Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

@ГБД: Тематика или главна глумица? :mhihi:

 

Шалу на страну, филм је прави за оне који су доживели љубавно разочарање. А и, истини за вољу, има добрих пичака.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ГБД: Тематика или главна глумица? :mhihi:

 

Шалу на страну, филм је прави за оне који су доживели љубавно разочарање. А и, истини за вољу, има добрих пичака.

 

tematika, bre. da mi je do glavne glumice, gledao bih "prijatelji sa beneficijama". :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако може нека препорука за добру тинејџерску комедију а да нису они класици које смо сви гледали, плус једна тешка драма која се мало поиграва са нашим емоцијама...

Хвала...

 

Zajebi Fontanu , gledaj Mr.Nobody

 

http://www.imdb.com/title/tt0485947/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала на брзим одговорима али да резимирамо:

American Pie - гледао.

London - гледао.

The Fountain - гледао.

Mr. Nobody - гледао.

 

Сви су сјајни филмови осим овог беспотребног дела Америчке пите, но дајте нешто што није познатије и наравно, што се тиче тешке драме, може и тотално меланхолична да буде, да пршти од емоција, а тинејџерска комедија да пршти од смеха...

Код куће сам, па да поскидам све што се може док не одем у Нови Сад јер тамо имам лош интернет, само за сурф...

Хвала још једном...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала на брзим одговорима али да резимирамо:

American Pie - гледао.

London - гледао.

The Fountain - гледао.

Mr. Nobody - гледао.

 

Сви су сјајни филмови осим овог беспотребног дела Америчке пите, но дајте нешто што није познатије и наравно, што се тиче тешке драме, може и тотално меланхолична да буде, да пршти од емоција, а тинејџерска комедија да пршти од смеха...

Код куће сам, па да поскидам све што се може док не одем у Нови Сад јер тамо имам лош интернет, само за сурф...

Хвала још једном...

 

Vec sam preporucivao ali niko nije registrovao.

 

http://www.imdb.com/title/tt1320352/

Share this post


Link to post
Share on other sites

И тај ирски филм сам погледао, управо на твоју препоруку али ништа нисам написао о њему. Наравно, бриљантна и тешка драма...

Овом приликом ти се захваљујем хехе...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И тај ирски филм сам погледао, управо на твоју препоруку али ништа нисам написао о њему. Наравно, бриљантна и тешка драма...

Овом приликом ти се захваљујем хехе...

 

Snowtown ? Tyrannosaur ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико мени тај Сет Роген иде на ону ствар. Лик ми нимало није смешан ни у једном филму. Чак зна и срамота да мене буде што он очајно одрађује свој посао.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

Ma on ti je u svakom filmu isti, nesto ko Jack Black ili Sendler. Licno mi ne smetaju filmovi sa njim, mislim da mu odlicno odgovaraju te tag team uloge, kao kad je igrao onog policajca u Superbad ili stonera u Pineapple Express tako neke uloge. Uglavnom, u 50/50 sve se vrti oko Gordon-Levitt-a, lik je stvarno car, dok se Rogen standardno sprda kao u ostalim filmovima. Meni super legao film, ocenu jesu malo predrkali, na rotten tomatoes 95 cini mi se, a realno bi bilo 7/10 in my book.

 

http://www.imdb.com/title/tt1622547/

 

30-Minutes-or-Less-cover.jpg

 

skoro sam pogledao ovaj, solidna sprdnja, mcbride furao napalm death majicu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...