Jump to content

George R. R. Martin "Pesma leda i vatre"


pennywise

Recommended Posts

Nije toliko lud, sto ne uzmes da citas stripove Hedge Knight? To ti mozda na kratko prekrati vreme.

 

ma odslushao sam i hedge knight i sworn sword. to sam nabavio u mp3-u super su pritchice. neka me neki ispravi ukoliko greshim ali chini mi se da Brijen nosi shtit hedge knighta-a (onaj shto vishe lichi na sliku nego heraldichko znamenje. drvo-slepi mish....)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Цена: 750 динара, са попустом и до 507

 

Онда ја продајем своју за 400 динара! Савршено очувана, ја сам почео да читам и одустао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

spojler, spojlerchina!!!!!!! mrzim, mrzim jooooooooooooooj!!!!

 

shta mislite kolike su shanse da je john snow sestric edardu a ne sin?????

ubicu rodjenu sestru shto mi baca rovce!!!!! :violent:

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

-spojleri ahead, naravno-

 

Ja gotovo da mogu ruku da zalozim (doduse, levu) da je Jon sestric Edardu. I to mislim od prve knjige (tj, samoj mi je palo na pamet, dok mi, recimo, u prvom citanju citava tri dela, nije palo samoj na pamet da su Loras i Renli gay par (naravno, onda to negde videh, i po drugom citanju je bilo tako jebeno ocito)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ima rovaca...

plava ruzha na zidu i sl

a i na koga da bude crn ko barationi a da ipak da lichi na starkove?

robert baration ni nezna za njega provereno!!!

a ono chuvaj mi ga ned se izgleda nije odnosilo na matorog kralja vec na malog johna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja gledam nesto ovaj napisao Jon, ja mislim sada, pravi me ludim, kad ono John! :)

Sada ce to polako u americi na stampu u Novembru-Decembru, kod nas ce za jedno 4-5meseci! :)

Jos kada hbo napravi seriju, da se useres! :)

Edited by Slobodan Milosevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nije John, nego Jon. Isto kao sto nije Jamie nego Jaime.

Drugo, nema naznake da ce knjiga biti objavljena u sledecih pola godine, na GRR-ovom sajtu, koji je bog i batina sto se obavestenja tice, nista nije dodato od 1. januara.

Ako je i verovati nekom izvoru, na Amazonu mozes da narucis Ples sa zmajevima, koji ce, citiram: ..will be released on April 6, 2009.

 

Zakljucak, ja cu tu knjigu drzati u rukama 10. aprila :), a vi cekajte prevod i zovite Jona Johnom, ahahaha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mislis da ce serija biti bolji nokaut od knjiga? Iako smatram da ce HBO uraditi solidan posao (ohrabruje najavljena duzina, svaka knjiga ce biti prikazana u jednoj sezoni od po 12 epizoda), morace tu da bude dosta kompromisa koje ce fanove serijala najverovanije gurnuti u raspravke duze i zamornije od "da li je Jackson uradio dobar posao sa LOTR-om"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, nije John, nego Jon. Isto kao sto nije Jamie nego Jaime.

Drugo, nema naznake da ce knjiga biti objavljena u sledecih pola godine, na GRR-ovom sajtu, koji je bog i batina sto se obavestenja tice, nista nije dodato od 1. januara.

Ako je i verovati nekom izvoru, na Amazonu mozes da narucis Ples sa zmajevima, koji ce, citiram: ..will be released on April 6, 2009.

 

Zakljucak, ja cu tu knjigu drzati u rukama 10. aprila :), a vi cekajte prevod i zovite Jona Johnom, ahahaha.

 

samo se ti busaj u grudi

al imam ja ekipu bice nas na aerodromu,shtajgi i svim ulazima u beograd

a ja radim u poshti i prekopacu svaki sumljiv paket tih dana!!!!!!

zaboravuh da napomenem da su neki ljudi vec stavljeni pod prismotru

a chlanove george r r martin-ove familije vec par meseci drzhe u noradu iz bezbednosnih razloga :twisted:

 

a da zaviricemo i pod tvoj kamen

Edited by krezavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sad sam se ponovo upalio.

 

Čitao sam pre nekoliko meseci samo Igru Prestola i mnogo mi se svideo taj Martinov nepredvidivi stil.

Najupečatljivija scena pored odrubljivanja Starkove glave mi je i ono kad ona veštica pokušava da oživi Drogo-a.

Kakva atmosfera!

 

Sad gledam na Laguninom sajtu ima da se kupe svih 6 nastavaka (ili 4, kako kome drago) i to po povoljnoj ceni.

Čim se pustim do grada, uzimam svih 6 i bacam se na čitanje.

 

I da... mislim da ću Igru Prestola pročitati još jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...