Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne znam na osnovu cega vi polazete nade u Takera. Covek se pitao za nesto u bendu tacno nikad za razliku od Dejvida, koji je dosta ucestvovao u aranziranju pesama (pored lyricsa i vokalnih paterna).

Ali jeste da bi ovaj Trejev postupak mogao da znaci to je da je uvideo svu glupost zadnjeg albuma, te da se vraca dm albumima.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam na osnovu cega vi polazete nade u Takera. Covek se pitao za nesto u bendu tacno nikad za razliku od Dejvida, koji je dosta ucestvovao u aranziranju pesama (pored lyricsa i vokalnih paterna).

 

tacno to. i ako sudimo po stvarima sto je radio nakon Morbida, lik je kreativna nula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se ljudi ne nadaju da će nešto da bude od njih zbog Tucker-a, nego zato što ona budala više ne svira u bendu.

Moze biti, moze biti. Videcemo

 

 

 

tacno to. i ako sudimo po stvarima sto je radio nakon Morbida, lik je kreativna nula.

Sta je bese radio posle, imao neki grunge ili alt rock bend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora je sto je trey napisao svu uzasnu muziku na proslom albumu. samo je vincent dodao svoje govno na gomilu govana sa uzasnim tekstovima i pevanjem.

 

tesko da bi ona pesma bila dobra bez KILLA COP KILLA COP ali svakako ne bi bilo dobro ni da je Dio pevao.

 

jeste on govnar svakako, ali nije jedino on kriv

 

^Mislis na onaj Nader Sadek? Ne znam koliko je to njegovo, a koliko je bio samo hired gun.

 

war father, tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina nada je da je Vincent uticao dosta, sto je moguce s obzirom da mi nekako zadnji album ima malo Genitorturers feel ponegde, pa da je sad kao s tim gotovo.

Mada opet, Trey jeste lud, mozda zaokrene za 180, pa napravi nesto da valja.

 

 

war father, tako nesto

 

nisam ni znao za to, mada kad vidim kako si ga ocenio, ni ne moram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

Steven Tucker

15 mins ·

 

 

 

Here are a few answers to questions that I keep getting asked ...

What's up with David? I don't have a fucking clue , and I don't think that I am the only one .

Is Pete Sandoval coming back ?

I fucking wish that would happen !!!

Will there be both myself and David in MA ?

Hahahahhahhahahaha

Sorry man I play death metal , so, NO.

Who will play second guitar?

Time will answer that one...

 

And last but not least, will Warfather continue?

Absolutely ! We track the new album in 3 weeks at mana studios , with my brother Erik Rutan producing !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna, možda Brunele ima malu penziju, pa svrati na neku probu... Kod njega je uvek frka

 

Was released from the Zephyrhills Correctional Institution, located just north of Tampa, on June 21, 2008 after serving 14 months for cocaine possession.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...