreci ranije, methinks. Jos plus sad u bendu svira gitarista kog im je Tate nametnuo bez pitanja pre 5 godina a sad im je kul.

 

With that being said, pomeram se na Toddryche album Condition Human i moram sam sebi da skocim u usta malo i da kazem da mi se svidja ceo vajb i prica oko ove inkarnacije, nekako imam osecaj da im se svira metal i da ponovo uzivaju u tome sto rade posle dugo vremena. Prosli album je bio izbacen na brzinu i ovaj je trebao da dokaze sta oni danas mogu, otprilike kapiram da im je ovo trenutni vrhunac jer su se ipak sahranili u proteklim decenijama konstanim bavljenjem sa smecem. Znaci ne treba ocekivati neko remek delo vec samo korektan album koji se trudi da na neki prostiji nacin ozivi staru slavu sto je vidljivo po svim aspektima, od Todda koji se trudi da dramatizuje vokale kao stari Tate, cak i tamo gde nema potrebe, pa sve do backing vokala. Ima lepih pesama tipa prva 2 singla, malo trapavih pokusaja progresive kao u zatvarajucoj naslovnoj, ima fillera ali sve u svemu meni je utisak pozitivan, posebno zbog toga sta smo dobijali od njih I guess.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Geoff Tate´s Operation: Mindcrime

 

EU fall tour 2015.

 

Playing Operation: Mindcrime in it´s entirety.

 

We are delighted to announce that Clodagh Kearney of FIRE & WATER will be joining us on the upcoming European tour, singing the part of Sister Mary.

 

Nov. 13 Memmingen, Germany @ Kaminwerk

Nov. 15 Zlin, Czech Republic @ Euronics Hall

Nov. 16 Budapest, Hungary @ A38

Nov. 17 Sofia, Bulgaria @ Sofia Club Live

Nov. 20 Geiselwind, Germany @ Music Hall

Nov. 22 Tallinn, Estonia @ Rock Cafe

Nov. 23 Helsinki, Finland @ Nosturi

Nov. 25 Warsaw, Poland @ Progresja

Nov. 27 Tilburg, The Netherlands @ Club 013

Nov. 28 Burglengenfeld, Germany @ VAZ

Nov. 29 Muenchen, Germany @ Backstage

Dec. 1 Bratislava, Slovakia @ MMC

Dec. 2 Triest, Italy @ Teatro Miela

Dec. 3 Rome, Italy @ Traffic

Dec. 4 Brescia, Italy @ Colony

Dec. 6 Zagreb, Croatia @ Vintage Industrial Bar

Dec. 8 Hamburg, Germany @ Markthalle

Dec. 9 Wilhelmshaven, Germany @ Pumpwerk

Dec. 10 Stourbridge, England @ The River Rooms

Dec. 11 Southend-by-the-sea, England @ Chinnerys

Dec. 12 London, England @ The Underworld

Dec. 13 Brighton, England @ The Haunt

Dec. 15 Salzburg, Austria @ Rockhouse

Dec. 16 Zuerich, Switzerland @ Komplex 457

Dec. 17 Bochum, Germany @ Matrix

Dec. 18 Vaureal, France @ Le Forum

Dec. 19 Karlsruhe, Germany @ Schwarzwaldhalle (Knockout Festival)

Edited by Barad_dur

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nek baci neko link za ova 2 vinyl bonusa (North/Mercury) ako ima: http://www.metal-arc...on_Hüman/538262

 

Evo nadjoh dok forum nije radio http://www.mediafire.com/download/na7ky2ljhj2y26k/Bonus_7%27.zip

 

A ako mi nadjes ovo u kurac te ljubim http://www.metal-archives.com/albums/Queensr%C3%BFche/Storming_Detroit/480802

Svi linkovi ne rade.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...