Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

Koliko sam uspeo da uhvatim satnice raznih kablovskih TV stanica kod nas, nijedna neće prenositi Live 8 koncerte. sad.gif Video sam da će BBC 1, 2 i 3 da prenose baš sve što će se dešavati, ali kod nas niko ne prenosi BBC 1, 2 ili 3? Bedak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam uspeo da uhvatim satnice raznih kablovskih TV stanica kod nas, nijedna neće prenositi Live 8 koncerte. sad.gif Video sam da će BBC 1, 2 i 3 da prenose baš sve što će se dešavati, ali kod nas niko ne prenosi BBC 1, 2 ili 3? Bedak.

Ja imam BBC ?

 

Znaci, kod mene icon_wink.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam BBC ?

 

Znaci, kod mene  icon_wink.gif  .

Cekaj, i ja imam BBC. I News i Prime.

Ama bre, ovo što se kod nas daje na kablovskoj su BBC World ili BBC Prime, a nijedno od ta dva nije BBC 1, 2 ili 3. sad.gif Gledao sam schedule BBC World-a i nema ničega osim Bob Geldofovih putešestvija po Africi. sad.gifsad.gifsad.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da najzad i ovde objavim verovatno znanu vam stvar..

Boba Geldof je svetu rekao sta ce Pink Floyd svirati 2. jula od 7 popodne po Grinicu, a 8 za nas (sviraju predposlednji na koncertu koji traje od 2 do 8 popodne).. Dakle (TUS!!!), Breathe, Comfortably Numb i Wish You Were Here.. Za ocekivati, no..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da najzad i ovde objavim verovatno znanu vam stvar..

Boba Geldof je svetu rekao sta ce Pink Floyd svirati 2. jula od 7 popodne po Grinicu, a 8 za nas (sviraju predposlednji na koncertu koji traje od 2 do 8 popodne).. Dakle (TUS!!!), Breathe, Comfortably Numb i Wish You Were Here.. Za ocekivati, no..

nek paze da se ne umore

bez veze

pokretati toliku masineriju i zakopavati ratne sekire zbog 3 pesme

osim ako

se to ne izrodi u nesto vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he... te pesme nisu mogle da se čuju uživo već 30-ak godina... Šteta, ali realno nije bilo šanse da neke od tih sviraju icon_cry.gif A i ne treba previše očekivati od koncerta takve vrste — više je simbolika u pitanju. Šta da radim(o)...

 

A što se prenosa tiče, ja ću pokušati da iscimam ortaka sa satelitskom da navatamo neki BBC pa da ga snimim & bacim u neki diviks za buduće generacije icon_biggrin.gif Pola osam uveče, a? Biće, biće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MTV and VH1 to broadcast Live 8 ( izvor ) —> da li se ovo odnosi i na MTV/VH1 koje mi imamo u okviru kablovske? It's too good to be true... icon_cry.gif

 

@Haralampije: He, he. Ja se iskreno nadam da ću uspeti u tome (mislim na snimanje). Dok kompresija nije problem, upload će verovatno biti ako snimak bude bio 20+ MiB.... icon_sad.gif Ali, o tome posle 2. jula...

Edited by supergeek

Share this post


Link to post
Share on other sites

citat sa nme sajta

 

"Although fans are ecstatic over this news, no world tour will follow. More than likely, this will be the last time these people will ever be on stage as Pink Floyd"

 

a taj mtv je americki mtv i koliko sam shvatio oni ce istovremeno prenositi sve koncerte tako da ce skakati iz jednog grada u drugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

citat sa nme sajta

 

"Although fans are ecstatic over this news, no world tour will follow. More than likely, this will be the last time these people will ever be on stage as Pink Floyd"

 

Ma sta oni znaju icon_smile.gif ..

 

Ja cu svejedno da ignorisem istinitost tvrdnje da se ne bih bacila kroz prozor.. icon_smile.gif Zamislite kakve su mi misli prolazile kroz glavu kad sam jos kombinovala odlazak - kao, ma jebi ti zadovoljstvo i ideologije i sve odreda, ima da upisem ekonomiju i da namlatim pare i da kupim svet pa da vidi on koga ce da limitira jebenim novcem i vizama..

 

Znaci, opet nista? Radio B92 ce prenositi audio komponentu.. Valjda iz Londona, majku mu, nemam pojma..

 

Jer i dalje stoji da se svi mi mucenici okupimo i olesimo zajedno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da se dosta prica o Pink Floydu i to mi je mnogo drago.

Prenos ce biti na trecem kanalu rts-a ako vec niste to negde spomenuli jer nisam stigo sve da citam.

Steta je samo sto ce verovatno da odsviraju 3-4 pesme zajedno i da se razidju a mi cemo svi da se nadamo da ce da odrze bar jos jednu turneju zajedno posto od novog albuma zajednickog nema nista.

Lele majko sta bi to bilo da zajedno izdaju jos jedan album, da pokolju sve ove takozvane bendice (sto kao sto rekoh najverovatnije nece da se desi).

Ja sam iz Nisa i koliko vidim planirate da se okupljate u Beogradu, steta sto niste u Nisu.

Drago mi je kada vidim da ima ljudi koji cene i postuju taj fenomenalni bend ( sto je interesantno izgleda da nas ima dosta koji volimo PF).

Ja imam i satelitsku antenu ali bbc 1,2,3 se naravno ne vidi kod nas odn. sistem zastite tih kanala nije probijen a legalno je preskupo, mislim da i ne moze da se nadje legalno.

Pozdrav svima vama sa zeljom da Pink Floyd organizuje bar jednu turneju u kompletu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BBC 1, 2 i 3 bi trebalo da budu na Eurobirdu i vode se kao free to air kanali. Okrenem antenu ka tom satelitu, ukucam frekvenciju, i tamo nema nista! Ne znam u cemu je fazon, malo je reci da sam se razocar'o. Al' bice valjda na nekom od stotina ostalih kanala. Sta god budem mogao, animicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...