Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Godine na 6, VJ Džet

 

 

Nego, gle šta mi interesantno stiglo - kupovala sam od njih online i cene su više nego ok:

 

 

 

 

U utorak 18 avgusta, počinje sa radom knjižara sa najvećim izborom knjiga u Srbiji koja se prostire na više od 350m2 sa preko 50.000 knjiga u ponudi. Ovo će biti jedinstveno mesto za sve poštovaoce pisane reči budući da će na jednom mestu biti objedinjena ponuda svih domaćih izdavača sa apsolutno svim njihovim naslovima koji se mogu naći na tržištu ali i izuzetno dobar izbor stranih izdanja.

 

U knjižari postoji i kafe kutak.

 

Knjižara Delfi 7 SKC nalazi se u prizemlju zgrade Studentskog kulturnog centra u Beogradu i radi svakim radnim danom od 9 - 21h, a nedeljom od 12 - 21h.

 

Povodom otvaranja knjižare Delfi 7 SKC izdavačka kuća Laguna daje promotivni popust na sva svoja izdanja od 25% u trajanju od mesec dana.

 

Budući da nije reč o Klubu čitalaca, u knjižari Delfi 7 ne važe klupski popusti. Međutim, na tri i više kupljenih knjiga bilo kojeg izdavača dobija se dodatni popust od 10%.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeeee. tamo se mora otići

 

 

Slazem se. Ja nisam naisla ni na jednu da me je odusevila. :unsure: Mozda samo ne volim vampire dovoljno. xD

 

Pocinjem da citam J.Sheridan Le Fanu - Karmila... Pa da vidimo. :bigblue:

 

neće ti se svideti karmila...

ko voli knjige sa vampirima preporučujem Poppy Z. Brite - Lost Souls. nisam sigurna dal se može naći kod nas...

dobra je i Lorel Hamilton - Grešna zadovoljstva

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...