Jump to content

Cannibal Corpse


Srki

  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa cemu onda sranje po textovima Behemotha?

 

Zato sto su i njihovi tekstovi truba :)

Rekao sam gore zasto-posto neki ovde svasta pricaju za Kanibale,ja sam rekao da isto tako mogu do sutra da drvim o Behemtohu jer mi jelte nije favorite pa mi se ne svidja ovo ili ono u rezonu "krivom kurcu svaka dlaka smeta" :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

"

glavna kritika Kanibala je kritika tekstova pa eto ja sam samo rekao da ni tekstovi behemota ne zasluzuju narocito divljenje mstilski mogu da prodju eto kao proza ,kao pricica.

al idejno ne."

 

zato sam to i rekao jer kao kanibali su sranje zbog prizemnih tekstva a recimo drugi bendovi imaju dubokoumne tekstove u odnosu na CC a ispostavilo se da je sve to isto sranje za mase potrosaca

 

Sve se svodi na stvar ukusa, sto ce reci.

Ja Kanibale stvarno slusam dugo pa me boli uvo za lirike... realno, kad bi po tome gledao, slusao bi mozda 5 bendova. Koliko ima samo textova u fazonu - metal je iskreni nacin zivota, gore, satan...pa su bendovi muzicki dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Children Of Bodom teams up with the death metal legends CANNIBAL CORPSE (USA) and the metal-bulldozer DIABLO (FIN) for a full scale European tour. We didn't want to keep you waiting anymore so here's the first batch of confirmed tourdates. There's a lot more to come, see you on the road!

 

 

Ja bi da gledam Bodome a vi kak' ocete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, kako kenjate, pa to nije normalno. 70% ovako retardiranih prepucavanja je i glavni sastojak ovog yumetala...

 

Behemoth pise zanimljive tekstove, s tim sto ih Nergal ne pise sam, vec imaju lika koji im mnogo pomaze u tome. A Nergal... :) Znaci, lik cepa bibliju na bini, a onda se cudi kako ga proganjaju vlasti u Poljskoj. Metaaaal :)

 

Karl Sanders mozda mnogo vise zna o Egiptologiji od mene i vas, ali je opet to samo gimmick. (Ko je gledao skorasnji intervju sa njim, moze i da vidi. Tipa "kako pravite muziku?", "pa mi pisemo price o drevnim egipatskim obicajima, i to pokusavamo da stavimo u metal konekst". Sranje. Da ga pitas "zasto bas u metal kontekst?", ne bi znao da ti kaze). Ok, covek zna dosta o tome, ali kako mi nismo kompetentni, ne treba se loziti da je on neki Indijana Dzons. Nile i nema neku poentu sem prikazivanja "slika", u cemu su ponekad i odlicni.

 

CC se nikad i nisu nesto lozili da su nesto vise od onoga sto jesu.

 

Ako trazite smisao, poslusajte Morbide, posebno drugi i treci album. Jedan od retkih bendova koji su smisleno radili.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali činjenica je da Nergal zaista ima dobre textove, koje pritom objašnjava uvek u bukletu kroz liner notes, i ako mu već sve osporavate (da to piše iskreno, da nije pozer, da procesira vokale itd.), ne možete mu osporiti da odlično poznaje oblasti o kojima piše.

Pretece me heavy jeark, ali kao sto rece Nergal ne pise sam tekstove

Pise u bukletu :)

Mislim da se lik koji ih pise zove Kristifor Azarevic ilio tako nekako mrzi me da proveravam i onako je nebitno

Mada pise i Nergal neke tekstove, ali vecinu radi ovaj lik, a mislim da su liner notes Nergalovi :) :) tako da mi nista nije jasno...

Ionako su im tekstovi popaljenicki

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pomenut je SFU u kontekstu da su gori od CC-a.

Definitivno jedna od boljih rasprava yum-a. :)

 

Nego sve mogu da prezalim, ali nikako to da pljujete po tekstovima nile-a i behemoth-a, a velicate cc. To ne razumem. Ok da je nekome cc bolji od pomenutih bendova, i da su mu tekstovi bolji od tekstova pomenutih bendova, ali da kaze da su im tekstovi sranje, to ne ide nikako.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Nergal... :) Znaci, lik cepa bibliju na bini, a onda se cudi kako ga proganjaju vlasti u Poljskoj. Metaaaal :)

 

Uh kako je on zajeban lik :)

Jel to ona fora-uzme drzi maketu crkve pa je spali na bini i odmah je opasni antihriscanin-ono posto pravu ne bi smeo ni da pipne :)

 

Karl Sanders mozda mnogo vise zna o Egiptologiji od mene i vas, ali je opet to samo gimmick. (Ko je gledao skorasnji intervju sa njim, moze i da vidi. Tipa "kako pravite muziku?", "pa mi pisemo price o drevnim egipatskim obicajima, i to pokusavamo da stavimo u metal konekst". Sranje. Da ga pitas "zasto bas u metal kontekst?", ne bi znao da ti kaze). Ok, covek zna dosta o tome, ali kako mi nismo kompetentni, ne treba se loziti da je on neki Indijana Dzons. Nile i nema neku poentu sem prikazivanja "slika", u cemu su ponekad i odlicni.

 

CC se nikad i nisu nesto lozili da su nesto vise od onoga sto jesu.

 

To otrpilike hocu da kazem svo ovo vreme :mrgreen:

 

Mada pise i Nergal neke tekstove, ali vecinu radi ovaj lik, a mislim da su liner notes Nergalovi :) :) tako da mi nista nije jasno...

Ionako su im tekstovi popaljenicki

 

Ne pise sam tekstove,koristi efekte na mikrofonu,a bubanj zvuci kao kanta

Covek bi zakljucio da je Behemoth go kurac od benda,ali ajde :mhihi:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...