Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Nego, kako ti to čitaš? Dosadi ti jedna knjiga pa pročitaš poglavlje druge, a onda pred spavanje par strana treće? Logika?

Nisam mogla da se raspravljam s njim, ali upravo sam to imala na umu. Jednom sam bila primorana da pročitam 3 knjige za 7 dana. Tipa, imam sledećeg ponedjeljka ispit iz američke i britanske književnosti i moram pročitati knjige koje nisam stigla. Jao, moje muke! Sve mi se izmiješalo, pogotovo što nisu bili isti periodi. :mrtav:

 

I moja takodje :bigblue: Ja sam sad uzela Volvo Kamioni, to je nastavak Doplera... jedva cekam :veseli: ;D

'ebeni vrh :da:

:mrgreen::bigblue:

Nastavak Doplera?! Sad znam koju ću knjigu sledeću pazariti.

 

Ladno nastavak!!!! Jeeee! Znalo se da će biti nastavka, rekao čo'ek sam, ali... :veseli:

Ima sjutra da je kupim. Odlučila sam da napravim kolekciju. Samo da krene plata :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno nastavak!!!! Jeeee! Znalo se da će biti nastavka, rekao čo'ek sam, ali...

Ma ja sam video tu knjigu u knjižarama još pre par meseci, ali nisam baš zagledao najbolje, a nisam ni imao para da je kupim. Posle sam i zaboravio da sam je video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svitak omega, malo lejm al ja kad uvatim knjigu ne pustam dok ne zavrsim, knjiga je da vincijev kod u pokusaju najzanimljiviji momenat bivsa kaludjerica koju svi zivi oce da karaju i onda kazu da nuns have no fun :)

i tako si ti citajuci tu knjigu pocela da razmisljas kojeg clana yumetal foruma bi voljela da vidis 'kao od majke rodjenog'. sta su ti rani jadi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...