Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Bas sam nesto malo prehladjena,pa sedim kuci i citam po ceo dan :zeleni: ...bas sam danas zavrsila sa ''dnevnik sludjene mlade''preslatka duhovita knjizica,a sada citam ''ljubavne igre''od dzil mensel,pa cu onda ''kupoholicarka u inostranstvu'' :zeleni: klasicna zenska,opustajuca literatura :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emocionalna inteligencija by Danijel Goleman: preporuchujem! (:

 

@Varg: Skoro je izbachen film, radjen po knjizi...nisam imala pojma da knjiga uopshte postoji, i to da je napisana 1986...ovo je jedan od retkih primera da mi se svidela i knjiga i ekranizacija iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mefisto i Zlatokosa, mada ne preporučijem, pošto pisac očajnički pokušava da stvori kult i uzdigne se na Geteov nivo, u čemu je loš. U pitanju je domaći posac, ja se izvinjavam, ali imam problem s pamćenjem imena. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mefisto i Zlatokosa, mada ne preporučijem, pošto pisac očajnički pokušava da stvori kult i uzdigne se na Geteov nivo, u čemu je loš. U pitanju je domaći posac, ja se izvinjavam, ali imam problem s pamćenjem imena. :rolleyes:

 

Srdjan Krstic :D Ni meni se nesto ne dopada knjiga, ali znam 'dosta' ljudi koji su odusevljeni... valja procitati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

"Politika" je skoro izbacila knjigu - Amadeus, Bernarda Gruna. Nasao sam je kod ovih ulicnih prodavaca knjiga, iz 2 dela je i za jako jeftine pare.

Jeste da sam upoznat sa likom i delom Mocata (mojim omiljenim kompozitorom), ali saznati nesto novo nikad nije na odmet. I zaista ima detalja koje sam prvi put ovde procitao i bio fasciniran njegovom genijalnoscu. Knjigu zaista citam sa uzivanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari su mi preporucili ovaj forum i rekli iznenadices se ..i moram da priznam jesam........hvala na idejama, dali ste mi domaci zadatak za narednu godinu, sto da se podsetim nekih davno citanih ,sto ste me zainteresovali novim.........Moj predlog ''Divne kosti'' od Elis Sobold-ta knjiga je magicna....i ps:nema veze a Skupljacem kostiju to obicno asocira :wink2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...