Jump to content

Islam


Wolf

Recommended Posts

Sajt www.muslimsout.org je debilan i ne govori ama bas nista o islamu.Clanovi ETE,IRE i mnogih drugih organizacija su hriscani..... icon_da.gif

Pa, mislis zbog Terorizma?

hm..

U islamu ima dosta dobrih stvari i moze dosta toga da se nauci, ne trba ga vezivati samo za lose.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

па шта ако је?

ја нисам icon_smile.gif

 

њњњ.МУСЛИМСОУТ.орг

Pa da, to pishesh neko novo evandjelje?

I sajt ti je zalostan, pa prvi smo mi srbi bili pod udarom takve usrane propagande koja nas i dan danas prati!!!Dovoljno je videti ovaj snimak!!!!

http://www.lopare.net/srebrenica.wmv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ne vidish vezu izmedju ta dva vremena...ali necemo vishe o tome...tema su braca po krvi..muslimani icon_smile.gif

не између 2 времена, лепо је рекао скреч, између 2 бога!

зар није рекао Исус "ко се одрекне Сина, одриче се и Оца"

значи неисповедамо ми и јевреји, нити муслимани истог Бога..

 

icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

не између 2 времена, лепо је рекао скреч, између 2 бога!

зар није рекао Исус "ко се одрекне Сина, одриче се и Оца"

значи неисповедамо ми и јевреји, нити муслимани истог Бога..

 

icon_wink.gif

Хах, али Бог Син исходи од Оца а Дух Свети само од Оца.А сви су једна личност

Е сад ми објасни која то два Бога.Можда муслимани имају неког тамо Алаха, али јевреји имају старозаветног Бога исто као и ми, само што нису признали Исуса ѕа спаситеља, месију... Бога Сина

И огромна грешка је у томе што ће сви они дочекати антихриста за спаситеља (сем неких) док једино ми чекамо други Исусов долазак и страшни суд.Али закон ће незнабошцима бити записан у срцима.Ех да нисам мислио на 'муџахедине већ на ове ''наше'' Србе муслиманске вероисповсти

icon_wink.gif

Edited by Villain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепо ти је речено сам Исус је решио то питање- Он је рекао "ко се одриче Сина, одриче се и Оца" и која је даља поента полемике око тога?

да нећеш можда да оповргаваш Њега? no.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

IRA se bori za slobodu svoje drzave na koju ima pravo to bi bilo isto kao kad bi smo se mi borili za slobodu Kosova ili Krajine....

ETA takodje....

 

Islamski teroristi ubijaju nevine ljude sirom sveta zbog Alaha jebao im on mater....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Pa neko sta neko rade icon_smile.gif sta mislis da sam pro americki idiot icon_smile.gif

 

Vi ocigledno ne znate da je Bin Laden slao svoje pristalice u Bosnu i na Kosovo...

 

SMRT MUSLIMANIMA

 

 

Stefane pa kakve veze ima sto su rimokatolici znas li ti koliko ima Srba katolika.....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

да ли мислиш да су они Срби онда?

мислиш ли да онај који се родио на Србској земљи, а који се клања Светој столици, 'место Господа Сведржитеља Србин. исто к'о да си рекао да су комунисти Срби?

зашто су они Срби, зато што су одавде?зато што су му преци одавде?

и во који пасе на ливади се родио овде и има претке одавде, али није србин.

Свети Великомученик Николај Србски је рекао да је Србин је по кожи белац, по крви Аријевац, у срцу Православац.

 

(несмем да стављам наводнике, нисам сигуран да су то његове тачне речи)

Edited by stefan1988

Share this post


Link to post
Share on other sites

о каквој крви ви причате, овде у Србији????

раса и националност су питање избора.

Србин-Словен, плава/риђа коса, плаве/зелене очи.

+ 400год. са турцима =

данашњи Србин-црна/смеђа коса, црне/смеђе очи.

 

и колико и какве крви имамо ми, и о каквој крви од причамо????!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ал се мењањем вере задржава крв icon_smile.gif))) -србско искуство.

погледај данашње потурице- сви плави, риђи, плавооки и зеленооки.

они су прихватили ислам и турци их нису дирали. Ми смо рекли- православље недамо! и свака србска жена је силована!

погледај рачуницу у прошлом посту!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја ти рекох- раса је питање избора!

ми смо сада православци, припадници беле расе, али смо могли као и већина албанци да изаберемо да постанемо шиптари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

каже шиптар је исто што и муслиман- па то се подразумева.

па ако ти њему дођеш и кажеш да је албанац он ће те удари! он је шитар, а разлика је велика.већина балија у босни данас се стиди свог (србског)порекла. питај га како му се зове прадеда, неће ти рећи зато што се звао, милан, драган, стефан, или како год.а он је мухамед и турчина сматра братом, а не тебе или свог комшију који се зове драгутин, и чији је прадеда био кум његовом прадеди...

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako.

 

 

moja baba je muslimane uvijek zvala balije. i mi isto u kuci.

 

 

a prave muslimane je zvala turci, ali ti su jako rijetki i zive uglavnom u samom gradu.

 

 

takodje neki ne vole da se nazivaju ni muslimanima nego sandzaklijama. toliko daleko ide glupost da mijesaju teritorijalnu, nacionalnu i vjersku pripadnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...