Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Jaoooooooo, brate...

Sanjala sam "Fantaziju"...

Djavo budi one mrtvake, i ja izlazim iz kuce i nesto skakutala sa nekim mrtvacima...ma havarija...

I onda mi je jedan mrtvi, il vise ne znam ni ja, rekao da se trkamo do vrha brda, i ja pristala...i pobedila!

I na vrhu brda kod tog djavola obavljali se neki rituali, ja gledala...i probudila se...sa utrnutim rukama...omlitavile mi totalno...

Gde mi od svega pade "Fantazija"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam da sam sa prijateljima na nekoj sedeljci i da smo se smorili jer nije bilo struje (??) pa je neko predlozio da idemo u grad na neku svirku... I u sledecoj sceni ja sam na nekoj svirci koja je kao na otvorenom a uopste nije, vise izgleda kao mala sala skca i da nema nikog od mojih prijatelja a oko mene svima umesto glave stoje defolt slike sa spejsa ili avatari sa yuma!!

:) :) :)

 

 

 

 

... previse sam na netu... :redface::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjala sam da sam sa prijateljima na nekoj sedeljci i da smo se smorili jer nije bilo struje (??) pa je neko predlozio da idemo u grad na neku svirku... I u sledecoj sceni ja sam na nekoj svirci koja je kao na otvorenom a uopste nije, vise izgleda kao mala sala skca i da nema nikog od mojih prijatelja a oko mene svima umesto glave stoje defolt slike sa spejsa ili avatari sa yuma!!

:) :) :)

 

 

 

 

... previse sam na netu... :redface::)

 

Nije to nista ....

ja sam sanjao kako su socijalisti i demokrate oformile vladu .... planiram ovih dana da krenem na terapiju ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Заспао сам за време текме Италија - Румунија...

 

Сањао сам да сам припадник зле фракције полу-робота полу-људи, могао сам да летим и да пролазим кроз зграде као дух...

Било нас је тројица у бази, спавали смо као слепи мишеви закачени за неке ланце о зид. Најмлађи од нас, звао се Кики ваљда, нагло се пробудио и кренуо да лети градом у непознатом првацу. После пар минута и ја сам се освестио, телепатски нашао Кикија и кренуо за њим. На путу нас је пресрео припадник добре фракције полу-робота полу-људи. Савладали смо га, сећам се да сам му урадио лоу кик...

Ту смо се нешто измирили и схватили да је испред нас исконско зло сакривено у некој кутији за игру (флипер или тако нешто). Не знам тачно шта је било али знам да је имало неке везе са краљем Мидом и бројем 6666 (четири шестице)...

 

То је укратко, да вам не описујем сцене летења и борби, нешто феноменално...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заспао сам за време текме Италија - Румунија...

 

Сањао сам да сам припадник зле фракције полу-робота полу-људи, могао сам да летим и да пролазим кроз зграде као дух...

Било нас је тројица у бази, спавали смо као слепи мишеви закачени за неке ланце о зид. Најмлађи од нас, звао се Кики ваљда, нагло се пробудио и кренуо да лети градом у непознатом првацу. После пар минута и ја сам се освестио, телепатски нашао Кикија и кренуо за њим. На путу нас је пресрео припадник добре фракције полу-робота полу-људи. Савладали смо га, сећам се да сам му урадио лоу кик...

Ту смо се нешто измирили и схватили да је испред нас исконско зло сакривено у некој кутији за игру (флипер или тако нешто). Не знам тачно шта је било али знам да је имало неке везе са краљем Мидом и бројем 6666 (четири шестице)...

 

То је укратко, да вам не описујем сцене летења и борби, нешто феноменално...

au brate

 

Ja sam sanjao Legacy fest 2. :D

 

Da ne poverujete,Evergrey je bio tamo. :)

xaxaxaxa jbg moguce :D

 

ja sanjao nesto i sad ne mogu se setim XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pre neki dan - ja sam neki detektiv, tražim neko kidnapovano dete... da ne dužim mnogo (pošto ima materijala za dugometražni film :D), na kraju spasim to dete i ispostavlja se da sam ja ustvari kidnaper (i šizofreničar).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se trgnem tako kad preskochim stepenik sluchajno kad se penjem uz stepenice u snu. :da:

vrlo chesto :)

 

 

:)

Jao , jeste, i ja!!!

Ili kad treba da padnem (sapletem se, ili padam s neke visine...)!

Uglavnom, sebi uvek kazem da nema potrebe da se trzam i da cu to pokusati da izbegnem sl. put...nijednom mi nije uspelo... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta sta vam je, to je r.e.m. (rapid eye movement) faza, ko nije sutnuo zid saplicuci se u snu, nikad nije ni spio!

ali nekako je gore kad hvataju grchevi u listovima, ajme... i od toliko umora ne moze da se zaspi... u tim badnjim momentima najvise pomaze biofarova sumeca tableta magnezijuma - uz nju se zasigurno manje saplice i trza nogama pri zaspivanju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sanjao sam da je čekam, u baru, gledao sam memljivo u polu-praznu čašu

Kišne kapi slivale su se niz prozorska stakla

Kraj kojih prodje samo pokoja silueta sa kišobranom, s pogledom u prazno.

Bradati pijanista je svirao neku staru,

Odveć zaboravljenu jazz stvar

Mrzovoljni barmen me je po ramenu tapkao,

da idem, da radnom vremenu je kraj...

Pogledao sam čašu, pogledao na zidu, umazgani sat...

Otvorio snene kapke,

shvatio da sve je san...

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Jao , jeste, i ja!!!

Ili kad treba da padnem (sapletem se, ili padam s neke visine...)!

Uglavnom, sebi uvek kazem da nema potrebe da se trzam i da cu to pokusati da izbegnem sl. put...nijednom mi nije uspelo... :mhihi:

 

M'jok, ja samo progundjam. Nisam od onih sto imaju ikakav uticaj na svoje snove.

 

ta sta vam je, to je r.e.m. (rapid eye movement) faza, ko nije sutnuo zid saplicuci se u snu, nikad nije ni spio!

ali nekako je gore kad hvataju grchevi u listovima, ajme... i od toliko umora ne moze da se zaspi... u tim badnjim momentima najvise pomaze biofarova sumeca tableta magnezijuma - uz nju se zasigurno manje saplice i trza nogama pri zaspivanju.

 

Ne osporavam nista, ali da li ti reklamiras Biofar? :) Mg se pije protiv grceva, ima gomila proizvodjaca.

A Biofar ima tako uzasne ukuse :puke:

 

Inace, ti grcevi u snu su tako grozna stvar, pogotovo kad ne uspes da se probudis dovoljno da istegnes misic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao danas sam sanjao nesto kao igram neku strategiju i fazon cuvam grad i fazon dolazi jedan deo vojske i ja ih odvalim

i onda ne znam sta mi bi pa izvucem seljake iz grada i onako dolazi mi mnogo veca vojska onako svi u redovima i moji razbacani i jos milion seljaka i oni mene dobiju i ja se probudim

 

mnogo glup san

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta sta vam je, to je r.e.m. (rapid eye movement) faza, ko nije sutnuo zid saplicuci se u snu, nikad nije ni spio!

Nisam nikad sutnuo zid, ali sam se bacakao u snu, k'o riba na suvom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...