Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

Sad da sam neki alavi icon_smile.gif pa da se oman ja javim, al' ima sigurno neko kome je to potrebnije icon_da.gif

fillex, za filmove znas da treba da se obratis turncoatu, on je baja za to mhihi.gif ... a mislim da je i teta-Council opskrbljena icon_razz.gif

Naravno da je teta Counsil opskrbljena icon_rolleyes.gificon_cool.gif .

Cak samo ona i ima te filmove na diskovima.. Ti, fillex, k'o da to ne znas..

 

 

Ponedeljak, utorak sledece nedelje, kasno popodne predlazem ja (25, 26. jul)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ova Kansil sto je nezgodna ph34r.gif

Al' ako, voli ona Flojde vise nego ista sto nije dugacko i plavo (u kosu, duugu, fkors icon_smile.gif)

Nego, da l' je neko pitao ovog Eternal Flame-a sto nabavlja originale za 8 jura, da l' mogu i Floyd-i za tu cenu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh veceras Stairway to heaven u izvedbi Floyd-a.. mnogo dobro zvuci....

Valjda i Plant peva ... duet..

Ha?! Za ovo nikada nisam čuo, jesi li siguran da ima veze sa Floydima? I ko sve iz Floyd-a peva/svira?

Kuku... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam.. nisam neki poznavalac floyd-a ali cudan glas za Gilmour-a.. onaj zavrsetak je definitivno njihovo tripovanje icon_smile.gif

Na pocetku izgleda kao da i Plant peva... ako je verovati file name-u koji glasi - Led Zeppelin & Pink Floyd - Stairway to heaven.mp3

Traje 9:33 ...

 

Potrazi na p2p mrezama..

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm moj ortak koji je veliki fan zeppelina je prvi put cuo ovu verziju.... i kaze nisu sigurno Zeppelini.... nego floyd-i.. a da ima navlakusa - ima... skinuh Metallica cover .. kad ono obcna studijska verzija od Zeppelina.. icon_razz.gif

 

Ako 'ocete okacicu vam pa da skinete.. ako ne nadjete na p2p...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz iskustva znam da postoji gomila prevara, pa se nisam usudio da skidam i te tzv. Floyde + Plant, posto oni Rammstein - Pet Sematary, veze nemaju sa Rammsteinom, a ni Metallica - Smoke On The Water, veze nema sa Metallicom, itd... Jedino za sta sam siguran je da Sisters Of Mercy - Comfortably Numb, jesu Sistersi. Samo sto je u pitanju neki ultra-bootleg, pa i nije bas dozivljaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam.. nisam neki poznavalac floyd-a ali cudan glas za Gilmour-a.. onaj zavrsetak je definitivno njihovo tripovanje icon_smile.gif

Na pocetku izgleda kao da i Plant peva... ako je verovati file name-u koji glasi - Led Zeppelin & Pink Floyd - Stairway to heaven.mp3

Skinuo sam dva snimka - jedan ja 2Mb i očigledno je snimak sa trake jer na trenutke zavija, a peva Plant. Drugi je veliki 7.66Mb i ne znam ko peva (na kraju ima par ženskih glasova u delu posle vrištanja, gde se u ovoj verziji vrti "And it makes me wonder"), ali definitivno nije ni Plant niti bilo ko iz Floyd-a. Skinuo sam i verziju Foo Fighters-a (ovo morate da čujete, upišao sam se od smeha icon_smile.gif maksimalno usporeno i još lik ne može da se seti teksta, pa svaki čas pita muzičare/publiku šta ide dalje... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ), ali to definitivno nije to. icon_wink.gif Aj' mi reci koliko je tačno veliki taj tvoj fajl?

 

PS. Sad tek videh da traje 9.33 - to je ova moja verzija od 7.66. Pa čoveče, gde ti pade na pamet da postoji mogućnost da ovo ima veze sa Floyd-ima? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ova Kansil sto je nezgodna ph34r.gif

Al' ako, voli ona Flojde vise nego ista sto nije dugacko i plavo (u kosu, duugu, fkors icon_smile.gif)

Greska u koracima, dragi moj, Floydi su ispred dugackog i plavog icon_wink.gif . Zasad icon_smile.gificon_smile.gif .. (i zanavek, po svemu sudeci icon_smile.gif )

 

Titla ima na francuskim filmovima, na engleskom i generisanog. Na Zabriski Point nista.. Slika je uzasavajuca uglavnom, a Schroederov More definitivo pripada dosadnijoj gomili filmova koje sam imala prilike da gledam..

I senjor prilicno lose uklapa muziku sa scenama, ali ko pita, kad je ta muzika PF.. icon_wink.gif

 

I molim da ljudi koji su zainteresovani da se pojave potvrde dolazak fillexu ili meni (jer nekako osecam da cemo se opet pojaviti samo on i ja icon_smile.gif ) i da se odlucimo za ponedeljak ili utorak.. Recimo, 7 sati, dupe konja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS. Sad tek videh da traje 9.33 - to je ova moja verzija od 7.66. Pa čoveče, gde ti pade na pamet da postoji mogućnost da ovo ima veze sa Floyd-ima? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sta znam.... naivan sam i lakoveran icon_mrgreen.gif

A i ortak mi kaze da su Floyd-i zbog onog tripovanja posle... icon_uhoh.gif

Ma nebitno, nije losa obrada svakako... svaciju slusaj, svoju svidjaj - lepo kaze nas narod.. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej jel dogovoreno onda, ponedeljak 7 h glava konja?

Pa ae. Šta ja kome treba da režem? fillex, je l' tebi treba nešto od EKV? Kome sve režem A Tree Full Of Secrets na DVD?

 

[Edit] I je l' nosimo gitare? icon_smile.gif

Edited by profa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni A Tree Full Of Secrets na DVD. Gitaru bih poneo al nema se kinta za futrolu. wallbash.gif . Ajde vidimo se ljudi. pivopije.gif

Ponecu ti ja moju staru futrolu, sunce mu izebem. icon_smile.gif Al' loša je, oštećuje gitare. Da nosim i drugu gitaru, ili samo jednu, ili nijednu, ili gitaru i klavijaturu (što je smor)? Ma bilo bi najbolje da neko ponese stub na bakterije, pa da slušamo... ili neki portabl divx plejer, da gledamo Live8 i ostalo. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...