Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Ja sam sanjao kako me zmija ugrizla za kurac,i onda došo Prince of Darkness i isiso mi otrov.

којекуде је реалнији сценарио да си сањо да те је принц лапио за киту, а змија дошла и исисала смор...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je strasno! ,mogo sam plakala! :cry: :cry: a u snu u jednom momentu mi prilazi decko i ja ga kao ni ne registrujem, gledam u prazno i on mi kaze kao: otkud ti toliko suze? u stilu - kako mozes toliko da places? uzasno, odmah sam nazvala moga blazu da vidim kako je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre koji dan opet sanjao jednog zenskog clana ovog foruma :)

Ovaj put je ona stajala pored mene,obucena u neku suknju do kolena-medjutim najveci trip je bio u tome sto su joj noge bile muske,kao u nekog fudbalera :) iako devojka skroz fino izgleda i to je bio otprilike ceo san

Prso sam :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je strasno! ,mogo sam plakala! :cry: :cry: a u snu u jednom momentu mi prilazi decko i ja ga kao ni ne registrujem, gledam u prazno i on mi kaze kao: otkud ti toliko suze? u stilu - kako mozes toliko da places? uzasno, odmah sam nazvala moga blazu da vidim kako je...

Blagoja Kalinica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da! poznajes ga?!?! pa to mi najbolji drug!!! mora da se znamo... :confused:

Pa ja idem sa Blažom u odeljenje. :D

Ne verujem da se znamo,ali sam pretpostavio da misliš na tog Blažu jer sam video da nam je "mutual friend" na Gejsbuku(tvoj sam profil video na onoj temi o predstavljanju u "Yumetal" grupi). :pivopije:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja idem sa Blažom u odeljenje. :D

Ne verujem da se znamo,ali sam pretpostavio da misliš na tog Blažu jer sam video da nam je "mutual friend" na Gejsbuku(tvoj sam profil video na onoj temi o predstavljanju u "Yumetal" grupi). :pivopije:

 

 

aaaaah... lepo lepo! :D pozdravi ga sutra! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...