Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

O tome diskutujte na drugoj temi...

 

 

:da: Немају. Све да се састави, не би могло да се извуче 3 честите песме.

Prve dve + poslednje 3 sa Warroirs Of The World su vec 5 OK pesama...

 

 

Blago tebi ako ti je odlican... :)

Ti smradino da cutis tamo :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je svaka kao Loki, ne bi bio toliko jak album. Imaš Sons of Odin, vrhunska pesma. Tu su Sleipnir, King of Kings, Gods of War, Hymn... šta će ti više od toga. Ono što daje draž tom albumu je način na koji su uklopljene u celinu, sa mnoštvom preluda i interluda. Prava metal opera. Isto to me oduševilo na Priest-ovom Nostradamusu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ukupno na ta 2 albuma ima 28 pesama. Super skor, stvarno.

Ja sam se samo nadovezao na to sto je Bosko rekao.

Rekao sam i da je je ovaj poslednji album (ne racunajuci Gods Of War Live) drugaciji od ostalih,ali je i dalje Manowar i i dalje je dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali je i dalje Manowar

То је теби довољан податак да би албум био добар. Штета само што није тако.

Што рекао Кинг Фоули (October 31/Deceased), до 4 албума су свирали метал, а после је све постало помпезно срање. Да не оспете дрвље и камење, ово је цитат, али се умногоме слажем са овом констатацијом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od početka do kraja vidim da su izdavali odlične albume i da se na svakom nađe po par takvih pesama. Hail to England mi je favorit, ali ne tvrdim da je ubedljivo najbolji. Ako treba da biram između prvog i poslednjeg albuma, odabrao bih poslednji, između drugog i pretposlednjeg drugi... Jednostavno, ne vidim nijedan razlog zbog koga bih pravio podelu na starije i novije radove i favorizovao jednu ili drugu fazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je reč o Manowaru, mislim da se jednostavno ne može praviti podela na prvih ili poslednjih nekoliko albuma. Iako sam zagriženi Manowarov fan, nikada nisam gajio simpatije prema njima na osnovu imena već na osnovu odslučanih pesama. Svakim albumom su unosili ponešto malo drugačije, a opet isto, međutim, ljudi imaju nešto u sebi čime zabibere svoje pesme na svakom albumu što te veže za njih kao okovima. HEAVY METAL OR NO METAL AT ALL ! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je reč o Manowaru, mislim da se jednostavno ne može praviti podela na prvih ili poslednjih nekoliko albuma. Iako sam zagriženi Manowarov fan, nikada nisam gajio simpatije prema njima na osnovu imena već na osnovu odslučanih pesama. Svakim albumom su unosili ponešto malo drugačije, a opet isto, međutim, ljudi imaju nešto u sebi čime zabibere svoje pesme na svakom albumu što te veže za njih kao okovima. HEAVY METAL OR NO METAL AT ALL ! :pivopije:

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Forever fighting the world!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa Warriors Of The World-a

Call To Arms

Warriors Of The World (United)

Hand Of Doom

House Of Death

Fight Until We Die

vrhunske pesme od cistog heavy metala

Fight For Freedom

Swords In The Wind

savrsene balade

The Dawn Of Battle

I Believe

savrsenstvo

King Of Kings

objasnio je

sa Gods Of War-a

Sleipnir

Loki God Of Fire

savrsene pesme

The Sons Of Odin

Gods Of War

predobre pesme

Blood Brothers

predivna balada

Odin

Hymn Of The Immortal Warriors

predivne pesme

naracije ponekad umeju da smaraju al cesto prijaju

dovoljno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je svaka kao Loki, ne bi bio toliko jak album. Imaš Sons of Odin, vrhunska pesma. Tu su Sleipnir, King of Kings, Gods of War, Hymn... šta će ti više od toga. Ono što daje draž tom albumu je način na koji su uklopljene u celinu, sa mnoštvom preluda i interluda. Prava metal opera. Isto to me oduševilo na Priest-ovom Nostradamusu.

Avantasia Metal Opera 1 i 2

poslusaj otpsce ti vilica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је теби довољан податак да би албум био добар. Штета само што није тако.

Ne mora da znaci i jeste tako.

 

 

Што рекао Кинг Фоули (October 31/Deceased), до 4 албума су свирали метал, а после је све постало помпезно срање. Да не оспете дрвље и камење, ово је цитат, али се умногоме слажем са овом констатацијом.

Ma nema taj saban pojma.

Ko ni onaj (/oni) sto se slaze (/slazu) sa tom konstatacijom.

 

EDIT (cisto da malo pojasnim to):

Prvi albumi su naravno dobri,al DALEKO od toga da albumi posle 4. ne valjaju - 'pompezno' i te gluposti,sto lupa taj saban :no:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...