Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Guest 10 dinara

Islam je apsolutno odvratna religija koja je opasnost celom svetu..

Poziva ne neki "sveti rat" hahaha pa onaj Muhamed mora da je bio pijan kad je pisao ovo kako rat moze biti "sveti"

 

SMRT ISLAMU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Islam je apsolutno odvratna religija koja je opasnost celom svetu..

Poziva ne neki "sveti rat" hahaha pa onaj Muhamed mora da je bio pijan kad je pisao ovo kako rat moze biti "sveti"

 

SMRT ISLAMU

Jeste, da...

A iza muslimana usstvari stoje masoni koji su ustvari vanzeemaljci... icon_rolleyes.gif

I rishcjani su imali svete ratove... Pravoslavlje je otishlo korak dalje i od pogibije i poraza pravi pobedu duha nad materijom i sl. srnj. ... Pa sel'te se onda na nebo ako ste "narod nebeski"...

Nit' je pio nit' je pis'o muhamed... Lupetash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u svakom sluchaju, islam je po zloupotrebljenosti ubedljivo ispred svih ostalih religija.

da onoliki teroristi nisu pravili sranja pod izgovorom da je to za veru, ne bismo ni pomishljali da islam postoji...koliko ja znam ,to ne bi trebalo da je agresivnareligija.

 

Mada, bez obzira na sve, ja bih pobio sve muslimanchine, pa nek im smrde noge pod zemljom...ehhhh, shta je propaganda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo,imaš lično mišljenje i generalno mišljenje koje preovladava kod većine.

 

Pljujete po islamu a VEZE NEMATE o čemu pričate. Pročitaj prvo nešto o islamu i njegovim korenima i učenjima pa onda pljuj! Pogledajte samo kroz istoriju koja je religija najrepresivnija. Hrišćanstvo je ubedljivo na prvom mestu što se brutalnosti i nametljivosti tiče. Krstaški ratovi? Preobraćivanje vikinga? Sada ovo što Amerika radi? "nije ovo rat na religijskoj osnovi....ajde sad,puške i biblije u ruke!" Pročitao sam Bibliju nekoliko puta i smatram je za jednu od najpametnijih knjiga ikada ali je izvučena iz konteksta i zloupotrebljavana.

 

Ne branim Islam u potpunosti. Nisu ni oni cvećke. Ali cinično i licemerno je da ih hrišćani prozivaju. Pogotovo neupućeni.

 

Inače, napadanje nečijeg pravopisa je najstariji mogući POKUŠAJ obezvređivanja nečije tvrdnje u nedostatku kontra-argumenta.

Edited by Millosh_024

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo,imaš lično mišljenje i generalno mišljenje koje preovladava kod većine.

 

Pljujete po islamu a VEZE NEMATE o čemu pričate. Pročitaj prvo nešto o islamu i njegovim korenima i učenjima pa onda pljuj!  Pogledajte samo kroz istoriju koja je religija najrepresivnija. Hrišćanstvo je ubedljivo na prvom mestu što se brutalnosti i nametljivosti tiče. Krstaški ratovi? Preobraćivanje vikinga? Sada ovo što Amerika radi? "nije ovo rat na religijskoj osnovi....ajde sad,puške i biblije u ruke!"  Pročitao sam Bibliju nekoliko puta i smatram je za jednu od najpametnijih knjiga ikada ali je izvučena iz konteksta i zloupotrebljavana.

 

Ne branim Islam u potpunosti. Nisu ni oni cvećke. Ali cinično i licemerno je da ih hrišćani prozivaju. Pogotovo neupućeni.

 

Inače, napadanje nečijeg pravopisa je najstariji mogući POKUŠAJ obezvređivanja nečije tvrdnje u nedostatku kontra-argumenta.

Kao prvo "moje lichno mishljenje" je pleonazam nishta manje nishta vishe...

 

Na koga se odnosio ovaj drugi pasus?

 

Niko nije cvecjka sem, mozhda, hipika...

 

Kako si zakljuchio da obezvredjavam tvoje tvrdnje i da nemam kontra argunemte? Stvarno me mrzi da pishem kilometarske postove...

Edited by Ol' Scratch

Share this post


Link to post
Share on other sites

undefinedInače, napadanje nečijeg pravopisa je najstariji mogući POKUŠAJ obezvređivanja nečije tvrdnje u nedostatku kontra-argumenta

 

 

Nego,nazad na temu. Šta ti misliš o islamu kao religiji? Lično, ne vidim baš TOLIKO puno razlika između hrišćanstva i islama. Detalji...isto kao razlika između katolika i pravoslavaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego,nazad na temu. Šta ti misliš o islamu kao religiji? Lično, ne vidim baš TOLIKO puno razlika između hrišćanstva i islama. Detalji...isto kao razlika između katolika i pravoslavaca.

Pa religija k'o religija...

Mada velichanje jednog iznarkomanisanog epileptichnog peodfila je stvarno pomak u odnosu na veelichanje jednoj jevrejskog stolara na dve daske... Ozbiljno...

Mada najsmeshniji su mi muslimani anti-semiti... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa zar Ismael nije bio Avramovo kopile (?) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Pa gde njega nadje da pitas sta misli o islamu kad o njemu pojma nema . . . Mada koliko sam primetio trudio se da daje neke komentare u vezi islama. Neuspesne doduse, ali vazno je ucestvovat icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Ovo nije tema o meni vecj o islamu...

A kol'ko znam il' ne znam je definitivno moja stvar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...