Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

2d2fmso5rs5e8i4uvlyb.jpg

 

A homeless vigilante blows away crooked cops, pedophile Santas, and other scumbags with his trusty pump-action shotgun. Street justice will indeed prevail. Based on a fake trailer made for the 'Grindhouse' film by Quentin Tarantino and Robert Rodriguez.

 

http://www.rottentomatoes.com/m/hobo_with_a_shotgun/

 

http://www.youtube.com/watch?v=ssHEAOrAdCU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj predlozite neki film da gledamo devojka i ja, skinuh Rise of the Apes, ali ono, mozda ima neka komedija, romansa i tako te zajebancije iz 2011... Ako nist, gledamo majmune, pa sta bude...

The Help

Nije ni komedija, ni romansa, drama je, al' dobra. :smile:

I izasla je 720p verzija na torentu...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melancholia ako ima neku dublju priču (a da nije banalna), meni je promakla.

 

 

Na stranu užasno glup momenat kad se Kiefer ubije u staji.

 

 

 

Slažem se, naročito sa spojlerom. Sinoć sam odgledala film. Pretpostavljajući da postoji neki subtext koji nisam uspjela da skontam gledajući film provela sam sat vremena čitajući razne analize i kritike.

I u principu, to je to. Nema ništa dublje osim onoga što se dalo protumačiti između redova.

Ne kažem da je film loš, ali ako upoređujemo Antihrista i Melanholiju, prvi je, meni, ipak bolji.

 

 

Ta scena sa samoubistvom mi je potpuno neprihvatljiva, naročito ako uzmeš u obzir njegovu ličnost u filmu. Čak i da je shvatio da ga je nauka iznevjerila i da se čitav svijet suočava sa smrću, on je osoba kojoj je užasno stalo do porodice, naročito do sina. U tom svjetlu, prije bih pretpostavila da bi se Kler prva ubila, nego on. No... 100 ljudi 100 ćudi.

 

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka moja slobodna interpretacija bi bila, da nije mogao da živi poslednje sate sa nekim kome je obećavao svo vreme da će preživeti i da oni greše. Nije mogao da ih pogleda u oči, izneverio ih je i tako slične emotivne zavrzlame. Mada definitivno je to moglo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...