Jump to content

Black Sabbath


Srki

Recommended Posts

BLACK SABBATH members Tony Iommi, Ozzy Osbourne and Geeer Butler have vowed to continue recording their new album without Bill Ward after the drummer announced that he will not be able to participate in the recording of the reunited band's new album or perform with them on tour unless he is presented with what he described as a "fair agreement" and a "signable contract" that financially reflects his contributions to SABBATH's history and his standing as a founding member of the band.

...

In response, Iommi, Osbourne and Butler have issued the following statement:

 

"We were saddened to hear yesterday via Facebook that Bill declined publicly to participate in our current BLACK SABBATH plans... We have no choice but to continue recording without him although our door is always open... We are still in the U.K. with Tony. Writing and recording the new album and on a roll... See you at Download!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra će da umre, a danas ga zanima da li će dobiti 3 ili 6 miliona. Istina je ono da su ljudi sve veći baksuzi što su matoriji (znam po sebi). Daklem, G. Bil je dobio ugovor koji ne može da potpiše, kao da će on svaki dan da ga puši u buretu.

Ne kažem da se menadžment benda fer, ali trebalo je da Bil iskoristi ovu priliku za života da svira pred milijardu ljudi, makar i za pivo i cigare. Sledeća prilika mu se neće ukazati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a oni da iskoriste priliku kao ljudi od 60 + godina da ispostuju jedni druge kao prijatelje, i da se podsete malo kako je bilo kad su se nasli 4 siromasna klinaca da sviraju bluz u garazi pre toliko godina?

 

Bill je hteo da se zavrsi njegova karijera u bendu kao sto je zapoceo. Njega u ovim godinama zanima postovanje, ne milion ljudi u publici i ne pare. to je sustina kako ja vidim.

 

naravno, to sve dolazi u obzira kad pricas o idealnom nekom svet, ne o realnom.

 

Ali ne znam kako mozete protiv coveka da pricate kao da on nije u pravu. da li bi ti svirao zbog publike u bendu u kome te prijatelji stari 40 plus godina ne postuju?

 

i da li bi bio ogorcen da si ti stvorio pre toliko godina sa ortacima bend koji je postao jedan od najvecih na svetu, a sad ti naredjuje i isplacuje kurva koja je ozenila pevaca?

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidiš kakva kurva meni naređuje na poslu za daleko manje para :)

Bendovi poput Black Sabbatha su odavno mnogo ozbiljnija priča od druženja četiri prijatelja. To su firme, znaš to mnogo bolje od mene. Bez obzira na sve, mislim da je Bil zbog fanova trebalo da odradi album i turneju i bez dinara. Verujem da ne umire gladan. Prljav veš je trebalo da iznese posle toga u memoarima.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega, da je Dio ziv, do ove turneje ne bi ni doslo, snimao bi se ili novi H&H ili nesto trece bi Iommi radio. Ovako, on mislim da nema mnogo opcija, a svira mu se ocigledno (isto i za Butlera). Da ide sa Martinom na turneju nekako ne ide, to je bas nisko spadanje u ovom trenutku cini mi se. Tako da bi Bill jos bio u penziji jer bi Appice svirao bubnjeve i Ward ne bi ni imao neki ugovor koji bi mu lezao ponudjen. Tako da, ako je vec doslo do turneje, i ako ce vec da sviraju, nekako mi je idiotski da se sad natezu oko para jer to razbija i ono malo drugarske iluzije koja je ostala oko njih cetvorice, kao prve heavy metal cetvorice. Meni je ovde najvise zao sto niko nece da popusti. Niti on da kaze OK njima, niti oni OK njemu. Svima je u 70 godina odjednom zinulo za funtu vise. Je l' i njih opeljesile bivse zene k'o Dzon Kliza ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...