Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

Eto, nismo imali sreće što se razbolio baš pred koncert. Mada se razboleo on i par dana ranije, ali nije čovek davao značaj tome. Znaš ono optimističko ''Loše mi je, ali biće mi bolje sigurno za par dana''.

A što se tiče oporavka, ja sam se od operacije slepog creva oporavljao pet, šest dana, a ako je Glen uspeo za ta dva dana, onda sam stvarno iznenađen. Mada, opet, Britanija je to, ko zna kakve su mu painkillere dali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi super da dodju samo je problem shto su mnogi posle onog shto se desilo izgubili volju za njihovim kocertom. Da ste samo videli tu tuznu scenu. Ljudi sede na tribinama i gledaju kako rastavljaju binu. I ja sam bio tamo. Stvarno je ispao zajeb. Za sebe znam da cu otici ponovo ako budu dolazili. Pitanje je kakav stav o tome imaju ostali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi super da dodju samo je problem shto su mnogi posle onog shto se desilo izgubili volju za njihovim kocertom. Da ste samo videli tu tuznu scenu. Ljudi sede na tribinama i gledaju kako rastavljaju binu. I ja sam bio tamo. Stvarno je ispao zajeb. Za sebe znam da cu otici ponovo ako budu dolazili. Pitanje je kakav stav o tome imaju ostali...

Ista situacija. Jako tužan prizor. Od dugoočekivanog heavy metal spektakla ostalo samo rastavljanje bine...

Ja ću takođe sigurno doći ako se odredi novi datum, ali je vrlo jasno da će odaziv biti MNOGO manji nego ovaj put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista situacija. Jako tužan prizor. Od dugoočekivanog heavy metal spektakla ostalo samo rastavljanje bine...

Ja ću takođe sigurno doći ako se odredi novi datum, ali je vrlo jasno da će odaziv biti MNOGO manji nego ovaj put.

 

 

 

ja cu doci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dobro je sto ih niste gledali uzivo... ja da sam znao da se menjam sa nekim od vas...

bolje zapamtite halforda kao boga metala koji je imao sjajne performanse, nego da vam ostane u secanju kao starekanja koji se sili da uradi nesto za sta odavno nije sposoban... meni ga je bilo zao...

 

bilo mi je jos zalije kad sam cuo da ustvari stoji onako pokriven na sceni, da bi citao karaoke sa monitora,... mada ne verujem da je to tacno... za 40 godina pevanja bi svako zapamtio odredjene pesme...

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехе, све сам на послу заразио Нострадамусом!

Свима је то најомиљенији албум предходних дана.

Што волЕм кад у пуној канцеларији могу да слушам метал!

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехе, све сам на послу заразио Нострадамусом!

Свима је то најомиљенији албум предходних дана.

Што волЕм кад у пуној канцеларији могу да слушам метал!

:rockdevil:

Zavidim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mora buduće kolege da truje celim prvim & poslednjim albumom RN.

 

Dobio bi momentalnu šut kartu na sveže dobijenom posliću ...

 

Ali cenim ga, da pesma ''Princ Tame'' mora biti neizostavna u repertoaru. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...