Jump to content

Judas Priest


JUDAS

Recommended Posts

probala u bilet servisu gde sam i kupila ali nishta.....kazu idi u skc a tamo neki vojnik... kaze ne znam nishta ja...zato pitam vas......

 

Ako je tako pitaj Elderane-a

 

nije bitno da li će i kad da dođu, već i da sviraju kad su već došli

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

EnKi ovako da ti kazem (bez uvrede)

 

Onaj ko je hteo doci prvi put doshao bi i prvom sledecom prilikom.

 

Nije bitno da li si klinac ili ne...

 

Po tvom mishljenju onda nebi ni trebali slushati Judase...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EnKi ovako da ti kazem (bez uvrede)

 

Onaj ko je hteo doci prvi put doshao bi i prvom sledecom prilikom.

 

Nije bitno da li si klinac ili ne...

 

Po tvom mishljenju onda nebi ni trebali slushati Judase...

Teshko je mene uvrediti, ali otkud ti znash kakvo je moje mishljenje? Jesam li ja rekao shta uvredljivo za Priest ili za organizatore? Mozhda cu doci na koncert ako ga bude, mozhda i necu, to je moje pravo, kao i pravo svakog drugog, a znam da mnogi ne bi doshli. Ne mogu, u svojoj ogranichenosti, da shvatim kako su oni (a potencijalno i ja s njima) "najvece seljacine", pa se smejem ko lud na brashno takvoj konstataciji. Sta cu kad sam luda, eto, nisam ni u kom sluchaju uvredjen, jer, kako ljudi kazhu - "da se bojim misheva, nosio bih mishomor", a ja, po analogiji, kazhem - da se vredjam zbog svachijih gluposti, bio bih svako. Bez uvrede :) Svako mozhe biti svako...Ali niko ne mozhe biti ja.

Ono sto sam hteo da kazem je da ne volim krajnosti u koje ljudi odlutaju, chuli smo predstavnike jedne takve na zavrshnim stranicama teme o koncertu, sada chujemo predstavnike suprotne krajnosti, a obadve su besmislene. Jedna strana misli da je koncert morao da se odrzhi i ne zanima ih nikakav argument o njegovom otkazivanju, pljuju po bendu, organizaciji, mora da pronadje krivca, druga samo shto ne predlozhi da se pare od ulaznica ne poshalju Tiptonu kao znak vernosti srpskih fanova i pljuje po ljudima koji ne bi doshli na ponovni (pod velikim znakom pitanja) koncert, ne zanimajuci ih, pri tom, zashto ne bi doshli...Etiketirace ih izdajnicima metala ili shta vec, pretpostavljam :udri: Pa izvolite, dragi prijatelji, ako spadate u jednu od ove 2 vrste, samo nastavite biti takvi, niko nema nishta protiv, sve dok svoje mishljenje zadrzhite za sebe. U suprotnom, mozhe se desiti da se neko nadje uvredjenim (s pravom), a to nije dobro (zar necete u Evropu, pokazite da ste veci Evropljani od Evropljana :mhihi: ) Ja se ne mogu uvrediti, jer sam mnogo plitak, sreca moja :da:

A i vasha :cool:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma shta si upravo rekao,ali poenta je:

ako je neko fan Judasa zashto bi nakon jednog otkazivanja krenuo da sere po bendu i ne bi doshao na sledeci koncert?

Ako voli muziku ne bi trebalo da mu bude bitno ko je i zashto kad otkazao ili ponovo zakazao koncert,vec bi samo trebalo da ode i uzhiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma shta si upravo rekao,ali poenta je:

ako je neko fan Judasa zashto bi nakon jednog otkazivanja krenuo da sere po bendu i ne bi doshao na sledeci koncert?

Ako voli muziku ne bi trebalo da mu bude bitno ko je i zashto kad otkazao ili ponovo zakazao koncert,vec bi samo trebalo da ode i uzhiva.

Nisam rekao nishta, upravo tako. Ja sam se napregao da bih tebe shvatio i, verovao ili ne, uspeo sam. Potpuno se(be) slazhem. Sooo...let's go! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mene ''Nostradamus'' nije ostavio neki naročiti utisak.

