Jump to content

Melechesh


Srki

Recommended Posts

saće talvi da se smori

i da kaže kako je nova seputlura do jaja

 

što bih se smorio, dobra je stvar skroz, dok Ashmedi vozi tu gitaru nema meni smora. Maksa ne bih ni prepoznao da ne pročitah, dobro se uklopio baš

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Auuuu, koja voznja od albuma. :-D Jbt,kako krene Temper Tempest do kulminacije Outsidersa, ma album je energican i direktan. :-D

Podseti me na mesavinu Sphynxa i Emissaries, eto ispadose Multiple i Lost Tribes najlosije pesme, zbog njih sam malo imao bojazan za album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је кренула ова година,на крају ће испасти да је најплодоноснија у последњих неколико бар што се блек метала тиче.

Мардук,карах ангрен и сад ова јебада.Шта ли је следеће???

Да будем искрен,нисам раније много обраћао пажњу на овај бенд али то ће морати под хитно да се исправи. Сат времена крљачине прођоше као 15 минута. Демонски вокал,фуриозни гитарски удари,феноменално одрађена ритам секција и све то упаковано у онај њихов источњачки амбијент и у савршену продукцију.

Мене је све ово оставило без текста. Било какав други коментар је непотребан.

Карах ангрен и ово се врте по цео дан.Наизменично :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar album na prvu, krajnje paljevinski. Dosta ima nekih riffova koji me udaraju na pravo mesto, ali za sad baš nijedna pesma da kažem da me je potpuno raspametila. Svakako mu se mnogo više radujem novim slušanjima nego što je to bio slučaj sa mlakim prethodnikom.

Za sada jedini vidljivi minus ovaj novi/stari bubnjar. Ne znam da l je možda bila svesna odluka da takve budu pesme, ali definitivno mnogo manje zanimljivih ritmičkih rešenja. Legao na duplu čovek i ne gleda gde udara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na novom najbolji posao su odradile gitare. sem onog blastovanja na samom pocetku pesme su manje -vise mid tempo i to je jedina malecna zamerka koja ne utice na veoma dobro misljenje koje imam o albumu. lost tribe i the palm the eye...su mi za sada omiljene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Meni lično, najbolji je Sphynx,a to što na ovom poslednjem preovlađuje mid temp o i treba, mnogo je epskiji i što se kaže, je l', enšejnt vajb i atmosfera. Nikad mi oni nisu bili za neko blackersko šamaranje i komančero zzzz fazon. Ovo je baš ono pravo, višeslojno epsko rulanje žanrom.

 

A pitanje, zar ne bi njihova tema trebala ići u folk odeljak, daleko su oni od standardnog blacka. Samo pitam?

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...