Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
A najjača fora je što ne možeš njega da banuješ, jer nije ništa rekao na Manowar temi, a ne možeš ni mene, jer nisam ni ja rekao ništa na Manowar temi. Drugim rečima, što bi rekli ovi sa pedera i dukatlija:

 

haha

 

Siti da mi se najedete govana,i ti i taj što ga kvotuješ,Kukuruz,pokenjam mu se na guz.S druge strane,dok se vi,štakori,budete znojili medju homoseksualcima na Amon Amaranu,ja idem u Bugarsku da uzivam uz Manowar,gomilu dobre pićetine,nabildovanih jarana,sisatih sojki,guzatih bedevijica,dok vi možete samo moja gnjila govna da izedate i da serete o jednom od najvećih hevi metal bendova svih vremena i prostranstava.Sram vas bilo,Manowar pljujete,Sotonini kopilani.bezobrazni.

Znam što ovo radite bagro nevaspitana,ali polako,jebaću vas ja već.samo vi provocirajte.kurve.snimijo sam vas još na random immortal šta smerate.pićkuljani.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
U Bugarsku, ili u Rumuniju?

 

Meja kuljpa.Rumunia,naravno.Eto šta mi se događa kad me cavuljani izbace iz takta.Pićke!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ha, meni je trenutno velika verovatnoca da ih gledam u Rusiji... Je l' neko planira da ide tamo?

 

Ja bik išo,al sam s ženom isplaniro more tad,tako da sam se odlućio za Rumuniju,a i blizu mi je.Tako da,vidim Manowar,mali mi bude miran za ovu godinu,i idem na more,da šljapkam zeni u dubinama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusija je vrlo skupa destinacija i ako jednog dana budem mogao sebi da priuštim da tamo odem, to će biti isključivo, ali isključivo da bih video Ariju. Manowar mogu da gledam i na drugom mestu. Štaviše, kad bih otišao u Rusiju i gledao neki drugi bend, skenjao bih se što nije Aria. Čak i da je Judas Priest u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najjača fora je što ne možeš njega da banuješ, jer nije ništa rekao na Manowar temi, a ne možeš ni mene, jer nisam ni ja rekao ništa na Manowar temi. Drugim rečima, što bi rekli ovi sa pedera i dukatlija:

 

haha

 

Moze da te banuje zato sto spamujes + pokusavas da flame-ujes... ja bi ti dao zestoki warn... jer ovo sto si napisao spada pod flame-ovanje... ako nemas nista pametno da kazes povodom ManOwaR-a gubi se sa teme...

 

Stvarno je Otac mocna pesma! kao sto rekoh pogodila me je! a da pa oni fazon na omote od LP-a i singlova stavljaju deo slike sa albuma... Ko zna mozda ce ova munja biti samo deo slike sa albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S druge strane,dok se vi,štakori,budete znojili medju homoseksualcima na Amon Amaranu,ja idem u Bugarsku da uzivam uz Manowar,gomilu dobre pićetine,nabildovanih jarana,sisatih sojki,guzatih bedevijica,dok vi možete samo moja gnjila govna da izedate i da serete o jednom od najvećih hevi metal bendova svih vremena i prostranstava

 

Da si ti meni živ i zdrav, kad ovde bude bio Amon Amarth, ja ću biti u Švedskoj, a svi znaju šta tamo ima :mhihi:

 

ja bi ti dao zestoki warn... jer ovo sto si napisao spada pod flame-ovanje... ako nemas nista pametno da kazes povodom ManOwaR-a gubi se sa teme...

 

O ne, samo ne žestoki warn! Običan bih još nekako i podneo, ali žestoki...

 

Inače bih ostao, ali pošto si mi ti rekao da se gubim, onda nemam izbora, jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusija je vrlo skupa destinacija i ako jednog dana budem mogao sebi da priuštim da tamo odem, to će biti isključivo, ali isključivo da bih video Ariju. Manowar mogu da gledam i na drugom mestu. Štaviše, kad bih otišao u Rusiju i gledao neki drugi bend, skenjao bih se što nije Aria. Čak i da je Judas Priest u pitanju.

 

Znam da je skupa i po ovom planu koji trenutno imam put ce mi biti dzabe, ali bukvalno. Tamo bih ostala to veche i eventualno josh jedan dan da malo vidim Moskvu i to je to. Ako se to izjalovi, onda idem u Rumuniju, da obilazim Drakulin zamak i da slusham Manowar :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

 

Neko je rekao pre koju stranu da treba da zajebu orkestraciju i balade i da cepaju metal. Slazem se, mada ih ne volim toliko, ali definitivno su mi bolji u "metal" izdanju. Nisu oni za orkestraciju, nek ostave to rhapsody-ju, rade to duplo bolje od njih.

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ti meni živ i zdrav, kad ovde bude bio Amon Amarth, ja ću biti u Švedskoj, a svi znaju šta tamo ima :mhihi:

 

Ima ženske? Stižu mejlovi?

 

Slazem se...tako je i Priest smorio sa Nostradamusom.Jebo to,daj metal,4 minuta pesma,rif pilaje i cao.

 

Najjače heavy pesme su od 5-7 minuta. Ne valja da je pesma mnogo kratka, taman se primiš, a prođe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Lazo,interveniši leba ti,neću ovde da dolaze pićke koje da pljuju i omalovažavaju ovaj bend,ili svakom ko previše kenja warn,ili nemoj da sad moram ja da ih teram govna da mi jedu.

 

MANOWAR ZAUVEK!

Nego sta!

 

:excl:

Poslednje upozorenje svima + pojedincu warn.

 

 

A najjača fora je što ne možeš njega da banuješ.

Za flame uvek moze.

Samo da mu prodje ovaj Demonic-ov ban/warn/sta li je,pa ce da usledi jos jedan.

 

A i tebe za offtopic/spem.

 

Manowar je totalno gej.

I ti se smatraj warn-ovanim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...