Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Matori cisto nesto da ti reknem,nasminkane black metal pizde su gay i emo,a MANOWAR je prava muska muzika :P!

 

To,to!Imaš pivo od mene.Reci mu!A ne ko onaj pevać iz Gorgorotha,pederćina.pa otkrio modnu konfekciju,i sad se kara sa pokojnim Pjer Kardenom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Nema slabe pesme na ovom EP-u. Pravi beskompromisni manowarski heavy. :rockdevil:

 

 

Konaćno si se probudio? Imaš pivu od mene jednog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LazaGNR i ostali moderatori:

 

 

U čemu je fora da pretite i kažnjavate one koji pljuju voljeni vam Manowar a dopuštate ovim Manowarljupcima da blate black metal i sl. na ovoj temi? Zar i to nije neka vrsta spama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
@LazaGNR i ostali moderatori:

 

 

U čemu je fora da pretite i kažnjavate one koji pljuju voljeni vam Manowar a dopuštate ovim Manowarljupcima da blate black metal i sl. na ovoj temi? Zar i to nije neka vrsta spama?

 

Ko tebe tera ili bilo kojeg od vas cavuljana,da dolazite ovde i nešto pominjete black metalce uopšte?

Onda vam kriv djavo kad ih isprozivamo.

 

OVO JE MANOWAR TEMA, BITCH!

AKO NEMAŠ ŠTA PAMETNO DA PROZBORIŠ,DA KAŽEŠ KAKO JE ERIK LEP,DA LEPO PEVA,ILI DA SE DIVIŠ ĐOI ŠTO PRCA PRELEPE KURVE,

 

MARŠ ODAVDE!!!-TO PORUČUJU TI SVI MANOWAROVCI!

LEAVE THE HALL,POZERU!!! SLUT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
A ko od MANOWAR fanova ne zdere pivu i ne jebe napucane plavuse :D lol

 

VOLIM TE BRATE!TOOO!

ALKOHOL,PIVO,PIĆETINA,MANIJAKALNO SEXANJE,BODY BUILDING I MANOWAR!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko tebe tera ili bilo kojeg od vas cavuljana,da dolazite ovde i nešto pominjete black metalce uopšte?

Onda vam kriv djavo kad ih isprozivamo.

 

 

Kada sam ja pljuvao po Manowar-u i kada je neko sem tebe i tvojih drugara pominjao black metal na ovoj temi (ja bar to nisam primetio)? Slažem se da je debilno pisati da je Manowar gay i sl. ali u rangu sa tim je i pljuvati bez ikakvog razloga black metal bendove. Ja sigurno više neću postovati na ovoj temi jer ne slušam Manowar (ne smatram da su gay) ali ih cenim zbog toga što su uticali na mnoge bendove

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Kada sam ja pljuvao po Manowar-u i kada je neko sem tebe i tvojih drugara pominjao black metal na ovoj temi (ja bar to nisam primetio)? Slažem se da je debilno pisati da je Manowar gay i sl. ali u rangu sa tim je i pljuvati bez ikakvog razloga black metal bendove. Ja sigurno više neću postovati na ovoj temi jer ne slušam Manowar (ne smatram da su gay) ali ih cenim zbog toga što su uticali na mnoge bendove

 

:pivopije:

 

Pusti nekad ''Fighting the World'' opusti se...neće tebe niko da bije,osim ako nas me iznerviraš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kako je nova majca mocna! mada najbolja njihova majca je po meni Gods of War majca! Ortak pre koju nedelju uzeo, ali u felixu :\ stvarno je full majca ima dojaja pićke na njoj!

 

 

Ja mora da porucim neku originalnu , ladno neam ni jednu ManOwaR majcu... Kupio sam bio jednom ManOwaR dux al bio mi preveliki, pa sam zamenio za Hammerfall... sledeca na redu je ManOwaR majca xD

 

Juce sam matorom pustio Carry On i svidela mu se... ( ja sam se mnogo zacudio , sa obzirom da on "mrzi" "drekavce" - lik je isao po naselju i shisao pankere kad je bio mladji... :confused: )

Edited by FëanorSonOfFinwë

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesantan ovaj thread za manowar

 

a: hahaha manowar su pederi

b: majmune ti nemas pojma

c: death to false metal

m: Ko je reko da je manowar gay banovacu ga. Whimps and posers leave the hall.

a: nemate vi pojma

c: death to false metal

b: nemoj da dolazis ovde na forum ako ti se ne svidja manowar...

 

hahaha i tako u krug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes ta prepucavanja nikad to nece prestati. :D Nego sta je zanimljivije je onaj njihov EP sto je izasao. Po meni stvarno lose, a jos onaj fazon na 13 jezika cini mi se za pjesmu Father pa medju ostalima i hrvatski. Zaista lose zvuci mada nije ni to toliko strasno koliko japanski. E ono je smijurija prava. Mislim da je ovo samo pokusaj da se jos malo para izvuce fanovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, stvarno, hoce li neko da ide u Rusiju? Ja bash imam priliku za to, ali se mnogo dvoumim...

Ja se dvoumim,al treba prvo da prodam onda kartu za Wacken :)

Ako znas nekog ko bi je kupio...

 

 

interesantan ovaj thread za manowar

Ti bolje da mi prevedes ono za wacken nego sto tu filozofiras :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wacken 2009 Line-Up:

 

Motörhead, In Flames, Bullet For My Valentine, Coheed and Cambria, Lacuna Coil, Thin Lizzy, DragonForce, Machine Head, Anthrax, HammerFall, Amon Amarth, Epica, Testament, Saxon, Tristania, Gamma Ray, Pain, Nevermore, Korpiklaani, UFO, Bring Me the Horizon, In Extremo, Napalm Death, Heaven Shall Burn, Running Wild, Rage, Turisas, Subway to Sally, Walls of Jericho, Volbeat, Mägo de Oz, Airbourne, Borknagar, Enslaved, Schandmaul, GWAR, Axel Rudi Pell, Doro, ASP, UK Subs, Cathedral, Einherjer, Pentagram, Warlock, D-A-D, The BossHoss, Kampfar, Whiplash, Grand Magus, Trouble, Heaven & Hell, Rabenschrey, Onkel Tom Angelripper, Skyline, Endstille, Eths, Vreid, Engel, Tracedawn, Der W, Drone, Frei.Wild, Eric Fish, Callejón, Mambo Kurt, Retrospect, Torment, Feuerschwanz, Swashbuckle, The Waltons, Sarke, Nervecell, Bon Scott, Bloodwork, Bai Bang, Hansi Kürsch, The Fading, 5th Avenue, Reincarnatus, Marcel Schmier Schirmer, Split Heaven, Victims of Madness, Insidious Disease, W:O:A Firefighters, Jen Majura, The Smack Ballz and Jörg Michael

 

Golo govno, zaista. :) :) :)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...