Jump to content

Onslaught


dr.lecter

Recommended Posts

Meni vala ništa posebno, prošli mi bio daleko bolji. Ovaj pati od Exodus boljke, pokušava da bude opasan i nadrkan a završava kao mlohavi starac. Prvih par pesama su stvarno super a onda album zapada u monotoniju, valjda misle da kad svaki pošten metalac čuje Snipovu produkciju automatski se usere, e nećemo tako kolege - govno namazano čokoladom ostaje govno. I obrada na kraju malo digne prosek :lol:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to sranje u poredjenju sa in search of sanity.

 

То је смешан албум. За љубитеље Мегадета и сличног.

The Force и Killing Peace објашњавају постојање људског живота на земљи. Нови нисам још преслушао, чуо сам пар ствари, делује просечно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni vala ništa posebno, prošli mi bio daleko bolji. Ovaj pati od Exodus boljke, pokušava da bude opasan i nadrkan a završava kao mlohavi starac. Prvih par pesama su stvarno super a onda album zapada u monotoniju, valjda misle da kad svaki pošten metalac čuje Snipovu produkciju automatski se usere, e nećemo tako kolege - govno namazano čokoladom ostaje govno. I obrada na kraju malo digne prosek :lol:

 

Em se slazem sa ovim (kada ti spominjah ono za neuspelu agresivnost i bes, bas i mene Exodus bio u glavi), em ona jedina recenzija sa arhiva isto bas, bas pogadja poentu. E sad, zasto se ode svi zivi popalili, ne znam, ali "Dobar album :rockdevil:" postovi ionako nikada nisu bas mogli mnogo da govore, ma koliko bili cesti...

 

Lirici su bas jadni, stvarno ne znam cemu ona pohvala gore za iste. Songwriting je inace losiji, ali bih posebno Sy-a izgrdio, koji je i pre koristio neki polu-growl/growl, ali ga je na proslom mesao sa jos vokala, sada se maltene sve svelo na to,

 

"Killing Peace" mi bese medj' najboljim thrash albumima decenije, tako da mi ovaj album sada dodje prvo veliko razocarenje godine. 5-6/10

 

Obicno izdvajam favorite, sada bih izdvojio dve najgore: Code Black i Hatebox.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Probao sam dati albumu jos jednu sansu...i utisak mi jos gori nego pre. Super krece album, pa polako opada naboj...i onda od "Code Black" krece nagla depresija u kvalitetu i dok dodjes do Suisajdiolodzija treba bas resenost teska.

 

Los album, bas los.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovaj album skroz fin. Lepo mi je legla muzika, produkcija mi je slaba tacka albuma, al ovakvu nabudzenu produkciju svi imaju pa sa tom cinjenicom moram da se pomirim. Inace, za razliku od Destructiona i Assassina, ciji albumi vape za inspiracijom, Onslaught je po tom pitanju trenutno mnogo bolji. Ceka se Artillery. :rockdevil:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...