Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

Vracamo Floyde na prvu stranu!

Ide Gilmour na turneju, a najblize nama je Italija (Rim, Milan)!

Naime evo liste:

March 10 - Dortmund, Konzerthaus

March 11 - Hamburg, Congress Centrum Hamburg

March 15 - Paris, Le Grand Rex

March 16 - Paris, L’Olympia

March 18 - Frankfurt, Alte Oper

March 19 - Amsterdam, The Heineken Music Hall

March 20 - Amsterdam, The Heineken Music Hall

March 24 - Milan, Teatro Arcimboldi

March 25 - Milan, Teatro Arcimboldi

March 26 - Rome, Auditorium Parco Della Musica

May 29 - London, Royal Albert Hall

May 30 - London, Royal Albert Hall

 

Jeb' ga! Nema ni Peste, a kamoli nas!

E do kurca! Da ponovim? Do kurca!

Najverovatnije bih isao u Pariz, ali sam bas sad nasao da odem u jebenu vojsku. sad.gif Mada, 29-30. maj... jebi ga, ako skrate 15 dana, London je moj!

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sta imate od video snimaka (koncerti, filmovi i sl)? Ja imam Pompeju, The Wall, neki spot za Welcome To The Machine, spot za Learning To Fly, Astronomyu Domine (Beat Club Performance) i to je to. Ima neko Pulse, ili DSOT? More, LA Vallee, Zabriskie? (dobro za ova poslednja tri znam ko ima).

DVD-ovi:

 

Pink Floyd Live in Venice '87 1987 1

Pink Floyd Delicate Sound of Thunder 1988 1

Pink Floyd PULSE 1995 2

Pink Floyd Live at Pompeii 2003 1

Pink Floyd Classic Albums - The Dark Side of the Moon 2003 1

Pink Floyd Video Anthology (1968-1983) 3

 

Nego, jel' ima neko Live at Pompeii DVD ovu direktorsku verziju da je voljan za razmjenu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mojih bootlegova:

 

13.9.1967 - Reaction In G

17.9.1969 - The Man And The Journey (ovo je istorijski vazan bootleg, i svaki Pf fan bi za ovo bar trebao znati, ako ne i imati - prvi PF koncept).

17.2.1970 - A Flaming Gong

11.2.1970. - The Amazing Pooding

16.9.1970 - Mooed Music

1972 - The Great Gig IN The moon

1972 - From The Other SIde

22.9.1972 - Hollywood Bowl video

11.3.1973 - Yesshkul

18.5.1973 - Earls Court video

17.4.1975 - Hog's In SMog

8.5.1975 - The Azimuth Coordinator I

 

Jednom od ovih ja mislim fale pesma-dve.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koji je trip,ali kad slusam Floyde oko 03 posle ponoci,uvek imam jako morbidne i jezive snove... ph34r.gificon_mrtav.gificon_uhoh.gif

Freak! icon_uhoh.gif

Uf... jednom sam zaspao uz Ummagumma (slušalice na ušima), i imao sam neki užas trip od sna, bio sam skroz znojav kada sam se probudio (tj. kada me je ortak probudio za dežurstvo). Nakon toga, puštao sam samo WYWH, Animals, The Wall i The Final Cut (DSOTM nisam smeo zbog onih satova u Time icon_smile.gif ). Ostalo sam zaboravio sa ponesem. sad.gif

E, al' sam se iznenadio kada mi je komandir baterije rekao da, pored toga što sluša gusle kada želi da se opusti, ima i sve od Pink Floyd-a. Trip. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pred spavanje DSOTM, ako samu nekom svom tripu. Pompeja ako sam u psy tripu. Wall ne preferiram pred spavanje. Ummagumma je verovatno u pizdu lepu materinu trip. Sysyphus, SSOSMAGTIACAGWAP nije zdravo bed time stivo. Kao ni The Narrow Way. Ceo taj album je lud, sem Grantchester Meadowsa. Live JE ekstra. Meni i najbolji Live PF album ustvari. TFC mi nije nikako za spavanje. Though I ought to bare my naked feelings, though I outht to tear the curtain down... Zsa spavanje ipak najbolji meni ASOS.

 

@profa

Komandir baterije bas fan? I dosta po netu svrljas bogami. Idi tamo pucaj iz onog topceta. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@profa

Komandir baterije bas fan? I dosta po netu svrljas bogami. Idi tamo pucaj iz onog topceta. icon_smile.gif

Vidiš, nije baš fan... rekao mi je da ima sve od Floyda, ali da ih baš i ne voli, ali nije stigao da mi kaže zbog čega. Sutra se vraćam u KŠ pa ću ga pitati. icon_smile.gif

Inače, on, komandir mog voda i naš zastavnik slušaju sjajnu mjuzu - uglavnom bluz, i naravno rokenrol. Čak mi je komandir voda rekao da je ranije svirao gitaru. Moram da ga iscimam da džemujemo malo; stvarno mi je muka narodnjaka, pogotovu zato što imam lika koji svako veče kada ležemo da spavamo pušta radio sa tom vrstom muzike. I još ja ispadnem nenormalan što slušam rok. icon_smile.gif Ali eto, čim se dokopam kancelarije počinje uživanje...

 

Nego za PF, ima li najave koncerata Rogera Watersa? Trebalo bi da ove ili sledeće godine krene na turneju, a ne bih i njega da propustim.

 

I jedno pitanje za upućene: da li se na granici proverava da li je neko vojnik? Imam trip da uzmem redovno odsustvo u vreme Gilmourovog koncerta u Parizu ili bližem komšiluku, pa da odem tamo, ali mi je frka da me ne provale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...