Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne mogu da spavam, a nekako se setih diskusije o albumu kad je izašao, pročitah sve, pa sam preslušao i album još jednom

 

 

:haha:

 

ove elektronske kao da su rađene za Serious Sam soundtrack

 

vrh!

 

catchy as fuck, prezabavan je

 

10 MORE DEAD

 

i provalio sam da me najviše podseća na ovo

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra pesmica, onako Morbidovska, btw baš nisam nešto optimističan što se tiče novog MA albuma i pored ove najave vraćanja korenima (pravom DM), elem, meni se od albuma sa Tuckerom svidja odprilike jedan i po album, Heretic baš sranje, predhodna dva imaju dobrih momenata, ali su daleko slabija od ABCD. Teško da Trey i dalje ima toliko dobrih i originalnih ideja za pošten materijal, plus još se ne zna ni ko je bubnjar, ne verujem da će se hristoslav vratiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav Lombardo, bolje da izcimaju Lee Harisona, jbg čoveku treba čitava večnost da uradi album (Monstrosity-ja), ovako ga lepo Trey napuni kešom, pa da vidiš šta je bubnjar i onako je sve više izgubilo smisla, ko je gde i u kojem bendu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta sad, poslednji MA album je smeće i to znači da ćemo da zaboravimo da su to ljudi koji su snimili nekoliko najboljih death metal albuma ikad? (Ok, ne ljudi nego od sadašnje 'postave' samo Trey :haha:)

Lombardo je trenutno manji gubitnik od njih, možda za nijansu.

 

Ja bih se oduševio da Lombardo uđe u MA, on je praktično izmislio stil koji je Sandoval dodatno ekstremizovao. Pod uslovom da je u stanju sa pedes godina da odsvira šta treba, to je već naučna fantastika. xD

A i što da ne fantaziramo, s njim bi bili bubnjevi više thrashy, tj. više bi vukli na Covenant, a manje na ovo ravno hiperblast sranje kao što je stil Tima Yeunga i njemu sličnih. Samo pod uslovom da Dave može bilo kakav kršten blast da svira :D

Onda za live objave da Dave ne može zbog porodičnih obaveza na turneju, uzmu nekog mladog nerasta da odsvira kompletan asortiman i ćao.

 

Ali može i Tony Laureano npr, ne bunim se ja.

 

Nek samo Trej napravi rifove (i solaže), i sve mu je oprošteno, svakako ću da overim šta su uradili kad izađe. :bigblue:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta sad, poslednji MA album je smeće i to znači da ćemo da zaboravimo da su to ljudi koji su snimili nekoliko najboljih death metal albuma ikad?

 

Ovo i ja kazem.

Koliko god Illud bio govno, a jeste, A i B su najbolji albumi svih vremena vo vjeki vjekova tako da cuclajte jajca sultanima, poyy.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти султани са А и Б албумима су одавно отишли у прошлост. Са задњих пар албума су више сулејмани него султани. Посебно са овим задњим.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ц најјачи албум. Последњи одличан са старом поставом. Све после тога није вредно пажње.

 

Što si mi nešto elitno nastrojen, kao da ne slušaš svakakve blek metal mediokritete :bigblue::P

Vidiš da ni ti ne voliš kad se previše udalji od trešine -> Lombardo idealno rešenje.

 

D, F, G su sasvim solidni albumi, pa ni Heretic nije toliko katastrofalan, mada šupljikav. Mene je recimo God of Our Own Divinity navukla na Morbid Angel, počeo sam da ih slušam kad je H izašao.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...