Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Guest HEFEST
Ako Bog da ja neću nikad početi da filozofiram!

 

Daglas Adams - Autostoperski vodič kroz galaksiju

 

 

Sta ste se uvatili tog Autostoperskog vodica ko pijani plota. Uhhh. Sem lepog naslova knjiga je shit.

 

Svaki drugi cita to, a svaki treci Dostojevkog. Pa ljudi aman.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste se uvatili tog Autostoperskog vodica ko pijani plota. Uhhh. Sem lepog naslova knjiga je shit.

 

Svaki drugi cita to, a svaki treci Dostojevkog. Pa ljudi aman.

 

Шта фали Достојевском? ,,Двојник'' је по мени одлична књига!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta slobodnog vremena ovih dana...

tako je po treci put na redu Viktor Peljevin " Generacija P". preporucujem SVAKOME. najbolji ZIVI Ruski pisac sto se mene tice. posle toga " Dijalektika prelaznog perioda iz niotkuda u nikuda" od istog pisca. po drugi put. mozda cu opet i malo "Fight club". jedan od retkih slucajeva, kada film nije posrao knjigu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Tihi Don omiljena knjiga. I uopšte, istorijski romani. Zato od domaćih pisaca najviše volim da čitam Dobricu Ćosića.

Da li ti se svidja nacin na koji on iznosi 'cinjenice' ili zbog pripovedanja? Mislim na Cosica.

Edited by ilegalac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
nja, meni nije neki...

 

 

Hm. Cudno. Mora da si jedna od onih koja je ponosna na sebe zato sto cita Dostojevskog, Tolstoja i Koelja. Ne vidim drugo objasnjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
to ti je jedino objashnjenje?!

chitam sve shto mi se svidja, od tvojih pomenutih prochitala sam jednu od Dostojevsog i jednu od Koelja i nikad vishe. Narochito Koelja

 

dajem Chaku josh jednu shansu. ovog puta Preziveli

 

 

To jeste draga moja jedino objasnjenje, ali si se izvukla ovim tvojim odgovorom. Svaki neprijatelj ove dvojice je moj prijatelj. Ako ti se Preziveli ne svide onda ne znam sta ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
jbg volim horore najviše

 

 

Takodje. Preziveli je dobra knjizica pa cak i vise od toga. Jesi li citala Linkolna Chajlda? Ima tu dobrih knjiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...