Jump to content

Rotting Christ


Guest Hellraiser666

Recommended Posts

promasili ste poentu, jasno mi sto se lozite na lozacku muziku, nije mi jasno bilo zasto se gojko lozi.

 

generalno me boli kurac za black metal, narocito paorski grcki.

 

oranssi pazuzu su odavno nesto mnogo zanimljivije od black metala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bih licemeran da sada pljujem RC jer posedujem pola njihove diskografije na originalima. Ako ne i vise. Zadnja cetiri albuma na koja vecina vas najvise drka je meni totalno smece. Ovo nije kvalitet, ovo nije black metal, ovo je klasicno izdrkavanje sa odredjenim etno elementima sa napucanom produkcijom. Pravljenje hitica koji su aktuelni mesec dana a vec sledece godine to niko nece slusati.

 

 

 

Ovo je vrhunski album, slusace se i za 20 godina.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1452685566' post='2878760']

Pravljenje hitica koji su aktuelni mesec dana a vec sledece godine to niko nece slusati.

 

uzduž i popreko, unapred i unazad im znam celu diskografiju i meni je Theogonia nešto najsavršenije što su ikad izdali, svaka pesma ne himna nego himnetina. i nisam usamljen u tom stavu uopšte, da ne kažem baš svako ali što bi rekao Dobrokes 90% ljudi koje znam a da vole RC, obožavaju novije albume

 

grčki black je uvek bio takav da je bio na ivici onoga što se danas konvencionalno naziva black metalom, skroz su se razvili u nešto svoje i recimo matori RC ima više zajedničkog sa ranim Septic Flesh koji su bili melodični death metal, nego sa skandinavcima, ali reći da to nije bm zato što ne zvuči skandinavski... pa, nije baš najispravnije, to je prosto druga škola (filozofije) i to je to. i meni je to uvek bilo skroz prirodno za njih, ne možeš od balkanskog mediteranskog mentaliteta očekivati neku ne znam kakvu hladnoću i depresiju, daj da je vrelo, seljački, uzo i metaksa, tanjiri o glavu pa urezivanje obrnutih krstova srčom

 

inače, što se tiče trenutnih škola - grčka i island, a ko hoće da čuje novi bend koji svira baš by-the-book matori grčki zvuk, zna se šta ovdašnji trust mozgova preporučuje:

Share this post


Link to post
Share on other sites

oranssi pazuzu su odavno nesto mnogo zanimljivije od black metala

 

Upravo si se diskvalifikovao sa podforuma.

Nema nista zanimljivije od black metala.

Idi leti svemirom.

 

' timestamp='1452685017' post='2878754']

Izvini ime ali se u potpunosti ne slazem sa tobom.

 

Odmah iza Grka, moze.

 

uzduž i popreko, unapred i unazad im znam celu diskografiju i meni je Theogonia nešto najsavršenije što su ikad izdali, svaka pesma ne himna nego himnetina. i nisam usamljen u tom stavu uopšte, da ne kažem baš svako ali što bi rekao Dobrokes 90% ljudi koje znam a da vole RC, obožavaju novije albume

 

Nema sanse da odredim omiljeni RC album ali moram da hailujem ovaj stav, posebno Theogoniu. Meni pesme sa tog albuma i dan danas ne izlaze iz glave. Svako malo mi u glavi I AM THE TITAN, RULER OF THE EARTH :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

niđe ničega

 

doduše, isti stav sam imao i kad je izašla Break Those Bones Whose Sinews Gave It Motion, pa sam posle promenio mišljenje i čuo ceo album

ali ovde sam čuo već tri i ništa

 

ova trojica liče na fanove Mejdena kad je ovaj bend u pitanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...