 

Štaviše, deluje mi album poprilično zamoran za slušanje. Mislim da je ''Prophecy'' jedina stvar koju češće vrteti - ostalo ne.

 

Iako se radi o različitom podžanru metala, neka se Džudasi ugledaju malo na TestAmenT,

da vide kako se prave kvalitetne prženije od albuma u ovom dobu gde oskudevaju interesantna metal ostvarenja. :da:

 

Uostalom, oba benda su objavila iste godine (2008) svoje nove materijale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Štaviše, deluje mi album poprilično zamoran za slušanje. Mislim da je ''Prophecy'' jedina stvar koju češće vrteti - ostalo ne.

Tako beše i meni na prva dva, tri slušanja. Ali sam se baš isforsirao, i puštao i puštao iznova i iznova. Nije mi žao.

 

Nostradamus je keva. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nisi napaljeni klinac, nesto bih ti rekao :puke:

covece bre iskuliraj, imao si i 15 i 16 i 17 godina... ali metal nas sve spaja, tako ja sa 19 sedim za istim stolo ina ravnoj nozi sa ljudima od skoro 40 ali i sa ljudima od friska 17, 18... nemoj to sa staroscu da spominjes

 

covek se ponasa na forumu dobro, a priest sto su otkazali koncert prvi put u karijeri, sta da se radi... zasto ne otici na koncert ako ponovo planiraju... bio bi to samo lep gest i njihova dobra volja...

 

(ali po meni) ne treba otici na koncert iz drugih razloga, a ne zbog toga sto su otkazali

 

@powerslave: a da je recnik bio 100% adekvatan, nije bio adekvatan

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svimamo pravo na greske, ali ne znaci da smo zato u pravu, ja nikad nisam bio u tom pravu, losa karma, sta li je?

 

In years to come

You'll hear my name

When darkness falls

On Judgment Day

 

Dobar album, vredi imati originalan

 

 

2112-thend of their maya-world...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја уопште не могу да се одвојим од овог албума.

Мени, генерално, прави велики проблем то што је лик отворено декларисан као педер тако да ово све још више добија на тежини и значају.

Ово јебе кеве, ова музика.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da te lik nece zajebati. To nebi njemu ishlo u prilog...

Ne kazem da da to nije pametno ali ja uvek biram opciju koja mi je sigurnija...

Ja sam posle toliko pokushaja konachno uspeo da zamenim kartu u Mungosu u NS-u. ;)

 

Nisam dobio pare :confused::confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedi govna u picku amterinu zajebo me je nije dostupan na jebeni broj,znaci ja sam punko 4500dinara koje nikad necu videti za ovaj koncert,a vise niakd necu da mrdnem dupe za neki koncert dalje od Zrenjanina,naso je meni od mene da drpi svu lovu sto sam imo sad ima 110din u novcaniku...ma stravrno na moju muko od otkazavinja koncerta naso je da mi drpi lovu....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

a imam njegovu adresu nek ne ne zacudi ako mu navrata pozvnoi brdo dugogsih ljudi,sa bokserima,al ne oni nece doci na kafu vec po pare. . . mrtav ozbiljan sam ocekujme tu uplatu do 5avgusta. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze jbg zao mi je shto te je zajebo lik. Kevu mu jebem tim postupkom ubija volju da ljudi uopshte odu na neki koncert u ovoj zemlji. 

 

Jbg ne znam shta da ti kazem... Moj ti je savet da ne odustajesh. Jebi mu kevu!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

neznam meni judas preist nije nesto.uglavnom mi se ne svidja muzika jer onako hard rock i tekstovi su im uglavnom ono ja sam tamo neki bajker i imam dugu hard rock kosu i vozim neki tamo motor i juri me policija a ja zato vreme zivim nocni zivot.meni je to jako glupo.ali dobro svako ima svoj ukus valjda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni zvuchi kao da si video spotove za "Breaking The Law" i "Living After Midnight" na VH1 i odluchio da komentarishesh. :D

 

I da, upotrebljavaj malo interpunkciju, neke delove ti ovde ich ne razumem shta si hteo da kazesh..

 

pa da upravo te dve pesme govore sve o bendu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...