Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Posegnula sam za bogom u snu... A nisam bas vernica... Nisam vernica uopste! Jako cudan san, u jednom trenutku sam dozivela review svega sto sam sanjala tu noc, onda se san nastavio i bio je jebeno strasan da sam izrecitovala Oce nas... mislim da sam i ruke sklopila onako u magnovenju! :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posegnula sam za bogom u snu... A nisam bas vernica... Nisam vernica uopste! Jako cudan san, u jednom trenutku sam dozivela review svega sto sam sanjala tu noc, onda se san nastavio i bio je jebeno strasan da sam izrecitovala Oce nas... mislim da sam i ruke sklopila onako u magnovenju! :uhoh:

 

 

 

to znaci da ima znacenje ali ne bih rekao da je negativno....

ocekujes neku pomoc ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posegnula sam za bogom u snu... A nisam bas vernica... Nisam vernica uopste! Jako cudan san, u jednom trenutku sam dozivela review svega sto sam sanjala tu noc, onda se san nastavio i bio je jebeno strasan da sam izrecitovala Oce nas... mislim da sam i ruke sklopila onako u magnovenju! :uhoh:

 

 

 

Praying

 

To dream that you are praying, signifies a need to turn over some matter to a higher force and let it go. You need to learn to relinquish and let go of your worries. It may also be an indication that you need to pray more.

 

za sve ostalo @ Dream Moods (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi sta je san:sanjao sam da se borim sa nekim bicem u kanalizaciji koje ima telo dzinovskog pacova a glavu robota...i tu se mi lemamo , na kraju ja njega ubijem i skinem tu masku robota da vidim ko je kad ono moj cale...ispadne da sam ubio caleta...bolest :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tom: Možda, ali fizički ne verujem, pošto sam prestala odavno da rastem ;)

Ma zajebajem se, ne znam da li sam ikada cuo gluplju teoriju o letecim snovima ;) I`m on your side.

 

pazi sta je san:sanjao sam da se borim sa nekim bicem u kanalizaciji koje ima telo dzinovskog pacova a glavu robota...i tu se mi lemamo , na kraju ja njega ubijem i skinem tu masku robota da vidim ko je kad ono moj cale...ispadne da sam ubio caleta...bolest :rockdevil:

To je Star Wars / Ninja Turtles combo.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jbte...sanjala sam toliko toga ovih dana...

 

Dva dana sam imala zaista tripozne snove: Fazon, ulazim u neku prostoriju i 4-5 lekara pocinju da kidaju pacijenta golim rukama...otkidaju mu glavu, vade sve zivo iz njega i sve jedu i svadjaju se oko toga ko ce sta da jede...posle gledam majku i cerku kako se svadjaju na terasi, i cerka se oklizne i padne sa 9 sprata... ZNACI SLOG, KAD SAM SE PROBUDILA!!!

Drugi san, neki otac ubija svoju decu i trpa ih u kese i baca u jezero...

 

Samo da kazem, da tih dana nisam nista lose gledala tokom dana, isla sam u skolu, ucila, tako da ovi snovi nemaju veze sa nekim dnevnim dogadjajima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRe neku nocm e jurio medved po nekoj zgradi. Vechito sam uspevao da zbrishem pa je on, jebam li ga, od smora pocheo da juri druge ljude po zgradi i da ih kida. Bilo gde da sam ishao, on je bio tu negde, chak se nekako popeo i na mesto za koje sam mislio da nema shanse da nadje. Lepo me je ganjao, a onda sam se probudio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf bre al vi svašta sanjate :)

 

recept za ne-sanjanje je izmoriti se dobro tokom dana i onda spavati minimum pola čuke kraće

eto ja na primer po 6-6.5 sati dnevno i tada niš' ne sanjam. mada, kaže teorija, da mi u stvari stalno sanjamo samo se ne sećamo snova.

 

 

on topic: imam često scenarija u kojima letim (ha, ha, sad bi moji rekli, pa naravno sve veštice lete) ... ali pazite KAKO letim! imam kontrolu volje i uz pomoć nje (to sve sanjam tj "osećam" u snovima) se prosto podižem sa zemlje tj lebdim! i tako mogu da se uzdignem o-ho-hoj iznad svih zgrada na primer.

 

to kad sanjam to mi je žešće dobar trip.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sinoć sanjala bukvalno svašta. Pored toga neke krvave grozote... Uf... Ne znam šta mi bi mada se ni od čega u samom snu nisam plašila iako je baš bilo grozno. I sanjala sam da sam se duhovno spojila sa dotičnim. :| Mislim, ne znam kako to da objasnim, kao vidim naše dve duše, onako polu providne i plave, kako se prepliću i prožimaju na momente.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...